Skocz do zawartości

Z Sgs3->na fiio x3 lub dx50


Rekomendowane odpowiedzi

A są w ogóle? Ja szukałem i się poddałem. Poza tym jeśli obsługuje 64GB SDXC to raczej wszystkie karty SDXC jakie wyjdą będzie obsługiwać.

a proszę bardzo: http://www.alternate.pl/Kingston/SDXC_Card_%E2%80%93_Class_10/html/product/1027923/?

 

Było by cudownie zapodać taką kartę do dx 50.

 

@szkubi: a jak tam zadowolony jesteś z nowego DAP-a? Powiedz coś więcej. Jak wrażenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zwykle karty SDXC 128GB są to wiedziałem ale to nam niestety niewiele daje bo dx obsługuje tylko micro sdxc. No chyba że przez adapter i otg ale założyłem że skoro piszemy o karcie to miałeś na myśli wbudowany czytnik. :) A co do samego grajka to mój jeszcze leży na poczcie w Singapurze niestety więc niewiele mogę o nim powiedzieć. Podejrzewam że w przyszłym tygodniu będę go miał dopiero. Wysłane z mojego XT910

 

EDIT:

 

A teraz przeczytałem jeszcze na stronie singpost taka notkę:

http://www.speedpost.com.sg/

 

 


Announcement: Due to the recent bad weather conditions in Europe and the United States, international outgoing Speedpost items from Singapore to these countries is subject to delay. Any inconvenience caused is regretted.

 

Pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło przy zamówieniu z Chin. Mam nadzieje, że nie potrwa to zbyt długo bo już wytrzymać nie mogę ;D

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego adaptera? Karta którą podałaś w linku to zwykła duża SDXC. DX 50 obsługuje micro sdxc (małe) a do tej pory nie znalazłem takiej o pojemności większej niż 64GB -> http://www.alternate.pl/Kingston/microSDXC_64GB/html/product/1040402/?

 

Ale jak się pojawią na rynku to powinien sobie z taką poradzić.

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zwykle karty SDXC 128GB są to wiedziałem ale to nam niestety niewiele daje bo dx obsługuje tylko micro sdxc. No chyba że przez adapter i otg ale założyłem że skoro piszemy o karcie to miałeś na myśli wbudowany czytnik. :) A co do samego grajka to mój jeszcze leży na poczcie w Singapurze niestety więc niewiele mogę o nim powiedzieć. Podejrzewam że w przyszłym tygodniu będę go miał dopiero. Wysłane z mojego XT910

 

EDIT:

 

A teraz przeczytałem jeszcze na stronie singpost taka notkę:

http://www.speedpost.com.sg/

 

 

Announcement: Due to the recent bad weather conditions in Europe and the United States, international outgoing Speedpost items from Singapore to these countries is subject to delay. Any inconvenience caused is regretted.

 

Pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło przy zamówieniu z Chin. Mam nadzieje, że nie potrwa to zbyt długo bo już wytrzymać nie mogę ;D

 

Jak tylko dostaniesz DX50 to naskrob proszę zdanie lub dwa odnośnie połączenia z HP100 vs taczka, jestem prawie w identycznej sytuacji (tyle ze z 5G) i chętnie przeczytam cokolwiek odnośnie tego połączenia, porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zwykle karty SDXC 128GB są to wiedziałem ale to nam niestety niewiele daje bo dx obsługuje tylko micro sdxc. No chyba że przez adapter i otg ale założyłem że skoro piszemy o karcie to miałeś na myśli wbudowany czytnik. :) A co do samego grajka to mój jeszcze leży na poczcie w Singapurze niestety więc niewiele mogę o nim powiedzieć. Podejrzewam że w przyszłym tygodniu będę go miał dopiero. Wysłane z mojego XT910

 

EDIT:

 

A teraz przeczytałem jeszcze na stronie singpost taka notkę:

http://www.speedpost.com.sg/

 

 

Announcement: Due to the recent bad weather conditions in Europe and the United States, international outgoing Speedpost items from Singapore to these countries is subject to delay. Any inconvenience caused is regretted.

 

Pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło przy zamówieniu z Chin. Mam nadzieje, że nie potrwa to zbyt długo bo już wytrzymać nie mogę ;D

 

Jak tylko dostaniesz DX50 to naskrob proszę zdanie lub dwa odnośnie połączenia z HP100 vs taczka, jestem prawie w identycznej sytuacji (tyle ze z 5G) i chętnie przeczytam cokolwiek odnośnie tego połączenia, porównanie.

 

Spoko, jak go dostanę i ogarnę mniej więcej to napisze coś. A jakbym zapomniał to mi przypomnij o tym ;)

 

Wysłane z mojego XT910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówię z mp4nation odtwarzacz to jaka jest szansa, że wlepią mi cło i vat?

 

Raczej żadna, paczka przychodzi z fakturą "za okienkiem" opisaną jako "słuchawki, egzemplarz promocyjny/testowy, nie do sprzedaży, wartość 20$" natomiast prawdziwa faktura jest w środku paczki.

Jakiego adaptera? Karta którą podałaś w linku to zwykła duża SDXC. DX 50 obsługuje micro sdxc (małe) a do tej pory nie znalazłem takiej o pojemności większej niż 64GB

 

Nie ma kart micro sd 128 GB, były zapowiedziane przez Sandisk na Q3 2013, ale do tej pory się nie pojawiły.

Jednocześnie warto ostudzić zapędy, bo na początku ich oczekiwana cena to ok 200-250$ (podobnie do 64 na wejściu, które już po pół roku spadły poniżej 100$).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówię z mp4nation odtwarzacz to jaka jest szansa, że wlepią mi cło i vat?

 

Z mojego doświadczenia przy zamówieniach z Chin to im większa, cięższa paczka z duża kwota zadeklarowana tym większa szansa na zapłacenie vatu. Z tym ze jeśli paczka ma mniej niż 1kg i wartość do ok50$ to "pani Krysia" na poczcie przepuszcza ja bez większych problemów (z moich 6 takich paczek wszystkie przeszły). Ale możesz mieć akurat pecha dlatego więc nikt Ci nie zagwarantuje braku podatków ;p

 

Wysłane z mojego XT910

 

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale 350zł różnicy to nadal dużo. No chyba, że tyle kosztuje jedna przesyłka do chin, bo sprzęt nie jest awaryjny i więcej bym nie przewidywał.

 

Trochę z ta różnica przesadziłeś bo ja za DX'a z silikonem i R3 zapłaciłem jakieś 830 w mp4nation ;p

 

Wysłane z mojego XT910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem tą wersję z ts-ami, kartą i silikonem, ale bez opłat od paypala. Jak z okolic 900zł masz odtwarzacz, kartę za jakieś 50-100zł i ts-y za 150 :P

 

Ja bym tak nie liczył, ponieważ TSy trzeba jeszcze sprzedać żeby te kalkulacje miały sens, i po drugie sama odsprzedaż DX50 na chińskiej gwarancji (czytaj bez) będzie nie tyle co trudniejsza, ale na pewno nie będziesz mógł ceny dać wysokiej. A zdarzały się problemy techniczne więc polecam jednak z polskiej dystrybucji.

 

iBasso mnie zaskoczył, dziś rano dostałem mail:

 

"Hi,

Thank you for your email.
We are now developing the USB-DAC function for the DX50. But we dont know when we can complete it at this moment.
Sincerely"
także chyba im zaufam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest brak gwarancji. Jedynym problemem jest to zr musisz po prostu trochę więcej zapłacić żeby wysłać grajka na naprawę gwarancyjna bezpośrednio do iBasso zamiast do mp3store.

 

 

A o pracach nad funkcjonalnością DX'a jako USB DAC wiadomo już prawie od miesiąca ;)

Wysłane z mojego XT910

 

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest brak gwarancji. Jedynym problemem jest to zr musisz po prostu trochę więcej zapłacić żeby wysłać grajka na naprawę gwarancyjna bezpośrednio do iBasso zamiast do mp3store. A o pracach nad funkcjonalnością DX'a jako USB DAC wiadomo już prawie od miesiąca ;) Wysłane z mojego XT910

 

Faktycznie może się źle wyraziłem.

 

Co do USB-DAC chciałem się upewnić, pogłoski chodziły że pracują, ale również dużo można przeczytać że jednak nie pracują. Teraz przynajmniej wiadomo, raczej by nie robili w balona.

No i zawsze dodatkowe maile pobudzają do działania ;) tym bardziej jak się wychwala sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

[...] A zdarzały się problemy techniczne więc polecam jednak z polskiej dystrybucji. [...]

 

A mógłbyś napisać o jakie problemy techniczne chodziło dokładnie bo z tego co przeczytałem na forach to nie znalazłem niczego poza problemami które wyeliminowały kolejne update'y FW (nagłe zwiększenie głośności czy problemy z gapless). Znalazłem tylko jeden wątek na HF'ie, w którym jest mowa jak gościu z Kanady musiał odesłać grajka na naprawę gwarancyjną do iBasso ale pokryli mu nawet koszty przesyłki więc nie było to zbyt bolesne poza niedogodnością wynikającą z czekania na powrót odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A mógłbyś napisać o jakie problemy techniczne chodziło dokładnie bo z tego co przeczytałem na forach to nie znalazłem niczego poza problemami które wyeliminowały kolejne update'y FW (nagłe zwiększenie głośności czy problemy z gapless). Znalazłem tylko jeden wątek na HF'ie, w którym jest mowa jak gościu z Kanady musiał odesłać grajka na naprawę gwarancyjną do iBasso ale pokryli mu nawet koszty przesyłki więc nie było to zbyt bolesne poza niedogodnością wynikającą z czekania na powrót odtwarzacza.

 

 

U nas ktoś miał problemy z dźwiękiem, tj szumy czy trzaski, w sumie nie wiadomo czy to firmware.

 

Lepiej napisz czy już Twój dotarł i jak wrażenia bo ja ciągle nie mogę się zdecydować - boję się że nie będzie jakiejś lepszej poprawy względem Video (jedynie mocy może być więcej) adekwatnej do kasy, no i do iModa za taką kasę mogę wzmacniacz porządny dorwać.

 

Na HF ktoś zrobił porównanie i wychodziło mu że 5g jest nawet lekko lepszy, z drugiej strony ludzie piszą że iBasso roznosi 6G - który jest na podobnym poziomie co Video mimo innej szkoły. Ostatecznie nie ma co się sugerować pojedynczymi wpisami, ale mnie to nurtuje, żebym miał przyjemność z playerka a nie kombinowanie z komisami. Brakuje mi recenzji, porównania do 5G.

Jak żyć po raz drugi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szumy, trzaski to pamiętam ze chodziło o to ze to jest jakieś zabezpieczenie i występuje tylko w przejściu między nagraniami.

 

Mój DX w piątek dopiero wyleciał z singapuru ale myślę ze w tym tygodniu wpadnie w moje łapska i będę mógł coś o nim napisać ;)

 

Wysłane z mojego XT910

 

Edytowane przez szkubi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności