Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki TWS dokanałowe do 1000zł - następcy SONY WF1000MX3


darthann

Pytanie

Hej:)

 

Kontaktuje się z Wami ponieważ jestem w kropce. Obecnie uszkodziłem swoje SONY wf1000mx3 ( jedna słuchawka ma kaprysy z ładowaniem) i w związku z tym poszukuje jakieś alternatywy jak umrze totalnie. Budżet wydaje mi się , że mam spory (1000zł) natomiast zależy mi na kilku rzeczach:

 

- wygodzie ( sony potrafiły nie leżeć w uchu jak bym sobie życzył)

- jakości dźwięku ( fundamentalne znaczenie - byłem zadowolony z dźwięku z Sony ale jeśli byłaby jakaś lepsza alternatywa będzie to na plus)

- ANC ( istotne ale nie najważniejsze) 

- uniwersalności ponieważ nie lubię słuchawek przebasowionych w ogóle nadmiaru basu. Ważne żeby on był ale nie przesłaniał innych pasm.

możliwość okazjonalnego biegania w nich 

 

Osobiście słuchawki, które uwielbiałem to były Vsonic GR07 Classic. Były to słuchawki, które darzę dużym sentymentem. Obecnie zastanawiał się nad zakupem :

 

  1.  Sennheiser Momentum II - TWS
  2. Bose quietcomfort earbuds
  3. MIfo 05 PRO - trudno dostępne 
  4. AirPods PRO

 

Będę bardzo wdzięczny za inne typy, inne modele i uzasadnienie dlaczego warto się nad tym zastanowić:)

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecam Airpods Pro. Używam nie tylko z iPhonem, ale również z Note 10 Plus. Wygoda i użyteczność biją inne modele. Są po prostu wygodne i chce się po nie sięgać.
Mam duże Sony x1000m3, gdzie wiadomo że ANC jest dokładniejsze, jednak dużo częściej sięgamy po Pro, z uwagi na ich niewielki rozmiar, naprawdę dobre and, dobre granie i bardzo fajny tryb ambient.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Airpodsy dźwiękowo sa znacznie słabsze od soniakow ( mam oba ale do muzyki sięgam tylko po sonego). Do rozmów na mieście czy wideo konferencji applowe znów lepsze  bo jakość anc czy mikrofonów jest na znacznie wyższym poziomie. Bose tylko słuchałem dla porównania i to takie Apple wannabe w gorszym wydaniu. 
Ja bym się teraz zainteresował nowymi twsami od samsunga. Podwójny dynamik i anc. Może być nieźle. 
 

M. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 16.01.2021 o 20:25, darthann napisał:

Będę bardzo wdzięczny za inne typy, inne modele i uzasadnienie dlaczego warto się nad tym zastanowić:)

 

Pozdrawiam!

 

@chico99testował różne modele TWS i poleca Sennheisery True Wireless, podobno grają najlepiej. Możesz też poczytać o Jabra 85T, podobno również grają dobrze, tylko bardziej rozrywkowo (podbity bas).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Najner napisał:

@chico99testował różne modele TWS i poleca Sennheisery True Wireless, podobno grają najlepiej.

 

Zgadza się, senki momentum tws 2 dalej u mnie numer 1.

Odradzam tylko kupowanie w ciemno, są dość duże i ich ergonomia wszystkich nie zachwyci.

Dodam jeszcze, że dedykowana do nich apka, ma ciekawy eq, strojący te tws-y. Trochę osób

narzeka ale ja często z niego korzystam i uważam, że to świetna rzecz.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za 1200 zł masz Bose QuietComfort Earbuds. Jak zamówisz ze stronki Bose to można dokonać zwrotu bez problemu po przetestowaniu.


Lepszych TWS nie słyszałem (Sennek TWS nie słuchałem), Soniaki się chowają. Osobiście jednak zwróciłem po kilku dniach przemyśleń - bo były dla mnie za duże. Co prawda nadal komfortowe, ale jakoś dziwnie się w nich czułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności