Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] HD681 EVO vs CAL!


Gawciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję zakup słuchawek do 200 zł. Będą mi służyły zarówno do słuchania muzyki na iRiver T9 jak i do oglądania filmów, rozmów przez Skype i grania. Mój wybór padł na te 2 modele. Który jest lepszy? Czy może w oklicach 200 zł jest coś innego godnego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygoda jest istotna, to HD681 EVO na welurach. Co do brzmienia, to zależy co lubisz, bardziej prawdziwie grają CAL, ale wymagają też większych nakładów (rekabling, mod, mocny wzmacniacz) żeby pokazać pełnie swoich możliwości i podejrzewam, że do tego co masz też EVO będą lepsze, choć całościowo (po inwestycjach) to lepsze raczej nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do elektroniki to na pewno EVO lepsze, co do rapu to ciężko powiedzieć, ja praktycznie rapu nie słucham :P .

Wygoda i napędzalność to kolejny plus dla EVO.

Co do solidności to EVO całkiem nieźle są zrobione, podobnie jak wcześniejsze HD681, które ludziom się praktycznie nie psuły. Za to w CAL potrafi muszla odpaść, raz naprawiałem jeszcze chyba niewygrzane CAL, ale z reguły to parę lat wytrzymują zanim odpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności