Skocz do zawartości

Takstar PRO 80 jako LD Systems HP800 PRO


1313

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe słowa :). LD Systems ma za nie cenę 320 zł w przeliczeniu, więc myślę, że akcja jest opłacalna. Poza tym tu się nie ma co spinać, bo to jest chyba też dla przyjemności wszystko i trochę "funu" ma z tego być, a nie kwasy :)

Lekko przesadziłeś. Można je kupić bez problemu za 249 PLN. Nawet wiem w jakim sklepie to załatwiasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz szafkę:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/89926-badz-bohaterem-w-swoim-audio-czyli-dzisiaj-sam-zrobilem/page-57


Ja mówiłem o cenie u LD Systems - 79Euro. A nawet teraz spojrzałem, że 89 Euro.

Teraz to już nie żadna tajemnica - sklep Case Studio z Łodzi :). Normalnie mieli po 279, potem zrobili 259, a teraz ostatnio mają najtaniej po 249 zł. Indywidualnie wyszłoby 249 zł + 20 zł kurier, czyli 269 zł, więc oszczędzacie 23 zł (dla nas 230 zł + wysyłki), a ja nieco więcej, bo u mnie odpada wysyłka pocztą ;). Jeden kolega także będzie miał taniej, bo odbiera je osobiście w Łodzi. Ale akcja szykuje się potężna i owocna, Fishman też już wpłaca, więc jutro słuchawki powinny ruszyć do mnie!

 

To jest moja pierwsza akcja na tym forum, wiec mnie wspierajcie i nie stresujcie ;)


Fishman po raz kolejny się rozmyślił. Nie ważne, klikam w sklepie i posyłam naszą kasę :)

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! To teraz czekamy na częste i szybkie update'y.

 

Ale się nie mogę doczekać tych welurów :) normalnie w sztuczno-skórzanych padach, czy to w Uptownach, czy w CALach, czy Pro80 - po 2-3h uszy wysiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I SIĘ DOKONAŁO! :). Zamówienie zostało złożone na 11 par HP800 PRO, dwunasta para będzie odebrana w ramach akcji osobiście przez kolegę Cherubim. Jak dostanę dane, to trzęsącą się ręką przeleję ten majątek do sklepu :P. Obiecuję, że nie zwieję za granicę z kasą ;)


P.S. no to już masz update :). Mam minę taką, jak w Twoim avatarze, jak widzę kwotę do przelewu :P. Moja pensja mniej wynosi :D


Kasy już nie mam - poszło :)

 

 

 

 


Komentarze do twojego zamówienia:

Witam. Zgodnie z ustaleniami cena za 1 parę słuchawek 230 zł brutto. Paragony zostaną dołączone do każdej pary osobno. Wysyłkę zrealizujemy najpóźniej w poniedziałek 20.01.2014. 11 par w jednej paczce na wskazany adres, 1 para odbiór osobisty w Łodzi. Pozdrawiam



Został zmieniony stan Twojego zamówienia.

Nowy stan: W trakcie realizacji


Sprzedawca obiecał, że to ruszy w tym tygodniu, także spokojnie :)

Edytowane przez 1313
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem piszcie do nas do mnie - zrobimy wam identyczną cenę, a i pady welurowe to nie problem ponieważ niedługo powinny pojawić się u nas w sprzedaży.

Lada tydzień pojawi sie u nas lekko poprawiona wersja Pro80 z trochę większym pałąkiem, widziałem ze sporo osób narzekało na wielkość pałąka. Moze bedzie też wybór w przewodzie prosty lub sprężyna :)

Następnym razem zapraszam do nas - do Mp3store uzyskacie to samo.

Co do gwarancji i serwisu niestety te firmy wysyłają do producenta wiec nie jest tak kolorowo. My serwis mamy w Warszawie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, następnym razem pisz przed finalizacją akcji z takimi propozycjami :( Przecież śledziłeś temat od dawna :( Ja bym na pewno wolał prosty kabel no i wolę $$$ zostawić u Was

Edytowane przez chilli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zróbcie nam specjalną zbiorową cenę na TS671, chętnie skorzystam :). Np przy 10 szt za ile byłyby TSy?


1313 miejmy nadzieję, że dolecą na czas z chinlandii ;)

Na pewno nie z Chinlandii panie złośliwy :P. Oni je mają w magazynie i co najwyżej z Niemiec jadą do Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, cena ceną, proponowałeś 240, ale inna sprawa to welurowe pady w cenie i przewód do wyboru. Np. mnie gwarancja nie interesuje bo i tak ją stracę montując prosty kabel, a u Was bym miał...

 

 

W skrócie, jakbyś napisał posta sprzed pół godziny w niedzielę to miełbyś pewnie nie 12, ale 15 chętnych.

Edytowane przez chilli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, gdybyś napisał, ze w podobnej cenie będą z welurami (w późniejszym terminie), to każdy by odebrał w najbliższym mu salonie i nie byłoby sprawy. Ale jak dla mnie nic straconego, bo chcę jeszcze przynajmniej 2-3 modele Takstarów kupić i z przyjemnością dopiszę się do kolejnej akcji na TS671, TS662 itd. Mnie się udało wynegocjować 230 zł z welurami w komplecie, więc myślę, że i tak wyszliśmy na tym korzystnie :)

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 671 : http://forum.mp3store.pl/topic/112303-takstar-w-mp3store-promocja-do-konca-stycznia-2014/page-11

 

Ale równie dobrze mógłbym być zakrzyczany że się w pier.....:) swoje juz przeszedłem przy zamówieniu DX50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wojtek, następnym razem pisz przed finalizacją akcji z takimi propozycjami :( Przecież śledziłeś temat od dawna :( Ja bym na pewno wolał prosty kabel no i wolę $$$ zostawić u Was

PRO 80 też mają kręcony kabel przecież!

 

Moze bedzie też wybór w przewodzie prosty lub sprężyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że pytałem kogoś z MP3 store, czy jakbym kupił od razu 4 modele Takstarów, to udałoby się coś jeszcze uszczknąć z ceny i powiedziano mi, że niestety to 20% zniżki to max. Więc w przypadku, gdy PRO 80 kosztują 280 zł już po zniżce, a normalnie 350 zł i do tego sporo ludzi musi dodać do nich wysyłkę oraz brak welurowych padów, które są bardzo pożytecznym dodatkiem, uznaliśmy automatycznie, że cena 230 zł z tymi profitami jest trudna do przebicia. Następnym razem zaczniemy od twardych negocjacji z Macierzą :D

Edytowane przez 1313
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tutaj z padami jest 230 zł to na mp3store PRO80 musiałby by kosztować 200zł żeby ktoś się zainteresował nimi jeżeli ma taką dobrą opcje, gdyby to było miesiąc później to i ja bym się dopisał, ale na chwile obecną czekam na to czy oddadzą mi CALe czy kaskę ;)


Więc w końcu za ile pieniędzy będzie można kupić PRO80 w mp3store z poprawionym pałąkiem i 2 zestawami padów w komplecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności