Skocz do zawartości

Sony NWZ-ZX1


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to były zupełnie inne wzmacniacze. Tutaj nazwali go S-master HX i jest to nowa konstrukcja (z tego co widzę wykorzytana jeszcze w najnowszym głosniku bluetooth)

Edytowane przez Mercury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to:

 

seria x (x1050) miała S-mastera

seria z (z1050) miała S-mastera MX (II generacja)

ZX1 ma tak jak pisano S -mastera HX (III generacja)

 

A tak poza tym to właściwie sera Z miała już pełnego androida i całkiem zacnie grała, także z tym ZX1 to nie aż taki nowy pomysł...

 

Ciekawe z tym poborem prądu bo to maleństwo tez ma S-mastera HX:

http://www.ebay.com/itm/NEW-OFFICIAL-Sony-Walkman-M500-Series-16-GB-NW-M505-B-Import-JAPAN/291145156179?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222003%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D21248%26meid%3D7482075920203051923%26pid%3D100005%26prg%3D9374%26rk%3D6%26rkt%3D6%26sd%3D261371059214&rt=nc

Edytowane przez Nemrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś potwierdziłem z drugim nowym egzemplarzem ZX1, że grajek ten potrzebuje przynajmniej kilkanaście godzin wygrzewania nim zacznie grać na swoim właściwym poziomie. Poza tym Wimp HiFi działa i brzmi bardzo dobrze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi drodzy właściciele Sony ZX-1. Czy oprócz jakości dźwięku, ten sprzęt odpowiada Wam, dlatego,że nie jest stricte "audiofilski" ? To znaczy nie ma surowego interfejsu (czesto spapranego), ma duży, niezły ekran, system podobny do smartfonowego (w zasadzie po prostu Android), na którym da się zainstalować niektóre aplikacje przydatne podczas odtwarzania muzyki, podobną do smartfonów obsługę, ma WIFI, które umożliwia skorzystanie z nie całkiem audiofilskiego Spotify czy Wimpa .

 

Czy potencjalny Audiofan, nie audiofil purystyczny i hardkorowy, dąży po prostu (oprócz jakości dźwięku) do pewnej wygody, uniwersalności, łatwosci obsługi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przypadek, po drugie design, po trzecie brzmienie, po czwarte funkcjonalność, po piąte cena, po szóste czekam na LE3SW, z którymi się świetnie zgrywa. Na razie jestem zachwycony :)

Kolejność przypadkowa...

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem niestety posiadaczem tego grajka ale mogę powiedzieć że android z najnowszych AK jest wzorem funkcjonalności i wykorzystaniem możliwości jakie daje obecna technologia. Taka funkcjonalność przemyślana obsługa odtwarzacza jest wynikiem ciężkiej pracy programistów których np iBasso raczej nie ma dla przykładu - czego mi brakuje w dxie.

Odtwarzacz w sony też pewnie dużo oferuje + jednak na 1 miejscu jakość dźwięku.

 

[EDIT]

Wygląd na ostatnim miejscu, nie patrzę na grajka jak gra :) co za tym idzie nie ma wpływu na odbierany dźwięk. Frustracja wynikająca z obsługi może negatywnie wpływać na nastrój a co za tym idzie odbiór muzyki

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności