Skocz do zawartości

Pytania Dotyczące Mojego Mp4 !


Gość ~lag2~

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę głupie pytanie :) Ale moja MP4'rka nie jest na baterie i żeby ją naładować trzeba podłączyć do kompa i tu moje pytanie czy częste ładowanie może zepsuć MP4 ??

 

I drugie pytanie czemu jak przenoszę jakiś filmik nie ma go w MP 4 ale pamięć jest zajęta ?? Wchodzę w movies i pisze że nic tam nie ma :/ O co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku to przy tych chińskich podróbach trzeba pierw przekonwertowąc film takim specjalnym programem a dopieo później przenieść do odtwarzacz. Powinieneś mieć oprogramowanie na płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ale chyba nie umiesz czytać :/ Ja mam MP4 :/

 

?? O_o

 

każdy "odtwarzacz MP4" to jakiś klon s1mp3... -_-'

http://www.khron.pl/odtwarzacz_mp4

Tak było do ubiegłego roku :)

 

Od wiosny tego weszły do produkcj modele oparte o zupełnie inne , nowsze chipy Actionsa

ATJ 2097 i CTW 500 z rozbudowanymi funkcjami kontroli video które nie mają podobno

nic wspólnego z ATJ 2085 na którym oparte byłu playery s1mp3 .

(firmware nie są na pewno kompatybilne)

 

Dzieki poszerzeniu oferty Actions wyprzedził Sigmatela i stał się najwiekszym na swiecie

producentem SoC-ów do odtwarzaczy MP 3 ,ale wyrasta mu podobno grozny miejscowy

rywal w postaci firmy Fuzhou Rockchip ( SoC RK26XX )

 

A w ogóle -jeżeli popatrzysz na oferty firm chińskich to potrafią byc one bardzo

elastyczne > tu masz na przykład producenta playerów który twierdzi że jego MP 4 może być opcjonalnie oparta

o Rockchip RK26XX, Philip PNX0107, Sigmatel STMP 35xx,lub ANYKA AK3221 . (Actionsa akurat w ogóle tu nie ma )

>>>http://china-smart./MP3_Players/MP3_Player.html :o

 

Do wyboru , do koloru . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności