Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do kolejnej sansy.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

Po namowie mojego kolegi kupiłem sanse+. Niestety jak wiadomo słuchawki z zestawu można sobie podarować. Przeleciałem juz z 50 stron, ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie uzyskalem. Szukam słuchawek dokanałowych do 100zl z hakiem. Słuchaj każdego rodzaju muzyki, oprócz metalu, punk, techno. Sansa sama w sobie gra juz ciepło, dla tego tez jest taki problemm ze sluchawkami. Chciałbym dźwięk żywy, naturalny, szczegółowy z ułożoną sceną bez wybijajacego się basu na pierwszy plan. Ma być wszystko w miarę kwoty poukładane.

 

Czekam na propozycje ludzi którzy mieli sprzęt w rękach-uszach a nie tylko gdzieś przeczytali i na ślepo polecają.

 

Klepnięte z mojego cegłofonu.

Edytowane przez licha89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo, w przypadku doków żadne analityczne brzmienie nie pasowało mi do clipa. Najlepiej grał z Sennheiser IE8, Sony MH1, Soundmagic PL11...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J55 juz u mnie.Udało mi się je kupić za 260zl w saturnie z dodatkową gwarancją na 3lata, jestem bardzo zadowolony, o dziwo wiele droższych modeli nie grało tak przyjemnie jak te JBL. Zastanawiał się jeszcze nad jakimś wzmacniaczem do nich. Możecie cos polecić? Zastanawiał się nad FiiO E07 + FiiO E09

Edytowane przez licha89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności