Skocz do zawartości

Adapter do sluchawek z Iphone,Ipad na inne urzadzenie


Jelcz111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem na tym forum po raz pierwszy to moze odrazu sie przedstawie .Mam na imie Mateusz pochodze z Białegostoku.

 

Odrazu zaczne od problemu .Ostatnio kupiłem na allegro sluchawki AWEI-ES600i Przez moją nie uwage zakupilem sluchawki tylko do Iphone,Ipad,Ipod.W tym sek sluchawki nie dzialaja na innych platformach miedzy innymi na Nokii 500 i SonyXperia E ,a takze i na kompie.Chodzi mi o to czy jest taki adapter ktory pozwala na przejscie z Iphone i tym podobne na inna urzadzenie ze zwyklym wtykiem.

 

Proszę o wszelaką pomoc ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś, ale nie wiem jak to się nazywa. Chodzi o przejściówkę z jack 3,5mm 4 pin (tutaj chodzi o to, że słuchawki mają mikrofon) na 3 pin tegoż samego jack'a. Sam czegoś takiego używam, lecz dostałem to jako przedłużkę słuchawek w zestawie...

 

http://allegro.pl/adapter-jack3-5-4pin-na-3pin-sluchawki-iphone-ipad-i3575579893.html

 

Tylko takie coś znalazłem, ale o to chodzi. Nie wiedziałem tylko, że jest to tak ciężko dostępne i w takiej cenie :/

Edytowane przez Harmony Korine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko to co powyżej... Lecz na opakowaniu ze słuchawek jest napisane, że to jest przedłużka i tyle... Więc zaryzykuje twierdząc, że możesz kupić coś takiego http://www.komputronik.pl/category/6821/Akcesoria-Kable_i_adaptery-MiniJack_(3.5mm)_-_przedluzacze.html]

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś, ale nie wiem jak to się nazywa. Chodzi o przejściówkę z jack 3,5mm 4 pin (tutaj chodzi o to, że słuchawki mają mikrofon) na 3 pin tegoż samego jack'a. Sam czegoś takiego używam, lecz dostałem to jako przedłużkę słuchawek w zestawie...

 

http://allegro.pl/adapter-jack3-5-4pin-na-3pin-sluchawki-iphone-ipad-i3575579893.html

 

Tylko takie coś znalazłem, ale o to chodzi. Nie wiedziałem tylko, że jest to tak ciężko dostępne i w takiej cenie :/

Dziekoweczka bede musial chyba to kupic :)

Edytowane przez Jelcz111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu kupić Fiio LU1 / LU2 ?

Właśnie o takie coś mi chodziło. Tylko ja dostałem w opakowaniu ze słuchawkami gratis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności