Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [Dokanałówki, do 150zł] SoundMagic PL11/21 /E10 / inne?


kristofer1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety, moje wysłużone PL11 w końcu umarły śmiercią naturalną. Tak więc szukam czegoś nowego do Clipa+, w cenie do ok 150zł. Na razie po poszukiwaniach stanęło między PL21 lub E10 (ewentualnie powrót do PL11, które bardzo mi się podobały). Muzyka: wszelaka, z przewagą szeroko rozumianego rocka. Zaznaczę, że przy przesłuchiwaniu w sklepie (dawno, dawno temu) PL11 podobały mi się znacznie bardziej niż np. mocno wychwalane przez sprzedawcę PL30. Z tego co widzę po recenzjach, zarówno PL21 i E10 są oceniane jako "lepsze" od PL11, aczkolwiek jest między nimi spora różnica cenowa. Czy warto dopłacać do E10, czy wystarczą PL21? I jak wygląda ich (relatywna) trwałość w stosunku do PL11 i między sobą? Ewentualnie, czy ktoś ma coś innego do zaproponowania w tej cenie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ProAlphy od piątku i powiem Ci że wyglądają na calkiem solidne. Kabel jest taki "twardy", nie jest otoczony taką miękką gumą tylko czymś twardszym. Kabel z jacka czy z samych sluchawek tez bedzie ciezko wyrwac bo sa dobrze przed tym chronione ;) A co do samego dźwięku to sluchaweczki sa w stanie zagrac ze tak powiem roznie, w zaleznosci od odtwarzacza. Mozna sobie dobrze dobrac parametry equalizerem, ProAlphy mają naprawdę szerokie możliwości pod tym względem. Taki są moje odczucia po przejsciu z jakis panasow za 40zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności