Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie dokanałowe do ~500pln?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

niestety moje Denony w koncu po chyba 5 latach odmowily posluszenstwa, naprawa jest niemozliwa, wiec zabieram sie za kupno nowego sprzetu.

 

Budzet do 500pln, ale jak ktos poleci cos spelniajacego kryteria za 300pln to tez bede wdzieczny :) Napisze na starcie ze nie chce kupowac identyczny, o tym ponizej.

 

Uzywane glownie do Iphone'a 4s, w domu mam kompa z asus xonar'em.

 

Kryteria:

- brzemienie. Uzywalem Denon'ow AH-C710 i brzmienie mi pasowalo.

- musza byc zamkniete, dobra izolacja dzwiekow otoczenia

- zakladane "z dolu" ucha, czyli odpadaja sluchawki w ktorych kabel owija sie wkolo ucha i wklada "od gory"

- niekoniecznie, ale milo by by bylo gdyby nie mialy pilota na kablu

- solidne wykonanie + w miare gabaryty. Denony mialy te wade ze wystawaly z uszu jak kolki Frankenstein'a z szyji, wiec wolalbym cos mniejszego jak juz wymieniam.

- kompatybilnosc z piankami, ale to chyba maja kazde.

 

Propozycje? :) Z gory dzieki!

Edytowane przez Defragster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do pytania. Z tym, że ja słucham głównie elektroniki, w 90% można powiedzieć.

Budżet ten sam. Jakieś pomysły ?

Vsonic GR06 dobrze się z tym zgra?

Głównie zależy mi na dynamikach, nigdy nie miałem armatur, a i moimi ostatnimi słuchawkami były JVC Victor FX70 i ogromnie mi się podobało ich granie, lecz zgubiłem...
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryteria:

- brzemienie. Uzywalem Denon'ow AH-C710 i brzmienie mi pasowalo.

- musza byc zamkniete, dobra izolacja dzwiekow otoczenia

- zakladane "z dolu" ucha, czyli odpadaja sluchawki w ktorych kabel owija sie wkolo ucha i wklada "od gory"

- niekoniecznie, ale milo by by bylo gdyby nie mialy pilota na kablu

- solidne wykonanie + w miare gabaryty. Denony mialy te wade ze wystawaly z uszu jak kolki Frankenstein'a z szyji, wiec wolalbym cos mniejszego jak juz wymieniam.

- kompatybilnosc z piankami, ale to chyba maja kazde.

 

Propozycje? :) Z gory dzieki!

 

 

Yamaha EPH-100

ewentualnie do sprowadzenia z Japonii przez ebay JVC HA-FXT90

niektórzy są zachwyceni Thinksound MS01 więc możesz je też jak to się mówi obczaić

 

 

Przyłączę się do pytania. Z tym, że ja słucham głównie elektroniki, w 90% można powiedzieć.

Budżet ten sam. Jakieś pomysły ?

Vsonic GR06 dobrze się z tym zgra?

Głównie zależy mi na dynamikach, nigdy nie miałem armatur, a i moimi ostatnimi słuchawkami były JVC Victor FX70 i ogromnie mi się podobało ich granie, lecz zgubiłem...

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

zapomnij o GR06 to słuchawki grające głównie średnicą z rolloffem na basie więc do elektroniki zupełnie jak NIEznalazł

z Vsonic prędzej GR07 Bass Edition się nadadzą, skoro bierzesz pod uwage OTE

pozatym j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności