Skocz do zawartości

manuelvetro


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden komentarz to za mało, by pochwalić Manu! Jeszcze raz wielkie podziękowania, bo chop jest bardziej dla mnie uprzejmy, niż ja sam dla samego siebie! :D

Oczywiście nowa transakcja poszła w ruch, żeby nie było, że za jedną transakcję tak chwalę! :)

Edytowane przez snuffdbko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylicytowałem Phiatony MS300 :win: - wielkie dzięki i pozdro również dla Arthassa, który dostał za nie pieniążki.

 

Elegancko spakowane, nawet nie przekręcił nazwiska, co notorycznie ludziom się zdarza ;)

Edytowane przez sn4ke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej transakcji z kolegą Manuelvetro nie jestem zaskoczony że ma pełne cztery strony pozytywnych komentarzy od zadowolonych kontrahentów.

 

Pozostaje mi się jedynie wpisać na tą listę, żałując że transakcja była tak krótkotrwała bo dużo osób chwali sobie bardzo pozytywny, serdeczny kontakt z kolegą a ja ze względu na jej szybkość zostałem go pozbawiony ;)

 

Gdyby nie obecność dt990 obok mnie, mógłbym pomyśleć że mi się to wszystko przyśniło , tak to się błyskawicznie odbyło.

 

Cóż, człowiek uczy się na błędach - na kolejny raz będę to przeciągał :)

 

I ta korzystna cena......nie sposób było się oprzeć.

Edytowane przez crovbar74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przyłączyć się do wszystkich wcześniejszych komentarzy. Kupiłem u Manuelvetra słuchawki, przyszły błyskawicznie, w stanie idealnym, tak jak były prezentowane w opisie. Pełne zadowolenie z mojej strony! Mauelvetro-Perfecto ! Glory ManU !

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manuelvetro to prawdziwy dżentelmen, w dodatku szczodry. Należną kwotę wpłacił bez wahania i nie żałując grosza. Forma komunikacji przyjazna i koleżeńska. Polecam ze wszech miar wszelkie transakcję z tym przemiłym Panem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem od kolegi Manuelvetro akg q701 + modowany kabel. Stan perfekcyjny. Cena BARDZO przystępna.

 

Otrzymałem paczkę na kolejny dzień po przelewie który uczyniłem.Dostałem link do śledzenia przesyłki.

 

Pomimo że mój przelew się opóźniał Manu wysłał mi paczkę nie mając jeszcze pieniędzy na koncie ani potwierdzenia z mojej strony. Do tej pory nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie zaufanie. Prawdopodobnie bezbłędną interpunkcją w trakcie naszej dotychczasowej korespondencji.

 

Jestem bardzo zadowolony z naszej transakcji :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności