Skocz do zawartości

Promo w Saturnie


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Krakow, galeria Krakowska. Jestem w sklepie i nie jestem zbyt oblatany w cenach ale maja przy wejściu JVC rx700 po 100zl, akg k551 white za 500, q701 za 650, RX 900 za 170, DNA monster za 500, Denon d1100 za 400, akg k518 albo 618 za 140. Wiem, ze to dobra cena za akg, wybaczcie jak to nie sa okazje, ale jakiś czas temu wypadlem z obiegu.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Gdzie dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CHYBA jedna dodatkowa parę białych q701 dla Jimmy dragon, czekam czy ktoś inny się na nie zdecyduje czy nie. Opakowania SA lekko zniszczone, bo gadalem z kimś z obsługi, przy 2/3 słuchawek nawet tego nie zauwazycie. Nie ma juz k551 i q701, może jeszcze doniosa bo gość tak mówił. Mam 2x 701 i 1x 551 i wracam do domu. Za wszystko wyszło chyba 1800 zl.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedne słuchawki dla siebie + 2 dla znajomych, nie wiem czy się zdecydują. Jeśli nie to Jimmy a później Ty (idaft) dostaniecie pmy. Nie mogę nic obiecać niestety :) Nie wykupie niestety pol Saturna za kilka tys zł, zrozumcie. Pmow tez więcej nie piszcie, będę tam jeszcze raz za godzinę czy dwie. Jak komuś cos obiecalem to kupie mu jeśli tylko będą, ale naprawdę zrozumcie mnie i nie wysylajcie więcej pmow.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

Edytowane przez Ceylon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie ktoś coś o tych K618?

Równiez chętnie bym wzial 618 stki, --> pisz pw

Pieniadze na minutach przelewem natychmiastowym moge wyslac jezeli ktos mogl by kupić

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

Edytowane przez babicz99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zamieszanie i za troche chaotyczna relacje na zywo z Saturna przez telefon. I za spam, który sie zrobił, ale chyba było warto
Widze, ze K618 interesuja kilka osób. Byly na pewno K518 LE za 140, napisalem K618, a to chyba byly tak naprawde K619, bo widze, ze taki model tez jest (myslalem, ze kawalek ósemki siê wytarl ;) ).Ceny nie jestem pewny, ale chyba 140.
Podejrzewam, ze tna ceny równo o polowe albo jest podobny schemat. Rozmawiaeem z kims z obslugi i powiedzial, ze te sluchawki nie chcialy sie sprzedać przez zniszczone pudełka i dlatego zrobil takie ceny. Zniszczone to za duzo powiedziane, uwierzcie. Przy wysylce pudelko gniecie sie czesto bardziej niz to, co oni nazywaja zniszczeniem. Sluchawki nowe, z gwarancja itp., za to przy kasie miałem rozmowe z ochroniarzem i kasjerką, bo miałem niepodpisaną karte płatniczą, każde słuchawki chciałem na inny paragon, więc chyba myśleli, że skroiłem komuś kartę i próbuje się obłowić.
Jesli ktos podchodzi w to miejsce to zazwyczaj ludzie interesuja sie tanimi sluchawkami albo jakimis szpanerskimi Beatsami, Q701 i K551 ogladalem tylko ja.
To chyba jednorazowe sprzątanie w tym konkretnym sklepie. Jeśli jednak to większa akcja to zróbcie może na szybko osobny temat, żeby tutaj nie spamować.
Tyle ode mnie, zaraz znowu lece na miasto i jeśli komuś coś obiecałem to spróbuje kupić, ale wiecej PMów nie chce, zrozumcie, że nie będę wywalał tam kilka tysięcy zł, poza tym nawet fizycznie ciężko jest zabrać więcej niż te 3-4 pary.

Krakow, galeria Krakowska. Jestem w sklepie i nie jestem zbyt oblatany w cenach ale maja przy wej¶ciu JVC rx700 po 100zl, akg k551 white za 500, q701 za 650, RX 900 za 170, DNA monster za 500, Denon d1100 za 400, akg k518 albo 618 za 140. Wiem, ze to dobra cena za akg, wybaczcie jak to nie sa okazje, ale jaki¶ czas temu wypadlem z obiegu.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

1980-01-01 00.00.58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak niektórzy już wiedzą - Saturn urządził mega promocje, jak na razie potwierdzony jest tylko sklep w Krakowie. Cennik prezentuje się następująco:

- K618/K518 - ok. 140zł

- K551 - 500zł

- Q701 - 650zł

- JVC RX900 - 170zł

- JVC RX700 - 100zł

- DNA Monster - 500zł

- AKG K272HD - 299zł

- jakieś Denony z serii Urban Raver - ok. 600zł

 

Wygląda świetnie. Proszę wpisywać się wszyscy, którzy mogą podjechać i komuś kupić, jak i Ci, którzy chcą kupić i mają jakieś pytania.

 

Można pisać do:

- deadmau52

- Giwera

- BamboszeK

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności