Skocz do zawartości

Gdzie kupić Hisoundaudio?


kwazar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak chciałem się spytać, gdzie można kupić Hisoundaudio rocoo p? Chyba jedyny mały player z przyciskami i dobrze grający.

Próbowałem już różnych możliwości. Podobno przestał być produkowany. MP3-store nie sprowadza, w sklepach wysyłkowych jest już niedostępny. Jedyne miejsce gdzie go znalazłem to jakiś sklep w Australii, ale podobno to niezbyt pewne miejsce.

Może ktoś coś wie?

Poza tym, coś cicho ostatnio o produktach Hisounaudio...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradziłbym dozbieranie troszkę do Studio-V 3rd Anniversary , naprawdę warto , osobiście jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu. Trójka ma niesamowicie szeroką scenę , wiecej zejscia na dole i detali . A jeśli konkretnie codzi Tobie o rocco -p możesz jeszcze poszukać na head-fi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, nie chodzi o to, że brakuje mi na studio, ale o to, że jest grube. Zdaję sobie sprawę, że jest lepsze, jakby było miejsze to bym kupił.

Mam FiiO X3, ale również jest za duże do biegania i na rower. Boję się że złamię jacka do słuchawek. Dlatego chcę kupić drugi player.

Rocoo p jest cieńszy, lżejszy i wejdzie do kieszeni spokojnie. Ma również normalne przyciski.

Szukam na head-fi, allegro, ebay, oraz tu w komisie i...nic.

Widzę, że będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradziłbym dozbieranie troszkę do Studio-V 3rd Anniversary , naprawdę warto , osobiście jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu. Trójka ma niesamowicie szeroką scenę , wiecej zejscia na dole i detali . A jeśli konkretnie codzi Tobie o rocco -p możesz jeszcze poszukać na head-fi :) .

 

btw. a jak z bugami? dokuczają często?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doradziłbym dozbieranie troszkę do Studio-V 3rd Anniversary , naprawdę warto , osobiście jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu. Trójka ma niesamowicie szeroką scenę , wiecej zejscia na dole i detali . A jeśli konkretnie codzi Tobie o rocco -p możesz jeszcze poszukać na head-fi :) .

 

btw. a jak z bugami? dokuczają często?

 

 

Bug'ów jako błędów typowo technicznych nie widze przez 4 miesiące zawiesił mi się może z 3 razy , ale jeśli chodzi o użytkowanie to w UI przeszkadza mi tylko jedna rzecz , przy playbacku nie można się cofnąć do poziomu folderu wybieranej wczesniej scieżki lecz cofa calkiem do początku , wszyscy wlasnie czekaja na poprawienie tego w nastepnym update softu ale hisound nie zapowiedział jeszcze daty. Jakość dzwięku jednak pozwala o tym wszystkim zapomnieć , rozdzielczość dzwięku jest na poziomie ak100 , bateria trzyma 50 godzin nie tak jak producent podaje że 80 , to i tak pozwala mi go ladowac raz na tydzień przy codziennym odsluchu ok 6-7 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy, dzięki za propozycje, jednak kilkanaście GB pojemności to kilkadziesiąt płyt, i cienko widzę nawigację po tym bez wyświetlacza.

Powiem nawet, że ten Biscuit wpadł mi w oko. Lubię takie surowe, pancerne klimaty, jednak kilka rzeczy go dyskwalifikuje.

Szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BA jest robiony jak nazwa wskazuje pod Balanced Armature. Ma inną scenę (na dokach wychodzi baaaardzo fajnie), mniej mocy i stara się nie szumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie głównie używam doki do takich playerków. Mam phonak audeo, ale myślałem, że dobre by były Senki CX-300 II, które również mam...

 

edit-

To o senkach to miało być pytanie, a wyszło stwierdzenie. Czy rocoo BA zagra z tymi senkami CX-300 II ?

Edytowane przez kwazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tym razem napiszę nowy post.

Dziękuję wszystkim za rady i sugestie. Właśnie dostałem odtwarzacz, ale Rocoo BA.

Tylko taki znalazłem w świetnym stanie i kupiłem od użytkownika Head-Fi z Kanady...

Playerek jest świetny, bardzo mi się podoba i fajnie gra, chociaż może trochę cicho. Tzn. jest zapas ale mały.

Przedtem nie widziałem go na żywo, ale jak go wziąłem pierwszy raz do ręki- po prostu biżuteria!!! Jak tak dalej choroba będzie postępowała to chyba będę się rozglądał za Studio V :-) Myślałem, że rocoo jest większy, ale to naprawdę mała kostka, a Studio tylko trochę grubsze...

Jednak mam jeszcze prośbę o radę, jakie polecacie do Rocoo BA słuchawki?

Oczywiście BA bo podoba mi się ich brzmienie, a może jakieś z podwójnym przetwornikiem, bo jeszcze nie słuchałem?

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności