Skocz do zawartości

Sansa Clip OEM / nieOEM - definicje i klasyfikacje


Donatel

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja byla na temat OEMow i loterii z nimi zwiazanej oraz odwiecznego problemu teoretykow nt. awaryjnosci K619. Srednio to zwiazane z dzialem "komis".

Raport do moderatora wyslalem JA, bo nie lubie smietnika, a sam tu nieco nasmiecilem, wiec mialem pelne prawo zglosic swoj post. Evil bardzo elegancko to posprzatal, a Ty dalej usilnie szukasz zaczepki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co bic dalej piany. Troche blizej tematu: wg mojego doswiadczenia podobna loteria z uzywkami na allegro jest tez w przypadku ipodow, dlatego tym razem szukam przez forum, nie przez allegro. Z drugiej strony: kupowalem czy sprzedawalem nie raz przez forum i jakos nie trafilem na zadna lipe, jacys dziwni ludzie tu siedza, uczciwi czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto chce zarobić na szmelcu nie będzie pchał się na fora i tracił czasu na rejestrację. Za mało osób zobaczy temat i jest mniejsze prawdopodobieństwo na sprzedaż niż z allegro. Forum według mnie nie sprzyja złodziejom, więc nie będzie ich tutaj tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu FeX się mylisz są tacy co nie pójdą na allegro tylko na forum lub tablice, tylko kto rozumny kupuje cokolwiek od nowego??? To na kilometr czuć ze coś może być nie tak.

 

Formowiczowie starają się nie oszukiwać siebie ale tu znowu pojawia się inna praktyka handlarzy kupują tanio okazje i sprzedają drożej ponownie na forum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej racji zostało to przeniesione ? Prosił o to autor tematu ? Dyskusja była na temat rewelacyjnej ceny micbud(dla mnie to byłoby nawet wstyd coś takiego zaproponować), a więc na temat.. nie mam żadnych pretensji jeśli prosił o to autor tematu, w innym wypadku to komuś coś się pomyliło. Wszystko odbywało się w interesie autora tematu.

 

Z racji regulaminu, a jeśli i to za mało - z mojej. Deal with it.

 

 

Regulamin jest tylko wytyczną, wskazówką... a ludzie to żywioł :P Wydaje mi się że rozmowa była w interesie autora, więc operacja nie była potrzebna. A kto by chciał przedstawić swoją ofertę to i tak by to zrobił.

 

Wątpliwości i zażalenia na pracę moderacji można składać na ręce tutejszej administracji. O ile oczywiście "poziom intelektualny" jest dla Ciebie odpowiedni. A teraz proszę o zaprzestanie robienia w temacie bajzlu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale właśnie nowy człowiek w każdym miejscu oznacza niepewność, co do transakcji. Użytkownik z dłuższym stażem nie zrobi takiej kichy. Dobrym przykładem jest tablica, tam według mnie nie można być pewnym niczego :P Najważniejsze w tym wszystkim to zdrowy rozsądek. Naiwność i chęć oszczędności nie idzie w parze z logicznym mysleniem, a jak już ktoś ryzykuje to musi się z tym liczyć.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evil Twoje argumenty są dla mnie zabawne...

"Z racji regulaminu, a jeśli i to za mało - z mojej. Deal with it."

poczytaj co było pisane na ten temat potem...o tym pisze, ludzie tutaj nie czytają uważnie i jakakolwiek dyskusja nie ma sensu.

 

nismovsky ale zauważ że wątkiem przewodnim była przesadzona cena kolegi, coś na zasadzie negocjacji. :P Jeśli czujesz że coś zaśmiecasz to po prostu tego nie rób, zamiast zgłaszać moderacji. :D Co z wami ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie są to argumenty, bo nie mam najmniejszego zamiaru ani się ze swojej decyzji tłumaczyć, ani prowadzić na jej temat polemiki w temacie zupełnie do tego nie przeznaczonym. Nie uważam też abyś stał w pozycji upoważniającej do instruowania mnie co i jak mam robić, poza tym prosiłem o nie robienie w dyskusji śmietnika. Jeśli osoba rzekomo o tak wielkiej inteligencji i patrząca na nas z niedostępnych dla tego forum wyżyn ma problem z czytaniem ze zrozumieniem słowa pisanego, to być może parodniowy hamulec ręczny poskutkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że temat należałoby już zamknąć, bowiem od kilku(nastu) postów NIE MA ON NIC WSPÓLNEGO z jego nazwą. Uważam, że pierwsze posty wyczerpały zagadnienie, poza tym temat był na forum wałkowany, więc można sobie doczytać, gdyby czegoś brakowało (jak nie na forum, to w ogóle w internetach). Unikniemy w ten sposób kolejnej pogadanki na temat sposobu rozumienia regulaminu, uprawnień moderatorów, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności