Skocz do zawartości

Promo w Saturnie


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Tez tak ppmyslalem na poczatku. Pytalem czy sa powystawowe, gość powiedział, ze nie. Nie widzę żadnej rysy, ani niczego, co mogłoby na to wskazywać. Maja te tasmy ponaklejane. Zresztą na wystawie jest zwykle po 1 parze, a tutaj na wyprzedaży jest po kilka a może nawet kilkanaście każdego rodzaju. Nie ma juz k618 ani 619.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem swoje k619, są w stanie idealnym, pudełko otwarte, ale słuchawki na 90% nie były wyjmowane, bo za twardo wszystko tam siedziało, chyba że dobrze włożyli. Trafiła mi się ostatnia sztuka, pytałem gościa co donosił czy będą jeszcze te 619 i q701 i mówił że nie widział już ich w magazynie więc troszkę lipa. Mało ludzi tam się kręci, chyba nie wiedzą jaka okazja ich omija, więc możliwe że coś jeszcze jutro możecie dorwać. Mogę iść jutro nawet rano i się zorientować, więc jc to napiszę co zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBIĘ PODSUMOWANIE (DOSTAŁEM RELACJE PW) CO ZOSTAŁO, MODLI, KTÓRE NIE WYMIENIŁEM PRAWDOPODOBNIE JUŻ NIE BĘDZIE:

JVC RX900 - 170zł

JVC RX700 - 100zł

DNA Monster - 500zł

AKG K272HD - 299zł

jakieś Denony z serii Urban Raver - ok. 600zł

K518LE - 140zł

K518 delta - 140zł

D1100 - 400zł (są taniej na ceneo)

Q460, 240 i 270 zł

Sony mdr 1r 500zl

Akg k430 zielone 150 zl

Sony mdr 1 RNC 650 zl

inne denony urban za 250

JBL j88i 479 zl

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na PW można byłoby takie coś załatwić, racja?

No właśnie nie można było :P

 

Przejechałem się po wrocławskich saturnach (są dwa), ale niczego ciekawego nie znalazłem. Ceny absolutnie nie promocyjne (przynajmniej w przypadku wyższych modeli. k550 np za 9 stówek). Także tylko w Krakowie zaszaleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek mi przypomniał, że jego brat kilka lat temu też z takiej okazji skorzystał i chyba o K701 chodziło. Zarobił ponad 3x więcej na jednej parze, a kupił 6.

K551 też bym przygarnął, ale z tego co można wyczytać ich i Q701 nie ma. Chociaż mała strata, bo mam ofertę za 150zł więcej zielone. :P

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za 260zl z wliczonym paczkomatem jakby co moge zalatwic k62dj (te lepsze k618dj od tiesto) od znajomego ze sklepu ;)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

A nie k67?

http://allegro.pl/sluchawki-akg-k67-tiesto-dj-24h-kurier-oryginalne-i3692966748.html

 

Ja też tylko takie kojarzę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności