Skocz do zawartości

Dlaczego Taki Denny?


jarosword14

Rekomendowane odpowiedzi

w komputer świecie

 

w komputer świecie odtwarzacze creative dostają +5 punktów za możliwośc odwrócenia ekranu (uzasadnienie: wspaniała funkcja! zawsze chciałem mieć odtwarzacz, w którym mogę odwrócić ekran!), a irivery -5 punktów za obsługę OGG (uzasadnienie: obsługa tak egzotycznego formatu powoduje konsternację niedoświadczonego użytkownika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komputer świecie

 

w komputer świecie odtwarzacze creative dostają +5 punktów za możliwośc odwrócenia ekranu (uzasadnienie: wspaniała funkcja! zawsze chciałem mieć odtwarzacz, w którym mogę odwrócić ekran!), a irivery -5 punktów za obsługę OGG (uzasadnienie: obsługa tak egzotycznego formatu powoduje konsternację niedoświadczonego użytkownika)

 

O_o

 

Myślę, że nie trzeba dodatkowego komentarza.. Żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy dodawałbym ekstra punkty za estetyczne wykonanie podstawek pod kable

Ty sie nie śmiej, podobno porządne podstawki pod kable poprawiają dźwięk :)

... ale za obrót ekranu Creative naprawdę dostał punkty ekstra O_o

Ale tylko chyba 0,05 punkta więcej. IMO fajny bajer, bo obsługując playera lewą ręką nie zasłaniamy sobie ekranu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy dodawałbym ekstra punkty za estetyczne wykonanie podstawek pod kable

Ty sie nie śmiej, podobno porządne podstawki pod kable poprawiają dźwięk :)

... ale za obrót ekranu Creative naprawdę dostał punkty ekstra O_o

Ale tylko chyba 0,05 punkta więcej. IMO fajny bajer, bo obsługując playera lewą ręką nie zasłaniamy sobie ekranu...

 

ta tylko ze w creative zeby odwrocic ekran musisz wejsc do menu,ustawic bla bla bla (muvie o muvo i innych jego klonach ;) )... to kwestia tego czy chcesz miec przyciski na gorze czy na dole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tylko ze w creative zeby odwrocic ekran musisz wejsc do menu,ustawic bla bla bla (muvie o muvo i innych jego klonach )... to kwestia tego czy chcesz miec przyciski na gorze czy na dole

Wiem, znam ten trick (chociaż w Zenie go nie mam :P). Przycisk play jest umieszczony obok ekranu i sterowanie go lewą ręką jest niewygodne. Wogóle obsługa MuVo jest niewygodna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A według mnie PC Format zrobił słusznie. Pokazał właśnie playery "MP4". Artur się do mnie nie zwaracał o sprzęt, więc nawet nie planowali robić testy markowych playerków.

 

Teraz wiem, że PCWK szykuje test "MP4" i poniekąd będzie to parodia na zasadzie "jak można oglądać film na Cube2". itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem, że PCWK szykuje test "MP4" i poniekąd będzie to parodia na zasadzie "jak można oglądać film na Cube2". itp.

 

Widziałem to na tvn turbo w programie gadżet (z resztą IMO mało profesjonalnym, ale niektóre testy są na prawdę dobre). Dali wokalistce Łez do oglądnięcia film na cube2 i zadawali pytania o kolorek ubrań, fabułę itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się na te mp4 uwzieliście.. Moim skromnym zdaniem jesteście trochę ograniczeni... Naprawde to że coś ma markę to nie znaczy że musi być dobre.

Ja kupuje tylko te rzeczy które mają najlepsze specyfikacje... i marka mi tu wisi. Różnic w jakości dzwięku w różnych odtwarzaczach nikt zwykłym uchem nie wychwyci. I nie wmawiajcie sobie, że usłyszycie różnicę między irivere T30, a U10 bo jej zapewne nie usłyszycie. Tym czasem w laboratorium różnica będzie widoczna i to wyraźnie. Heh, za 200 zł to wątpie żeby markowy

mp3 z możliwością odtwarzania AMV czy tam MTV można było kupić.. BO przecież za markę też trzeba płacić... A z mp4 jest tak jak z tanimi płytami. Jedna pęknie w nagrywarce, a druga będzie na służyć jeszcze przez długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się na te mp4 uwzieliście.. Moim skromnym zdaniem jesteście trochę ograniczeni... Naprawde to że coś ma markę to nie znaczy że musi być dobre.

Ja kupuje tylko te rzeczy które mają najlepsze specyfikacje... i marka mi tu wisi. Różnic w jakości dzwięku w różnych odtwarzaczach nikt zwykłym uchem nie wychwyci. I nie wmawiajcie sobie, że usłyszycie różnicę między irivere T30, a U10 bo jej zapewne nie usłyszycie. Tym czasem w laboratorium różnica będzie widoczna i to wyraźnie. Heh, za 200 zł to wątpie żeby markowy

mp3 z możliwością odtwarzania AMV czy tam MTV można było kupić.. BO przecież za markę też trzeba płacić... A z mp4 jest tak jak z tanimi płytami. Jedna pęknie w nagrywarce, a druga będzie na służyć jeszcze przez długi czas

 

Tylko tu sie tak składa że marka idzie z jakościa i doskonałością, a nie jak w przypadku no-nemów ,że najważniejsz jest cena i duża pamieć i żeby miała radio i odtwarzała .avi a o mocy i czystości grania ich to już wybacz ale nie wspomne bo by sie posypały niecenzuralne słówka. Szukaj gdzie indziej "wyznawców swojej mondrości"(specjalny byk) . :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jesteście trochę ograniczeni...

Zawsze byłem, ale za mało, żeby dostać na to papiery. :(

Różnic w jakości dzwięku w różnych odtwarzaczach nikt zwykłym uchem nie wychwyci.

Ale my tutaj wszyscy cierpimy na zbiorową halucynację, że jak weźmiemy innego playera, to nam się wydaje, że gra inaczej. To trochę tak, jak z magnetyzerem w samochodzie. On pomaga dopiero wtedy, gdy się wie, że się go ma zamontowanego.

ITym czasem w laboratorium różnica będzie widoczna i to wyraźnie.

Bzdura roku! :D Zgraj prosty przebieg do mp3, pooglądaj w laboratorium na oscyloskopie sygnał z wyjścia. Zapewniam Cię, że z dowolnego playera będzie wyglądał tak samo. Poniekąd jest to dowód na to, co piszesz, że nie ma różnic w dźwięku. W ten sam sposób udowodnisz też, że nie ma różnicy między mp3 192kb/s, a mp3 320kb/s. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje tylko te rzeczy które mają najlepsze specyfikacje... i marka mi tu wisi.

 

Siłą rzeczy, w takim razie wybierasz produkty jak by nie patrzeć markowe. Bo tak się składa, że to właśnie markowi producenci stosują najlepsze (markowe) podzespoły, które zapewniają najlepsze specyfikacje. Dlatego w podsumowując: ciesze się, że się zgadzasz z z nami że MP4 nie jest fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff mp4 sh*t... jeżeli o nie chodzi to ostatnio byłem w jakimś sklepie RTV AGD (w Tesco - nie na hali) jakiś porządny sklep i patrze sobie na mp3.. iriver t20 - nice... patrze dalej a tu pisze "ipod nano" cena 500 zeta patrze na sprzęt a tu logo jak byk "Mpower" :blink:

 

Czy ludzie mniej doświadczeni mają szanse aby uchronić się przed Mp4/Mp3 by no-name ? ech..

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności