Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte basowe słuchawki do 250zł


Syrj

Pytanie

Hej

Potrzebuję nowych słuchawek. Przez kilka lat używałem Kossów UR40 i jestem z nich bardzo zadowolony, zarówno jeśli chodzi o dźwięk jak i wygodę. Przeczytałem sporo recenzji i masę tematów na forum i powstał wielki zamęt w mojej głowie, więc zakładam temat licząc na pomoc w wyborze :) Kilka wymagań:

- Zamknięta konstrukcja, która sprawi, że nawet przy dosyć wysokiej głośności (no wiadomo, bez przesady) nie będzie słychać w biurze muzyki ode mnie

- Muszą być wygodne - będę siedział w nich po 8 godzin w pracy i chciałbym nie czuć nic na głowie, tak jak w przypadku UR40

- Słucham muzyki w której dominuje bas i przestrzeń, więc chciałbym, aby potrafiły dobrze i mocno zagrać nawet najniższe pasma, nie przysłaniając środka i góry

 

Może podam jakieś przykłady, żeby bardziej nakreślić zarys sytuacji:

 

https://soundcloud.com/full-dub-1/09-full-hydro-dub - chyba nazywacie to "sceną" - dużo się dzieje na górze, masa pogłosów oraz przestrzeni - chcę, żeby to wszystko ładnie pływało, nie rozmazywało się i było wyraźnie słychać każdą melodię, czy efekt

 

https://www.youtube.com/watch?v=bSlaiYjxpKc - bas: chcę go czuć w żołądku

 

Mam okazję kupić w dobrej cenie Brainwavz HM3 ale naczytałem się, że nie są zbyt wygodne.

Jakieś sugestie? :)

Edytowane przez Syrj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zastanawiałeś się nad akg k518? Słuchawki mają taki mięsisty bas, że zrobią Ci z mózgu whiskas. Po kilka zabiegach możesz zwiększyć ich wygodę, bo same w sobie (stockowe) są natrętne i według mnie siedzenie w nich dłużej niż 2 godziny to ogromny wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Posłuchaj Takstarów HD2000 - może nie mają jakoś dużo basu, ale za to dobrej jakości (zawsze można basmod zrobić). Przestrzeń jak na zamknięte też dobra :)

Albo używane Sony V700/Z700 czy Shure SRH750 - przy nich to K518 to nie mają basu ;)

No i jeszcze niezłe są CAL, Shure SRH240 z basmodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chciałbym się za bardzo bawić w modowanie. Raz, że mnie to nie jara jak innych ;p, a dwa, ze względu na ewentualną gwarancję.

Zastanawiam się nad tymi Brainwavz HM3. Mam do kupienia w niezłym stanie za 150. Od ok roku używam ich dokanałówek Alpha i, choć to najniższy model, jestem pod wrażeniem za każdym razem kiedy słucham na nich dubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te będą jeszcze lepsze - jest przestrzeń i jest bas :)http://forum.mp3store.pl/topic/119168-s-audio-technica-ath-m50-recablowane/

 

Cena bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Te będą jeszcze lepsze - jest przestrzeń i jest bas :)http://forum.mp3store.pl/topic/119168-s-audio-technica-ath-m50-recablowane/

 

Cena bardzo dobra

I masz słuchawki spełniające Twoje oczekiwania, do których już nie musisz dokładać :)

 

Jest tylko jeden problem: już nieaktualne ;p (w sensie to ogłoszenie)

Edytowane przez Syrj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do takstarów hd2000 - ilość basu mocno się poprawia po założeniu padów od CAL! Tylko trzebaby je znaleźć i dokupić.

W komisie leżą też denony d1100 modowane za 150zł. To mógłby być strzał w 10. Są wokółuszne, mają bardzo miękkie pady, dźwięk w ogóle nie wycieka na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności