Skocz do zawartości

House i podgatunki (bez progressive i electro)


Dawid06

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzeje moze lekko temat housu z ok 2000 roku bo mialem nie dawno na niego jazde ale niespodziewanie moja uwage odwrocil ciezki funk z lat 70...;) tak wiec wkrecam z powrotem sie w klimat;)

ja ten kawalek zapamietalem jakby jeszcze w leprzej wersji (niemal identycznej, nie chodzi o remix joe clausela ktory zreszta jest tez ******sty). wydaje mi sie ze to mogla byc ta wersja tutaj wycieta z jakiegos mixa:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychowywalem sie na takich numerach;)

ten kawalek ti byl super hicior a w tej wersji nizej uslyszalem go w mixie King Britta w jakims radiu internetowym ktorego nazwy za chiny se nie przypomne. w koncu to 15 lat temu hehe ale pamietam ze strona miala ziolono biala szate graficzna. mixiora sluchalem w samochodzie nagranego na kasetke;p

byl tam tez ten numerek


jak dobry mixior to byl swiatczy fakt ze pamietam go po tylu latach. mega intensywny deepowo melancholijny jak ten remix Kinga



gosc agral ponad 10 plyt pod roznymi pseudonimami w zuplenie roznych gatunkach, zrobil pewnie z setke remixow albo i ze dwie tak wiec jest co sluchac a ja goraco zachecam;) ostanti jego album (mocno elektroniczny) to czysty orgazm :D




i troche nowsza produkcja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=NXKnWjM1cbg

a to mam na winylu:D

 

sprawdz tez to

http://www.juno.co.uk/products/liger-music-vol-2/422895-01/

http://www.juno.co.uk/products/liger-music-vol-1/389381-01/


a lubisz tez pfunka?

 

alez szkoda ze juz nic razem nie nagrywaja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don't stop rewelacja !! Melodies of love tak samo (bardzo lubię takie dzwięki lat 80)

 

a lubisz tez pfunka?

Tak jakoś średnio. Consequences za to bardzo fajny kawałek :)

 

kawazazeta chyba coś działy się pomyliły :P

 

A tymczasem coś odemnie

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej mow jak Ci sie podobał Liger Music? gdyby byl zabardzo underground to dzis na rowerku sluchalem calkiem przyjemnego skladaka sporo editow z lat 80 ale nie tylko bo ifajny edit donalda byrda sie trafil - niestety nie ma na yt

 

jezdzilem w sumie pol dnia takze troche se posluchalem i polece jeszcze jednego skladaka: South America Beats

maly kacik


a pod koniec uroczej przejaszczki raczyle, sie nowym albumem susanne sundfor

widze ze lubisz 80s to moze Ci podejdzie tez


wczoraj tez sluchalem pol dnia muzy tylko ze w drodze do i z pracy;) ah te dojazdy :lol:

ciekawe kiedy mi sluch siadzie;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lepiej mow jak Ci sie podobał Liger Music?

Zdecydowanie moje gusta :D Daje mocne 8/10. 80's child sledze od dawna na soundclodu tak samo zresztą jak fingermana i to wszystko co tworzą mi się podoba :) Dzięki za dwa pierwsze linki "kupie" sobie cały album bo widzę, że bardzo fajnie gra :) Change Hands również mój klimat dzięki :D (ciekawie zrealizowany teledysk :P)

 

 

przejaszczki

E no panie tam raczej powinno być ż :wacko:

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

chyba nie ale napewno jest to przeboj ktory sie pojawial na wielu mixach;) btw milo slyszec ze Ci poprawilem humor;)

sprawidzlem nawet na discogsie - jeden singiel (1996 r.)

kurde nie wiedzialem ze za tym szlagierem stoi gilbr z chateau flight!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka scena w klubie w jednym japonskim filmie z konca lat 80. leci tam wtedy taki boski house - ozlocilbym czlowieka ktory by rozpoznal wykonawce. niestety zpomnialem tytulu filmu hihi


jesli dobrze pamietam to to byla taka japonska wersja zlego porucznika


już se przypomniałem - violent cop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności