Skocz do zawartości

Najbardziej Odpowiednie Słuchawki Do Iriverka T30


lukaszstg

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie jestem wymagający posiadam iriverka t30 a słuchawki które były przy nim były dla mnie odpowiednie tyle , że tak jakby mi się rozpierdut ( nigdy nie pożyczajcie słuchawek kumplowi). A więc sprawa jest taka, potrzebuje słuchawek, które będą grały nie gorzej od moich standardowych i kosztować będą do 50zł.

 

aaaa zaponiałem jeszcze dotać abyście dawali liki z allegro jak by coś interesującego widzieli albo dokładne nazwy i modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sennheiser PX 100. Kompaktowe (bardzo sprytnie składane) a do tego bardzo dobre parametry. Są wręcz idealne do sprzętu przenośnego. Słuchawki "douszne" niegdy nie osiągną takich parametrów jak nauszne, po prostu dale o sobie znać fizyka.

 

Słuchawki kosztują 140 zł (uwaga, kryptoreklama: Pixmania), a na aukcajch internetowych pewnie znajdziesz już za niecałe 100 zł. Sam ich używam, na prawdę warto. Dźwięk z nich płynący można można opisać tak: zasze czysto, zawsze świeżo, zawsze pewnie ;-)

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, ale herezje... na pixmanii sie nie kupuje, bo nie daja gwarancji, a przesylka kosztuje 60zł, to raz.

dwa, że kolega prosil o sluchawki do 50pln, a ty mu proponujesz takie za 4-5 razy tyle.

a trzy to nigdy nie kupuj ep480-przejedziesz sie. mx300 jak kupujesz, to rob to rozsadnie, bo na allegro bywaja podroby. jezeli o mnie chodzi, to polece: sennheisery mx300, mx400 i cresyny iriverowe, czyli te kotre miales do playera dolaczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zastanow sie nad mx500, ale nie orginały tylko podróbke z allegro, kosztuja jakies 50zł, maja lepsza góre niz orginalne ale gorszy bass tzn troche słabszy,

 

sam kupiłem podróbki niestety nie stac mnie na orginaly za 90zł, no i musze porzyznac ze mam je juz od dobrego miesiąca i nie zauwarzyłem ze cos mi lata w srodku, kable tez sa cale, no i nic nie charczy, no i najwarzniejsze to to ze nie mam jakies metalowej blaszki w srodku słuchawki, a nie które posiadaja.

 

musze powiedziec ze nawet niezle graja z t30, ale juz pod ifp7xx sa troszke za slabe ale to pewnie dlatego ze to podrobki,

jak sie zdecydujesz to podam ci nick kolesia od ktorego je kupiłem.

 

a jesli chcesz miec porzadny dzwiek to tylko typowe nauszne słuchawki no ale takie kosztuja.

 

a co do mx400 to słyszałem ze one nie maja wogole niskich tonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, ale herezje... na pixmanii sie nie kupuje, bo nie daja gwarancji, a przesylka kosztuje 60zł, to raz.

dwa, że kolega prosil o sluchawki do 50pln, a ty mu proponujesz takie za 4-5 razy tyle.

a trzy to nigdy nie kupuj ep480-przejedziesz sie. mx300 jak kupujesz, to rob to rozsadnie, bo na allegro bywaja podroby. jezeli o mnie chodzi, to polece: sennheisery mx300, mx400 i cresyny iriverowe, czyli te kotre miales do playera dolaczane.

 

Inkwizytor się odezwał ;-)

Po pierwsze: Na jakiej podstawie Kolega twierdzi, że Pixmania nie daje gwarancji????

Po drugie: Koszt przesyłki to 38 zł, a nie 60 zł !

Po trzecie: Szanowny Kolego: 138 + 38 = 176 zł, czyli nie 4-5 razy droższe ;-)

Po czwarte: Sennheiser mx300, to są właśnie te same słuchawki, które oryginalnie daje iRiver do T30. Sennheiser produkuje słuchawki w wersji OEM mi. dla iRivera, który umieszcza na nich swój napis firmowy. Jest to bardzo powszechna praktyka. W detalu oryginalne kosztują ok. 60 zł (+ koszty transportu).

Po piąte: Gybym miał możliwość wyboru, to i tak kupiłbym PX 100 :-)

Po szóste: Zgadzam się, żę EP480 najlepej sprawdzają się w koszu na śmiecie.

 

Pozdrawiam,

Adam

 

P.S. Widzę, że Kolega też używa PX 100 i jest z nich zadowolony (patrz: stopka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, ja też zastanawiam sie nad kupnem słuchawek to irivera t30, tyle zę ja jestem bardziej wymagający, i potrzebuje naprawde świetnego basu, dołączone do mojego irivera sennheiser mx400 są do dupy po prostu, co prawda soprany i średnie dobre, ale basu praktycznie nie ma, i wolałbym pchełki, bo w pracy używam specjalnych słuchawkek wygłuszających, dlatego douszne są dla mnie korzystniejsze. Powiem tak: potężny bas, czysty dzwięk, cena do 200zł, jeżeli można to jakieś linki allegro albo innych internetowych sklepach. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czwarte: Sennheiser mx300, to są właśnie te same słuchawki, które oryginalnie daje iRiver do T30. Sennheiser produkuje słuchawki w wersji OEM mi. dla iRivera, który umieszcza na nich swój napis firmowy. Jest to bardzo powszechna praktyka.

Adam

 

nie sa to mx300 nawet oem'y - mam tez mx300 (jeszcze od imp550) i sa to inne sluchawki - prawdopodobnie cresyny (mialem t30).

 

a teraz do konkretow z topicu:

1/ moze mx400??

2/ ep630?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiele osob mówi, ze Ep-635 na Iriverku T30 generuje szumy. Ja mam taki komplecik i owszem slysze szum ale lekki. Czy sytuacja jest podobna z Ep-630 ?? Czy to sa te same sluchawki jesli chodzi o parametry techniczne?? Czy rowniez będa szumiec.??

 

Senheisery PX100 to zapewne wysmienity wybór ale raczej nie sprawdza sie teraz gdy nadchodzi zima ;)

Poza tym które lepsze Koss Porta Pro czy Seny PX100 do Irivera t30 ?? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności