Skocz do zawartości

Pokrowiec iBasso DX50 by Hobbit Leather Custom


qba284

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy przypadkiem idea akcji nie jest taka, że zamawiamy prawie takie same te pokrowce (albo nawet identyczne) i dzięki temu mamy niższą cenę. Ale z drugiej strony jeśli taki custom nie byłby dużo droższy to może bym się skusił na wersję customową (może nawet z forumowym nickiem czy czymś w tym rodzaju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie ze w tym tygodniu zobaczymy wersje ,,demo,, pokrowca. Dokładnej ceny nie jestem w stanie podać, będzie uzupełniona lista to będę negocjował $$$. Pozdrawiam

Edit: @szkubi możesz popuscic wodze fantazji, moim zdaniem warto doplacic kilka zlotych i mieć unikatowy produkt. Latwiej i szybciej było by zamówić gotowca ale chce mieć wpływ na wygląd , poza tym produkt made in Poland to dla mnie tez duży plus.

Edytowane przez qba284
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy producent chciałby zrobić kaburę(kolor i nić czarna), na DXa noszonego na pasku o szer ok 4,5cm (prawa strona)leżącego na boku,wyjście słuchawkowe z lewej strony.Kabura zapinane na klamrę/klamerkę rymarską(lub coś w tym rodzaju)Zależy mi na tym żeby DXa można było wyjąć z kabury bez wyjmowania słuchawek z gniazda słuchawkowego i praktycznie ta opcja jest mi najbardziej potrzebna.

Qba284 a może mam się kontaktować bezpośrednio z producentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy producent chciałby zrobić kaburę(kolor i nić czarna), na DXa noszonego na pasku o szer ok 4,5cm (prawa strona)leżącego na boku,wyjście słuchawkowe z lewej strony.Kabura zapinane na klamrę/klamerkę rymarską(lub coś w tym rodzaju)Zależy mi na tym żeby DXa można było wyjąć z kabury bez wyjmowania słuchawek z gniazda słuchawkowego i praktycznie ta opcja jest mi najbardziej potrzebna.

Qba284 a może mam się kontaktować bezpośrednio z producentem?

Mogę zapytać, Jeśli chcesz sam sobie załatwić to na PW wyślę Ci adres e-mail. Na pierwszej stronie jest link do forum na którym znajdziesz fanpage na facebook-u :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się dopiruję:

1. qba284

2. fox1606

3. jvx32tv

4. Miospi - bez zapięcia i bez szlufki, kolor czarny, nić czerwona ( jak najciemniejsza)

5. Suszec - kolor czarny albo brązowy, faktura obojętnie, koniecznie szeroka szlufka do paska umieszczona pionowo na pleckach, otwór na odtwarzacz na górnej krawędzi pokrowca zapinany na guzik

6. Dawindyk

7. WojtekC - kolor i faktura obojętne aby było taniej  i byle nie różowy 

8. cherubim - Bez szlufki do paska. Najlepiej identyczny jak ten z ido.com.vn (wersja czarna)

9. szkubi - czarny ze szwami z białej nici (oczywiście jeśli tylko szwy będą równe ;)). Szlufka na pasek zbędna. DX wkładany od góry (góra grajka "otwarta"), bez zapięcia - ma po prostu siedzieć ciasno 1

10. Joshep

11. _raza_ - czarny z czerwoną nicią, bez bajerów do paska, wkładany od góry bez zapięcia ,

12. .xDrope - czarny z czerwoną nicią (jeśli się da) bez bajerów do paska To ja też sprecyzowałem. Wysłane z mojego XT910
13. charlesw - bez szlówki, bez zapinki, wkładany od góry. Kolor i nić jak u cherubim'a, widoczne na obrazku kilka postów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko jak on robi te napisy i wzory? Bo chciałem mieć z tyłu pewien wzór i pod jakiś program mogę pomodzić ten wzór, żeby on tylko go wrzucił bez modyfikacji. Jeśli robi to ręcznie to po prostu podeślę obrazek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o technike w jakiej wykonuje wzory. Igor obiecał że w przyszłym tygodniu będzie wersja pokazowa, miała być w tym ale niestety brak czasu...

@laocy, @Suszec zróbcie jakiś prowizoryczny rysunek jak ma wygladać ta "kabura".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to może wyglądać tak jak ten pokrowiec z head-fi tylko żeby można było z niego lekko wyjąć plejer. Reszta tak jak opisał laocy: szlufka, umieszona tak żeby po założeniu pokrowiec był w poziomie z wyjściem słuchawkowym po lewej i żeby od tej strony można było wkładać/wyjmować plejerka i otwór był właśnie z jakimś paseczkiem albo czymś. Dzięki laocy za inicjatywę - mam nadzieję, że myślimy o tym samym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się dopisuję do listy w takim razie:

1. qba284

2. fox1606

3. jvx32tv

4. Miospi - bez zapięcia i bez szlufki, kolor czarny, nić czerwona ( jak najciemniejsza)

5. Suszec - kolor czarny albo brązowy, faktura obojętnie, koniecznie szeroka szlufka do paska umieszczona pionowo na pleckach, otwór na odtwarzacz na górnej krawędzi pokrowca zapinany na guzik

6. Dawindyk

7. WojtekC - kolor i faktura obojętne aby było taniej  i byle nie różowy 

8. cherubim - Bez szlufki do paska. Najlepiej identyczny jak ten z ido.com.vn (wersja czarna)

9. szkubi - czarny ze szwami z białej nici (oczywiście jeśli tylko szwy będą równe ;)). Szlufka na pasek zbędna. DX wkładany od góry (góra grajka "otwarta"), bez zapięcia - ma po prostu siedzieć ciasno 1

10. Joshep

11. _raza_ - czarny z czerwoną nicią, bez bajerów do paska, wkładany od góry bez zapięcia ,

12. .xDrope - czarny z czerwoną nicią (jeśli się da) bez bajerów do paska To ja też sprecyzowałem. Wysłane z mojego XT910
13. charlesw - bez szlówki, bez zapinki, wkładany od góry. Kolor i nić jak u cherubim'a, widoczne na obrazku kilka postów wyżej

14. pysiaDK - bez żadnych szlufek ani innych udziwnień, taki jak na samplu, najchętniej brązowy jak tutaj (również ten sam kolor nici): 535818_334271280026687_806072928_n.jpg

Natomiast jeśli za brąz trzeba będzie jakoś szczególnie mocno dopłacić to może być również czarny, z czerwoną albo najlepiej pomarańczową (pod kolor layoutu w DX50 :D) nicią.

Edytowane przez pysiaDK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeszcze fotkę z grajkiem w środku ;)

 

Teraz tak jeszcze pomyślałem że może fajnie wyglądałby ze szwami z bordowej nici ale już chyba wolę nie kombinować. Chyba, że wariacje na temat kolorów w obrębie tego zamówienia wchodzą w grę ;)

 

Aha, a te "obwódki" naokoło ekranu i przycisków to kwestia technologii czy po prostu ozdoba z której można ewentualnie zrezygnować? Bo wydaje mi się, że bez tych szwów wyglądałby bardziej elegancko.

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się dopisuję do listy w takim razie:

1. qba284

2. fox1606

3. jvx32tv

4. Miospi - bez zapięcia i bez szlufki, kolor czarny, nić czerwona ( jak najciemniejsza)

5. Suszec - kolor czarny albo brązowy, faktura obojętnie, koniecznie szeroka szlufka do paska umieszczona pionowo na pleckach, otwór na odtwarzacz na górnej krawędzi pokrowca zapinany na guzik

6. Dawindyk

7. WojtekC - kolor i faktura obojętne aby było taniej  i byle nie różowy 

8. cherubim - Bez szlufki do paska. Najlepiej identyczny jak ten z ido.com.vn (wersja czarna)

9. szkubi - czarny ze szwami z białej nici (oczywiście jeśli tylko szwy będą równe ;)). Szlufka na pasek zbędna. DX wkładany od góry (góra grajka "otwarta"), bez zapięcia - ma po prostu siedzieć ciasno 1

10. Joshep

11. _raza_ - czarny z czerwoną nicią, bez bajerów do paska, wkładany od góry bez zapięcia ,

12. .xDrope - czarny z czerwoną nicią (jeśli się da) bez bajerów do paska To ja też sprecyzowałem. Wysłane z mojego XT910

13. charlesw - bez szlówki, bez zapinki, wkładany od góry. Kolor i nić jak u cherubim'a, widoczne na obrazku kilka postów wyżej

14. pysiaDK - bez żadnych szlufek ani innych udziwnień, taki jak na samplu, najchętniej brązowy jak tutaj (również ten sam kolor nici): 535818_334271280026687_806072928_n.jpg

Natomiast jeśli za brąz trzeba będzie jakoś szczególnie mocno dopłacić to może być również czarny, z czerwoną albo najlepiej pomarańczową (pod kolor layoutu w DX50 :D) nicią.

Zapomniałem o ważnej sprawie. Ten pokrowiec może być jakoś zapinany? Nie wiem jak to się sprawdzi, ale byłbym zainteresowany jakąś "klapką czy coś" z czymś do zapięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o ważnej sprawie. Ten pokrowiec może być jakoś zapinany? Nie wiem jak to się sprawdzi, ale byłbym zainteresowany jakąś "klapką czy coś" z czymś do zapięcia.

 

Jestem za, znając życie i moje szczęście, player na pewno upadnie mi tą stroną gdzie nie ma żadnego zabezpieczenia. Tak więc ja jestem za jakąś klapką.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną sugestię, pytanie - czy istnieje możliwość wewnętrznego wypełnienia pokrowca jakąś cienką powłoką filcu, czy innego dziadostwa, tak, aby:

1. pokrowiec wyglądal na bardziej "wypełniony", nie wiem jak to nazwać, ale tak mi sie to widzi

2. przez to, że w środku zostanie trochę mniej miejsca, a jak wiadomo filc jest materiałem zgniotliwym, pokrowiec będzie lepiej trzymał niż surowa skóra, która na samplu wygląda na śliską

3. dodatkowa powłoka w środku lepiej zamortyzuje ew. upadki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną sugestię, pytanie - czy istnieje możliwość wewnętrznego wypełnienia pokrowca jakąś cienką powłoką filcu, czy innego dziadostwa, tak, aby:

1. pokrowiec wyglądal na bardziej "wypełniony", nie wiem jak to nazwać, ale tak mi sie to widzi

2. przez to, że w środku zostanie trochę mniej miejsca, a jak wiadomo filc jest materiałem zgniotliwym, pokrowiec będzie lepiej trzymał niż surowa skóra, która na samplu wygląda na śliską

3. dodatkowa powłoka w środku lepiej zamortyzuje ew. upadki

 

Też jestem za jakimś filcem w środku Grajek lepiej będzie się trzymał, nie będzie się ślizgał i nie będzie trzeba kombinować z tą klapką którą koledzy wyżej proponują a która wg mnie trochę oszpeci ogólny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalna skóra od wewnątrz powinna mieć taką powłokę, która w ogóle nie jest śliska, coś w tym stylu: pol_pl_SHOPPER-BAG-Wloska-Czerwona-Torba

Wiadomo, wszystko jest uzależnione od tego, jak skóra jest wyprawiona, ale jeśli rzeczywiście wewnątrz futerał ma coś takiego, to nie ma sensu moim zdaniem pchać tam dodatkowy materiał, chociażby z tego względu, że dodatkowo zwiększy to tylko grubość grajka w futerale. Poza tym, jeśli futerał będzie uszyty idealnie na miarę, a DX50 będzie do niego dość ciasno wchodził to i przecież sam się z niego nie wyślizgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności