Skocz do zawartości

Ep 630 Za 65 Zł W Vobisie:)


arbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się dowiedziałem to odrazu w pierwszego busa do Katowic i mam je za 65 zł ze Skarbka :D Sprzedawca powiedział że schodzą jak ciepłe bułeczki, a drugi dość skromnie: że nigdzie nie ma taniej :D Z tego co wiem jeszcze 3 sztuki zostały. Dzięki arbuz za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie farta panowie, pozazdrościć, za 65 +gwara 2 lata :) U mnie w Mińsku Mazowieckim niestety kosztują 79(w Vobisie oczywiście), ale nie ma co marudzić, już zamówiłem, za 2 dni będe je miał w domku. Myśle że 79 z serwisem prawie pod domem (tfu,tfu,tfu :P) to nie jest źle. No ale 15zl droga nie chodzi, jesteście pare piw do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się łudziłem że dostanę tanio te słuchawki i to na 100% oryginalne a tu u mnie cena 99zł choć w takim mieście czeg mógłbym się spodziewać... (Opole). A gdyby tak zamawiali słuchawki to nie zostały by one bez blistra ? Czy po prostu jest taki zestawik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupowałem Ep-630 w Vobisie w Olsztynie - 79 zł. Innej ceny nie ma.

 

Razem z jakimś badziewnym odtwarzaczem Creative miały cenę 119 zł.

 

A Ep-635 - 159 zł ! ! ! ! Tylko dlatego, bo są białe i mają smycz. Nie kupiłbym. A z moich Ep'ek jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolony. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ep-635 z allegro za 59 zł :D Z gwarancją roczną :) Mija już miesiąc i póki co wszystko chodzi cycuś glancuś ;)

 

tak samo tylko z mała róznicą bo tylko tydzien je mam ;) jedno mnie zadzwia przedtem miałem dokanałówki z sandiska i tam te wkładki były strasznie twarde ... duzej niemogłem włozyc, srednia uwierała a na małej było git ... zas w epkach ? mieciutko srednie wchodza najlepiej i tez takowych uzywam zas dzisiaj sprawdziłem duze i tez weszły no ale juz było ciezej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie kolesie robią taki myk: Zamawiają te zestawy creativ muvo txfm 128mb+słuchawki ep630 za 119zł i sprzedają wam słuchawki za 65zł a mp3 np: na allegro za 90 zł. Chłopaki trzepią kasę aż miło :)

 

gdzie cos takiego idzie i za ta cene wychaczyc? ( patent dla mamy - player, dla mnie sluchawki :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie chłopaki z Vobisa wq*****i, czekałem ponad tydzie na epki za 79, a miały być za 2 dni i się niedoczekałem, mimo iż mówili CODZIENNIE że beda na 100%. Teraz mi powiedzieli że niedługo na 100% beda epy na sklepie . Zapytałem za ile? czy za tyle co zamawiałem (79)? a oni ze no tak oczywiście, tzn za tyle co na stronie... lol, dół i ogólna załamka lecą sobie w kulki ostro (bo na stronce widnieje cena 99zl), no ale skoro oni mają klienta w dupie, to ja ich tez. Ale okazało się że za 87 dostane w sklepie komputerowym Vega w Mińsku, ale dopiero za tydzień... chyba sie niedoczekam tych słuchawek, ciagle jakies problemy są z zakupem. no ale poczekam, wole kupic u mnie w miescie, zeby miec w razie co blisko z gwarancja (tfu, tfu, tfu ;) ).

 

Podsumowując, nie jesteś cierpliwy, nie lubisz byc oszukiwany i zwodzony, odradzam Ci zatem sklep Vobis.

Chociaż warto zaznaczyć że w Mińsku jest sklep partnerski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie kolesie robią taki myk: Zamawiają te zestawy creativ muvo txfm 128mb+słuchawki ep630 za 119zł i sprzedają wam słuchawki za 65zł a mp3 np: na allegro za 90 zł. Chłopaki trzepią kasę aż miło :)

 

gdzie cos takiego idzie i za ta cene wychaczyc? ( patent dla mamy - player, dla mnie sluchawki :D )

 

Ta promocja się skończyła jakieś 2 tygodnie temu i już nigdzie tego nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat!! nie mają, ja kupiłem 3 listopada w Vobisie (Tarnów - dom handlowy Świt) za 45 zł :P Z gwarancją roczną :> Mieli tylko jedną sztuke, ale chyba długo im leżały na sklepie, bo promocja wtedy już dawno się skończyła. Pochwaliłem się zresztą moim zakupem od razu na forum w osobnym pośćie, żeby ludziska posprawdzali sobie Vobisy w swoich miejscowościach, bo pewnie gdzieś jeszcze leżą w promocyjnej cenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności