Skocz do zawartości

Mam denon avr+600rd


specillum

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej, że hd 650 mają 300 ohm, więc ciężko je wysterować. Pomyślałbym już szybciej o słuchawkach, które łatwiej napędzić.

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do jakiej kwoty. Coś wybierzemy ;) U mnie świetnie grały na Sonic Pearl, więc pewnie z tańszymi wersjami od p. Michała powinny grać przyzwoicie.Słuchałem ich też na Colorfly C4. Świetnie im robi też wymiana kabla, ale to też koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że hd 650 mają 300 ohm, więc ciężko je wysterować. Pomyślałbym już szybciej o słuchawkach, które łatwiej napędzić.

Dla mnie dobrze grały już z integry w laptopie, po przełączeniu na wzmacniacz lovely cube premium, grały nieco lepiej, ale nie była to duża zmiana, moim zdaniem nie są to trudne słuchawki do wysterowania jak się o nich pisze w sieci. Takie jest moje osobiste zdanie na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tym bardziej, że hd 650 mają 300 ohm, więc ciężko je wysterować. Pomyślałbym już szybciej o słuchawkach, które łatwiej napędzić.

Dla mnie dobrze grały już z integry w laptopie, po przełączeniu na wzmacniacz lovely cube premium, grały nieco lepiej, ale nie była to duża zmiana, moim zdaniem nie są to trudne słuchawki do wysterowania jak się o nich pisze w sieci. Takie jest moje osobiste zdanie na ten temat ;)

 

To prawda, nie są strasznie trudne do wysterowania. Z integry bym ich jednak nie popędzał, bo szkoda kasy wtedy na nie. Nie słuchałem ich na różnych źródłach, więc nie mam porównania. Trudniejsze do wysterowania są zdecydowanie dt880 250 ohm.

Wracając do wyboru słuchawek, to może się zastanowić czy nie lepiej kupić denon d600? Osobiście wolę je bardziej od hd 650 i są łatwiejsze do napędzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tych sprawach jestem mało zaznajomiony.Słyszałem po prostu dobre słuchawki i dźwięk mnie zachwycił.Zacząłem czytać i wszyscy polecali słuchawki elektrostatyczne, a to hd650 było często polecane.

Więc prosiłbym o jakieś podpowiedzi w sprawie kupna.

 

Sorry za błędy językowe.

 

Słucham muzy z komputera (z płyt lub flac).Mam kartę dźwiękową sound blaster.Czy to wystarczy do dobrego dźwięku?

 

Flac to płyty zgrywane od wujka

Edytowane przez specillum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tych sprawach jestem mało zaznajomiony.Słyszałem po prostu dobre słuchawki i dźwięk mnie zachwycił.Zacząłem czytać i wszyscy polecali słuchawki elektrostatyczne, a to hd650 było często polecane.

Więc prosiłbym o jakieś podpowiedzi w sprawie kupna.

 

Sorry za błędy językowe.

 

Słucham muzy z komputera (z płyt lub flac).Mam kartę dźwiękową sound blaster.Czy to wystarczy do dobrego dźwięku?

 

Flac to płyty zgrywane od wujka

To są dobre słuchawki, ale tor pod nie masz za słaby. Na nim słuchawki nie pokażą swoich możliwości. To tak jak te silniki od rover'a montowane w niektórych polonezach w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tym bardziej, że hd 650 mają 300 ohm, więc ciężko je wysterować. Pomyślałbym już szybciej o słuchawkach, które łatwiej napędzić.

Dla mnie dobrze grały już z integry w laptopie, po przełączeniu na wzmacniacz lovely cube premium, grały nieco lepiej, ale nie była to duża zmiana, moim zdaniem nie są to trudne słuchawki do wysterowania jak się o nich pisze w sieci. Takie jest moje osobiste zdanie na ten temat ;)

 

 

NO WAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mniej wymagających to może akg k550, tylko nie wiem jak się sprawdzą w reggae, bo takiej muzyki nie słucham. Może niektórzy by polecili hp100, ale osobiście ich nie słuchałem, więc się nie wypowiadam (ponoć duży fun). Generalnie w słuchawki tego typu bym celował, szczególnie k550. Łatwo je napędzić, a dźwięk mają dość naturalny, bas tam gdzie potrzeba, fajną scenę itd. Masz jakąś możliwość przesłuchania ich w swoim mieście/ okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam koło konina i nie specjalnie jest tu duzo takich sklepów(mediamarkt i avans).W media nie mają, a w avansie wogóle nie sprzedają słuchawek.O akg k550 myslalem juz wczesniej.I chyba je wezmę.Ten mój Denon wystarczy czy musze jakis wzmacniacz dokupić?Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam koło konina i nie specjalnie jest tu duzo takich sklepów(mediamarkt i avans).W media nie mają, a w avansie wogóle nie sprzedają słuchawek.O akg k550 myslalem juz wczesniej.I chyba je wezmę.Ten mój Denon wystarczy czy musze jakis wzmacniacz dokupić?Dzięki za pomoc.

K550 to naprawdę przyzwoite słuchawki. Jest na nie jeszcze promocja w mp3store http://forum.mp3store.pl/topic/110520-promocja-10-dniowa/

Nie są one jakoś bardzo wymagające.Co więcej jak dla mnie nie są to słuchawki lubiące mocne wzmacniacze, np. z takim x3 zgrywają się bardziej niż z sonic pearl. Plus jest jeszcze taki, że zawsze można je popędzić z przenośnego grajka.

Temat k550 jest tutaj.http://forum.mp3store.pl/topic/86215-akg-k550-made-by-prc/ Możesz zobaczyć czym je popędzają, ale najpierw można nawet na początek spróbować popędzić je z denona. Radzę poczytać jeszcze o tych hp100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności