Skocz do zawartości

Nowy iPhone 6 i 6Plus


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

ano właśnie, BB przecież też telefon biznesowy, jakby nie patrzeć.


Tak jak pisałem już podajesz to co tobie wygodnie a nie jak jest. Jeśli cenom bliżej do 700 zł to i tyle wypadałoby podać, nie uczyli w szkole jak się zaokrągla liczby ?

No o te szczegóły chodzi, które tworzą całość. Nawet nie ma oficjalnych cen dla iPhone 6, 6S w Polsce. Twoja wypowiedź odnośnie iphone vs lumia jest pełna przekłamań.

Nie wybieram bebechów, które mi pasują a te, które sam wypisałeś także ponownie doszukujesz się czegoś co nie ma miejsca.

A jakość zdjęć jest dyskusyjna jak już wspominałem, tutaj starszy iphone 5s do porównania z 920 http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5685&idPhone2=4967 Wiadomo, lumia wypada lepiej w zdjęciach nocnych ale przy nagrywaniu filmików i zdjęciach w dzień iphone 5S IMO, a iphone 6 na pewno nie będzie gorszy pod tym względem.

1. Tak jak już pisałem: podaję parametry, więc tak jest, nie biorę ich z sufitu. Zresztą sam po cichu przyznałeś, że są to lepsze parametry w Lumii.

2. Cenom jest bliżej do 600 zł, nie uczyli w szkole jak się zaokrągla liczby?
http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=seng-v6-p-2-e-0904&buyNew=1&category=165&counters=1&order=p&search_scope=category-165&string=lumia+920

3. Nie chodzi o te szczegóły, których się czepiasz. One są zupełnie bez znaczenia. Zresztą część tych szczegółów uznałeś za potwierdzające moją tezę (łoj, tylko minimalnie lepsza ilość pixeli na cal), a część tu obaliłem (jak np. cena bliższa 700 niż 600 zł).

4. Moją wypowiedź odnośnie iphone vs lumia obrazuje ci ładniej grafika, którą powyżej wrzucił Arkusz. Tia, pewnie też jest pełna przekłamań. Spisek jakiś.

5. Ceny ajfonów to nie czarna magia, można se przeliczyć. Aaaa, no tak, w szkole nie uczyli.

6. Pisząc o aparacie, miałem na myśli (jeszcze raz) PARAMETRY, czyli rozdzielczość, a nie to, czy mi się bardziej podoba fotka z tego czy tamtego telefonu w dzień czy w nocy, bo o tym nie ma sensu dyskutować.

Podsumowując:

7. twoja wypowiedź jest pełna przekłamań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile tych Lumi jest w cenie poniżej 650 zł i skąd są... Z Wielkiej Brytanii i cytując http://allegro.pl/nokia-lumia-920-8mp-bez-sim-pl-menu-gw-5-kolorow-i4585034461.html " z zagranicy" . Dalej ceny idą szybko do ok 850 zł.

Odnośnie parametrów: to tak jakbyś pisał, że słuchawki x są lepsze od Y bo mają większe pasmo przenoszenia w specyfikacji... Tak samo głupotą jest takie przedstawianie na siłę z korzyścią dla Lumi 920 bo procesor ma trochę wyższe taktowanie pomimo, że o wiele niższą wydajność o GPU nie wspominając. Podobnie z ekranem, kilka ppi więcej ale ekran w praktyce i w testach słabszy.

Widać, że nie potrafisz nawet w małym stopniu spojrzeć obiektywnie na fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa blizej 600 czy nie? Widze ze trudno ci sie przyznac do bledu. Na olx z odbiorem osobistym pewnie i za 500 z czyms znegocjuje. Pisalem o parametrach, a nie o czyichs testach, upodobaniach itp, ale widze, ze nie dociera. Nie potrafisz dostrzec faktow, o spojrzeniu na nich obiektywnym nie moze byc wiec mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, iphone 5s czy 6 jak będzie dostępny też będziesz mógł dorwać z chin w niższej cenie, podobnie na olx co to w ogóle za wyznacznik ? Jak porównujesz ceny to podajesz ceny jednego najtańszego jak da się znaleźć a drugiego jak najdroższego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podalem najdrozszego, ale jakiegokolwiek dostepnego. Poza tym znow palnales bzdure, bo nie wszystkie lumie za 600zl pod tym linkiem sa z singapurow. Mam brac najdrozsza lumie z allegro? Rozumiem, ze fanbojstwo przeslania logike, ale nie u uzytkownikow nokii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podajesz mniej więcej wyliczoną cenę sugerowaną w Polsce to może też wypadałoby się posłużyć ceną sklepową Lumi 920. Fanboy apple to ostatnie co by do mnie pasowało ;), miałem kilka ipodów, w toucha ale nie iPhone i nie zamierzam mieć. a to już jest gruby offtop także EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, chill out;) ale tak pacze, ze iP4 to jest teraz bardzo rozsadny wybor, jesli komus niepotrzebne bajery z iOS8...

@Damix, powtarzam: podaje cene, ktora placi klient, zadne inne klienta nie interesuja. Moge podac najtansza z alle za iP6, ale obaj dobrze wiemy, ze nawet po pol roku nie bedzie ona mocno odbiegala od ceny sklepowej, bo iP to jedyny tel, ktorego cena dlugo po premierze utrzymuje wysoki poziom. Co potwierdza tylko moja teze.

I sam mam 3grajki, z ktorych wszystkie to japka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownym plusem iPhone'a nie sa bajery IMO, ktorymi przescigaja sie obecnie azjatyckie korporacje. Zrozumialem to po juz rocznym odwyku od tego telefonu (a teraz gdy przyszedl Macintosh, to wgl...), wiec brak jakiegos bum itp. to nie jest zly krok. Oni po prostu musza egzystowac z tym telefonem zawsze dajac jakies male zmiany. iP6, umowmy sie, nie jest rewolcja godna iPhone'a 4 czy nawet 4s w stosunku do poprzednika. Ludzie i tak to beda kupwac, bo telefon sprawuje sie swietnie, a pelny ekosystem na prawde jest przyjazny i pomocny.

 

Jednak myslac juz typowo o nowych maszynach - za drogie i za duze. Jesli bede bral, to zdecydowanie 5-5s. I tak mi przykro, ze nie ma juz kontynuacji modeli z 3.5 calowym ekranem, ale to obecnie gdybanie..

Edytowane przez TvSuperStar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności