Skocz do zawartości

Philips Fidelio L2


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skończyłem. Kupiłem L2 i przelałem żonie całą kasę.

A się nie podobały przecież :rolleyes:. Ja tu już nic nie rozumiem :blink: .

 

Nie dziwię się, jest ktoś co to wszystko ogarnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skończyłem. Kupiłem L2 i przelałem żonie całą kasę.

 

A się nie podobały przecież :rolleyes:. Ja tu już nic nie rozumiem :blink: .

Nope, pododbały sie tylko z toucha :) Ze stacjonarki juz nie. To myslalem, że są słabe a, że wtedy głównie ze stacjonarki słuchałem.... to sprzedałem. Teraz duzo słucham portable, bo mam mało czasu na stacjonarkę, więc, jesli one takie maja charakter - do przenośnych grajków - a wtedy z touch5 podobały mi się - to biere...

 

Rymcymcym do nich 3 podejścia robił, a czwarte rozważa, ja do k551 też trzy zrobiłem,

 

So what's the problem? :D

 

 

Skończyłem. Kupiłem L2 i przelałem żonie całą kasę.

 

A się nie podobały przecież :rolleyes:. Ja tu już nic nie rozumiem :blink: .

Nie dziwię się, jest ktoś co to wszystko ogarnia?

Moja żona :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD ... "Nie dziwię się, jest ktoś co to wszystko ogarnia?"

 

To była siła sugestii Fexa i moja, że L2 są stworzone pod małe grajki :P

Pomijajac fakt, ze ja słuchając ich miałem takie same wnioski :P

Pisałem o tym w tamtym wątku , coscie prosili, żebym hajpa nie psuł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD ... "Nie dziwię się, jest ktoś co to wszystko ogarnia?"

 

To była siła sugestii Fexa i moja, że L2 są stworzone pod małe grajki :P

Ale tak faktycznie jest. Podobnie miałem z JVC HA-S680.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Koledzy ... ja wyżej bez kpin i drwin pisałem.

Myślę, że jeśli kilka osób samodzielnie dochodzi do bardzo podobnych wniosków, może to być argumentem, w znaczeniu : a jednak się nie myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę pomarudzę :P U mnie było na odwrót. Z Clipa nie zagrały, za ciemno było. Ale odsłuchałem na szybkiego po przyjściu z pracy. Dopiero teraz mam chwilę żeby posłuchać stacjonarnie z U2 + O2. Teraz jest już jaśniej, ale znowu zrobiły się krzykliwe. Muszę dać im trochę pograć :)

No i pałąk już w baniak ciśnie, nie wiem jak go mam ułożyć, żeby było wygodniej. Chyba się z nimi nie polubię :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i pałąk już w baniak ciśnie, nie wiem jak go mam ułożyć, żeby było wygodniej. Chyba się z nimi nie polubię :mellow:

 

 

Mam podobnie...nie są dla mnie wygodne uwierają dosyć mocno...

 

 

Kształt głowy.

 

Pałąk ma tylko pomóc w tym co robią dosyć mocno spasowane nauszniki.

Przy takiej konstrukcji (cienki i twardy pałąk ) jeśli cały ciężar słuchawek będzie przenosił się głównie na pałąk - będzie dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łażę w L2. Izolacja słaba ale tu myślę podobnie jak Fatso w Jego recenzji L2.

Lubię te słuchawki. Docisk mi odpowiada i kształt i wygląd.

 

Ciekawe Czy RymCymCym spróbował ich już z padami HM5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie leżą na łbie jak rękawiczki, które szył mi na miarę nie żyjący już rękawicznik ...

Kurcze - a mnie nigdy na głowie rękawiczki nie chciały dobrze leżeć :-)

A tak na poważnie - cieszę się, że ktoś też ma problem z ich komfortem. Bałem się, że tylko ja mam jakiś łeb dziwny.

W sumie mama często brała moją czapkę jak szła po ziemniaki, a jak gdzieś samochodem jechałem, to musiałem głowę między przednimi siedzeniami trzymać, żeby się opony równomiernie zużywały, ale teraz się okazuje, że jest nas więcej. Może nowe X-Men nakręcą o nas...

Edytowane przez belesiu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy susiak- L2 to najlepsze słuchawki dostępne do odsłuchu w MM:) Obiawiam się tylko, że mogą cisnąć na dłuższą metę.

 

PS. Dla mnie brzmiały jako trochę ciemne z lekko podbitym basem i wycafaną górą (na kablu o jakiegoś pioneera i Clipie+)

 

F&L prawdę wam powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHP9500 byly wygodne, ale czasami mnie denerwowalo to, ze leza, jak takie wielkie placki :P. Najlepsza sprawa to, jak ucho nie dotyka wnetrza muszli, cos jak w HD800 :wub:. Ewentualnie DT990 vintage,

w tych to w ogole byla jazda, opaska z cienkiej skorki i welurowe pady, mniam :woot::D. Aha, bym zapomnal HD565, rewelacyjny komfort ^_^.

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie leżą na łbie jak rękawiczki, które szył mi na miarę nie żyjący już rękawicznik ...

Kurcze - a mnie nigdy na głowie rękawiczki nie chciały dobrze leżeć :-)

A tak na poważnie - cieszę się, że ktoś też ma problem z ich komfortem. Bałem się, że tylko ja mam jakiś łeb dziwny.

W sumie mama często brała moją czapkę jak szła po ziemniaki, a jak gdzieś samochodem jechałem, to musiałem głowę między przednimi siedzeniami trzymać, żeby się opony równomiernie zużywały, ale teraz się okazuje, że jest nas więcej. Może nowe X-Men nakręcą o nas...

 

Nowe są, uleżą się i czerep się przyzwyczai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHP9500 byly wygodne, ale czasami mnie denerwowalo to, ze leza, jak takie wielkie placki :P. Najlepsza sprawa to, jak ucho nie dotyka wnetrza muszli, cos jak w HD800 :wub:. Ewentualnie DT990 vintage,

w tych to w ogole byla jazda, opaska z cienkiej skorki i welurowe pady, mniam :woot::D.

No tak, ale to już nie będą portable.

Ja mam małą głowę :P I nigdy nie mam problemów z wygodą. Nawet nauszne Beyery DTX 501p są dla mnie mega wygodne.

 

Kurcze te wasze L2 też taką krzykliwą średnicę mają? Gitary mi chcą mózg pokroić.

DTX 501p mają krzykliwą średnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności