Skocz do zawartości

Thomann zamówienie zbiorowe, przełom czerwiec / lipiec.


Jarek74

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany zakupem w sklepie Thomann słuchawek HMC631 które mają się u nich pojawić 26.06, niestety jestem tu nowy i nie mam szans na zorganizowanie takiego zamówienia. Dlatego pytanie, czy jest osoba która takie zamówienia już organizowała i na początku lipca również teraz byłaby skłonna coś takiego zorganizować. Jestem pierwszym chętnym na takie zamówienie:

1 szt. HMC631 red, 44 euro (przynajmniej w tej chwili jest ta cena)

Edytowane przez Jarek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie widzę problemu :) Teraz trzeba poczekać aż się pojawią i w jakiej cenie :) Oprócz tego musi się jeszcze ktoś zgłosić żeby te 199 przekroczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę przeciwwskazań, czekam tyle, mogę poczekać te parę dni dłużej :)

Tak odbiegając na moment od tematu, 1313 widzę ze posiadasz dużą ilość superluxów, zerknąłbyś może w mój temat "karta dźwiękowa do hmc631" w dziale co kupić/sprzęt stacjonarny?

Edytowane przez Jarek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze co rozumiesz przez "szansę posłuchania" :D, jeśli ma to być 1-2 dni to ok, ale jeśli tydzień to już niekoniecznie :D Tak na poważnie to mnie interesują dwa terminy, bo 26.06 ma być dostawa czerwonych i białych, a dopiero 16.07 szarych, więc chyba wolałbym te czerwone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze co rozumiesz przez "szansę posłuchania" :D, jeśli ma to być 1-2 dni to ok, ale jeśli tydzień to już niekoniecznie :D Tak na poważnie to mnie interesują dwa terminy, bo 26.06 ma być dostawa czerwonych i białych, a dopiero 16.07 szarych, więc chyba wolałbym te czerwone :D

Z białych są b-stocki po 41 ojro, na dłużej posłuchałbym tylko jakby paczka przyszła w piątek popołudniu i w poniedziałek dopiero bym szedł na pocztę... w takim razie założę temat, może w tydzień znajdą się chętni, żeby zamknąć jedno zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1313 no ja tak jak na początku, tak i teraz podpinam się pod Twoje zamówienie :) tylko podałem orientacyjny termin dostaw hmc631, 26.06 i 16.07 Teraz tylko kwestia podania jakiegoś terminu zamknięcia naszego zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że ja już zgłaszałem chęć organizacji zamówienia, nie prawdaż?

Z tego co pamiętam to napisałeś, że organizujesz w lipcu, bo wtedy jest jakaś tam dostawa, mi się tyle czekać nie chce i pewnie znajdą się osoby, którym nie będzie chciało się czekać ponad miesiąca na zakup jakichś pierdół. Jak znajdą się chętni w przyszłym tygodniu to zrobię zamówienie, jeśli takowych nie będzie to zamówienia nie będzie, bo jestem w domu tylko pierwszy tydzień lipca. Nie wiem w czym jest problem?

Zanim zrobisz zamówienie na hd685 wyprzedadzą wszystkie hmc i chętni znowu będą musieli czekać.

Edytowane przez Panataki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pewnie będę na coś pisał. Jeszcze nie wiem co, muszę przejrzeć co trzeba uzupełnić, ale wpiszę się, żeby mi wątek nie umknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wybaczcie, że w tym wątku, ale jeśli coś takiego znajdziecie to chyba też bym się pisał. :D

 

Chciałbym kopic jakiś lepszy mikrofon pojemnościowy, pierwszy porządny i myślę, że w cenie ≤ 200zł i myślałem nad Superlux E205 lub ~U tylko przydałby mi się do nich jakiś żuraw, z racji, ze ma być to mikrofon do czegoś w stylu podcastu, lektorski nie wiem jak to nazwać, zęby gadać, ot co. Jeśli Thomann miałby coś takiego w cenie atrakcyjnej to dajcie znać, a do tego czasu się wstrzymuję :)

 

Edit: W sumie to sam poszukałem i znalazłem takie o to, w miarę tanie type, żurawia w tej cenie chyba nie znajdę:

Dajcie znać co o czymś takim sądzicie.

Edytowane przez ireun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok właśnie byłem na stronie Thomanna i sprawa ma się tak, że termin dostawy szarych HMC631 przesunął się z 16 na 31 lipca, a białe z 26.06 na 16.07, więc na nie na pewno nie będę czekał. Czerwonych ma być dostawa za 2-5 dni i te muszę zamówić. Teraz pytanie, 1313 czy zrobisz teraz to zamówienie, a jeśli tak, to chyba trzeba już zrobić konkretne zapisy, kto i co potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności