Skocz do zawartości

Fiio e07k a android


dajbuchaxd

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej stronie można sprawdzić kompatybilność z wspomnianym wcześniej USB OTG. Niech to szlag, taki LG Optimus G to ma, a mój LG P880 już nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S4 + FiiO E17 Alpen + Fostex T50RP via USB OTG

350x700px-LL-cf2601b2_IMG_0309.jpeg350x700px-LL-1f1dfcc9_IMG_0310.jpeg

350x700px-LL-e18995d5_IMG_0314.jpeg350x700px-LL-a48afb66_IMG_0315.jpeg

Źródło: http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s4/287133-anybody-else-using-usb-otg-digital-audio-out.html

 

Chciałbym mieć to wszystko... :)

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz telefon z OTG to fiio będzie działać. Sam zrobiłem interkonekt łączący wzmacniacz z moim telefonem. W takim przypadku możesz ładować wzmacniacz przy użyciu telefonu. Jeżeli masz drobne zdolności do lutowania i trochę zaciecia to jesteś w stanie to zrobić. Jeżeli użyjemy zwykłego kabla to nie będzie działać. W dziale DIY jest temat o tym co się stworzyło tam masz zdjęcia mojego kabla i schemat połączenia. W razie pytań pisz na pw.

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie zależy od romu, a od kernela. Nexus 7 dostał fabryczne wsparcie dla daców. A Galaxy s3 działa na 100% z e07k z programem USB Audio Player Pro.

 

Warunek konieczny: USB OTG. Jeśli fabrycznie nie działa należy próbować z ww progsem. Dokładnie w ten sposób używam z fiio e18 i gnexem(który ma usb otg ale fabrycznie nie jest wspierane).

Edytowane przez miszko77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłeś programu w odpowiedni sposób? Najpierw podłączasz daca potem odpalasz program. Powinien się spytać czy może wykorzystać podłączone urządzenie.

 

Z drugiej strony z tego co czytam to w opisie Audinsta jest napisane, że jest pod komputery, a fjo się reklamuje między innymi jako pod telefony, więc może faktycznie nie działać bo np potrzebuje dodatkowych sterów do tego.

Edytowane przez miszko77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy od romu, a od kernela. Nexus 7 dostał fabryczne wsparcie dla daców. A Galaxy s3 działa na 100% z e07k z programem USB Audio Player Pro.

Moje potwierdzić, Galaxy S3 (na wczorajszym nightly CM11) + e07k działa przy użyciu wspomnianego przez kolegę programu. Interfejs jest paskudny i beznadziejny, dlaczego dalej będę czekał na dodawanie natywnej obsługi USB Audio do CM11 lub wejście tej funkcji w jakimś kernelu.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie mam pytanie, czy ktoś używał z HTC One?

 

Nie czekające na odpowiedź zamówiłem FiiO e07k i sam sprawdziłem. Działa, ale mam pewien mały problem. Po podłączeniu poprzez USB w FiiO nie zawsze jest dźwięk, mimo że w telefonie głos się wyłącza. Na wyświetlaczu FiiO pojawia się natomiast napis "Lock" . Dopiero po kilku próbach połączenia zaskakuje. Google na ten temat milczy, choć ktoś już gdzieś raportował podobny problem. Wie ktoś w czym rzecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odgrzeje,

qrcze kupiłem kabelek miniUSB/microUSB i niestety mój HTC One X+ nie widzi Fiio. Ściągnąłem też USB Audio Pleyer Pro, ale tam też podaję, że nie wykrył urządzeń USB audio. Gdzieś na zagranicznych forach wyczytałem, że ważne jest aby kabel?? sprawił, że HTC będzie hostem.

A może zwyczajnie mam walnięty kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności