Skocz do zawartości

Vibez


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem vibeza, gra naprawde super, ale mam 2 pytanka czy u was też często słuchawki się rozłączają przy gnieździe tzn. chhodzi mi o to żę ciężko mi go używać np trzymając w kieszeni jeansów bo co jakiś czas się rozłącza, a raczej nigdzie indziej niewłoże go szczegulnie z odkurzaczowym kablem od grado:/ a drógie pytanko to chciałbym się dowiedzieć czy można włączyć aby na głównym ekranie wyświetlał się birate aktualnie odtwarzanego utworu.

 

ps. przepraszam jeśli odpowiedzi na te pytania były już udzielone ale wątek jest zbyt długi abym cały przeszukiwał dla takich błąchostek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u was też często słuchawki się rozłączają przy gnieździe

Nie

czy można włączyć aby na głównym ekranie wyświetlał się birate aktualnie odtwarzanego utworu.

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te gniazdo jest nieszczególnie rozwiązane - wtyczki od takich np. PMX100 za Chiny nie dało się wepchnąć do końca, przez co przy lekkim chociażby pociągnięciu tracimy jeden kanał... :wacko:

Wtyczka w moich PMXach 100 wchodzi do końca, jednak też często lubi sobie wyjść :P

A, że mam najnowszy firmaware to razem z lekkim wyjściem wtyczki muzyka się zapauzowuje i to mnie wnerwia... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że mam najnowszy firmaware to razem z lekkim wyjściem wtyczki muzyka się zapauzowuje i to mnie wnerwia...

 

no tak.... niestety. mam to samo, takze potwierdzam.

lepiej jakby tej auto pauzy nie bylo.

 

mi brakuje najbardziej sleepa, spiocha, timer-off czy jak to sie tam nazywa :-)

 

mam playlisty trwajace i po 40 godzin. a na noc zle jak sam player nie chce sie wylaczyc po zadanym czasie.

lubie te funkcje w starym ukochanym ifpie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano bywają całkiem urokliwe - dlatego też postanowiłem jednak nie sprzedawać swoich PMXów - zwłaszcza po wstępnych odsłuchach SHE9500, które dzisiaj otrzymałem... :unsure: No a właśnie, co do nowego FW - mógłby ktoś podać pełną listę zmian i jakieś ogólne wrażenia, bo szczerze mówiąc boję się trochę wgrywać go jeszcze, ze względu na gwarkę między innymi...? -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a właśnie, co do nowego FW - mógłby ktoś podać pełną listę zmian i jakieś ogólne wrażenia, bo szczerze mówiąc boję się trochę wgrywać go jeszcze, ze względu na gwarkę między innymi...?

Wszystkie zmiany są dokładnie opisane - wystarczy zajrzenie pod podane linki do kolejnych wersji firmware'u i podstawowa znajomość angielskiego. A ogólne wrażenia kilka osób już opisywało w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do w-wskich zlotych tarasow (sklep saturn) czy nie maja 8 gb po 350 pln. jak maja to mozesz wplacic im przelewem zaliczke i odebrac w dogodnej chwili bedac w w-wie.

bo cos premiera wersji flash staje sie wirtualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo kumam o co chodzi z scroll nudge.

 

to chyba jest "resetowanie" scrolla np. w play now. po nicisnieciu srodkowego przycisku napis zacznie przewijac sie od poczatku. chyba tak to wygladalo jak sprawdzalem. teraz mam ifpa w kieszeni to nie sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności