Skocz do zawartości

House i podgatunki (bez progressive i electro)


Dawid06

Rekomendowane odpowiedzi

zsa zsa to byl przebuj tamtego roku wielokretnie remixowany - akurat ten mix nie jest moim ulubionym ale najbardziej housowym powiecmy;) psychemegik i wolf+lumb chyba najfajnie zremixowali

a jesli chodzi o ostatni numer to casio social club to moja wielka milosc a ich album (zreszta wszystko inne tez) retomental przesluchalem milon razy i caly czas kreci. polecam serdecznie tez jego mixy na soundclaudzie - dokladnie taki styl mnie inspiruje i pewnie jak znajde chwile to zrobie mixtejpora w tym stylu.

https://soundcloud.com/casio-social-club/live-at-the-bakery-stealth-and-rescue-rooms?in=casio-social-club/sets/dj-sets-live-performances

obczaj - zacznij od tego. juz pierwszy numer i odrazu taaaki banan! :D


fuck yeah!!! :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nic nie powiem. dam lajka:)

A znasz może coś w podobnym stylu ? Bo od dawna szukam czegoś takiego. Living for the city znam bardzo fajny kawałek można słuchać godzinami :) To ja pozwolę sobie powrócić trochę w czasie do takich klimatów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nic nie powiem. dam lajka:)

A znasz może coś w podobnym stylu ? Bo od dawna szukam czegoś takiego. Living for the city znam bardzo fajny kawałek można słuchać godzinami :) To ja pozwolę sobie powrócić trochę w czasie do takich klimatów

 

 

wiem wiem ale wciaz nie moge przypomnic sobie tych wykonawcow:/ kawalki sa nowe z ostanich lat, jeden z tamtego roku - moze sie nazywa oh yea! bo ma taki zapetlony kobiecy vokal - moze kojazysz? kurcze nawet go uzylem w mixtejpie ktory zrobilem kumpeli do biegania... sie dziury w glowie ma;)

puki se nie przypomne troche klasyki;)

https://www.youtube.com/watch?v=1lXHuN4T8HE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki;) zobaczysz jak se przypomne ten numer o yea! tak mi cos swita ze to nie bylo z 12'' tylko z albumu


a i kawalek musialbyc jednak starszy niz z przed roku. soulphiction to mozesz obczaic i inne produkcje (z reguly sa nieco w innym stylu) napewno Ci sie spodobaja znjac Twoj gust;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią to zrobię :) Odsłuchałeś już nowego albumu Etienne De Crécy - Super Discount 3 ? Mi osobiście bardzo spodobał sie 3 kawałek "WTF" (podlinkował bym ale nigdzie nie ma na yt)

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem czy to nowe kawałki czy reedycja bo poprzednich części nie sprawdzałem :D Tutaj masz playliste to pewnie szybko się dowiesz :)

 

https://itunes.apple.com/fr/album/super-discount-3/id938837244?ign-mpt=uo%3D4

 

Super Discount 2 szukam już od dawna i nigdzie nie mogę dorwać.

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje plusa za solu music (kocham ta piosenke!) a drugiego jakby sie dalo to bym za jimpstera remix dal;)

cos dzis tez mnie wzielo na te starocia z ok 2000r i zaraz sobie poslucham nawet mixiora pewnej pani:D

ale wczesnie zapodam wam piosenke na dobranoc:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capricorn zostań tu z nami na dłużej bo nam we dwójkę z Brombo już smutno się robi :D (wyczerpałem dzienny limit Like :( )

 

Vocalcity

Zgadzam się świetna produkcja :) Brombo sense of Danger zdecydowanie w moim stylu :P Spend the night katowane do granić wytrzymałości mojego słuchu :D Salsoul Nugget jeden z ulubionych klasyków do których czesto i z chęcią wracam. Let it Ride przyznam się, że nie znałem ale podeszło mi zdecydowanie.

 

Capricorn jak chcesz to możesz też wrzucać inne gatunki takie jak: jungle, uk garage, disco i wszystko inne co lubią słuchacze muzyki House.

 

A teraz nowość: mała prośba czy jest ktoś w stanie zidentyfikować 57;35 co do za piosenka? https://soundcloud.com/gutterfunk/dj-die-addison-groove-b2b-live-at-glastonbury-2014-stonebridge-bar?in=dave91-1/sets/stuff

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nigdzie się nie wybieram. Postaram się coś tu wrzucać w miarę regularnie, bo trochę się tej muzy przez lata uzbierało. A jak kolega Brombo zauwazył - sporo tych lat już było ;)

 

Presence oczywiście kojarzę, chociaż słyszałem ten album tylko parę razy w sumie.

 

Tymczasem może jeszcze taki staroć:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A teraz nowość: mała prośba czy jest ktoś w stanie zidentyfikować 57;35 co do za piosenka? https://soundcloud.com/gutterfunk/dj-die-addison-groove-b2b-live-at-glastonbury-2014-stonebridge-bar?in=dave91-1/sets/stuff

brzmi jak stare 4hero lub cos innego ze stajni reinforced

Spokojnie nigdzie się nie wybieram. Postaram się coś tu wrzucać w miarę regularnie, bo trochę się tej muzy przez lata uzbierało.

;)

ogarnel mnie nagly przyplyw nostalgi za tym specyficznym starym housem z koncowy lat 90s tak wiec sie ciesze ze bedziemy mogli razem powspominac. tylko blagam nie kevin yost bo go nienawidze hehe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności