Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Co Kupić : Monster Beatsy i inne ...


Rekomendowane odpowiedzi

1) Czego wymagasz od słuchawek?

2) Jakie masz źródło?

3) Jaka muzyka?

4) Outdoor czy do domu?

5) Jaki graniczny budżet?

 

Edit:

Obiecuję że jak wpadną tu hejterzy bitsów i zaczną jechać po Autorze tematu to osobiście i bez skrupułów wystrzelam warnami bo to dziecinada. <_<

Edytowane przez 4ndr3
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj człowieku, znowu chcesz wsadzić kij w mrowisko... Nie lubimy tu Monsterów, słuchawek by Dr Dre... Dlaczego ? Bo są złe...

 

To już lepiej idź do sklepu i posłuchaj tych Sony. Pamietaj też aby kupić w dobrym sklepie - trafiają się podróbki.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/107638-noontec-zoro-nowy-killer/page-10#entry983025 - tu masz ciekawy temat o słuchawkach z niezłym dźwiękiem i takim młodzieżowym designem. Noontec Zoro.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj człowieku, znowu chcesz wsadzić kij w mrowisko... Nie lubimy tu Monsterów, słuchawek by Dr Dre... Dlaczego ? Bo są złe...

 

To już lepiej idź do sklepu i posłuchaj tych Sony. Pamietaj też aby kupić w dobrym sklepie - trafiają się podróbki.

Edit:

Obiecuję że jak wpadną tu hejterzy bitsów i zaczną jechać po Autorze tematu to osobiście i bez skrupułów wystrzelam warnami bo to dziecinada.  <_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Fatso... :D
A co do tematu, podaj więcej konkretu co do wymagań, czego słuchasz, na czym obecnie słuchasz i będzie łatwiej sprecyzować i dovbrać słuchawki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za działem dla BA i Monsterów. Ich fani będą się tam gotowali we własnym sosie.

 

Przy większej gotówce, godne polecenia dźwiękowo są produkty Yamahy i Denona (ADH-340) - design również futurystyczny a dźwięk lepszy, firmy dobre.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba kazdy muszą mieć dobre brzmienie , wygoda i wyglad :) z tego co wiem kazdy ma inną głowe i nie kazde slcuhawki sobie z tym racza ;D chodzi o wygode widzialem ze pałąki te male w MIXR moga cisnąc w głowe i gąbki sa za sztywne .

i tak na boku nie mogą byc za duze słuchawki maja sluzyc praktycznie wszedzie na miasto i w pokoju

Slucham muzyki klubowej mocny bass to podstawa lecz tez nie moze byc za duzy by nie przytlaczał tonów srednich i wysokich .

Edytowane przez rafikal1732
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, Rayden dobrze pisze, chcą niech mają dział, obrzucają się tam ****em czy czymkolwiek chcą bez uszczerbku na zdrowiu i nerwach innych osób, szczególnie, że dym jest prawie codziennie, bo tematów coraz więcej. Czasem się zastanawiam czy to nie prowokacja kogoś kto ma więcej postów na forum i pisze celowo żeby się pośmiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj człowieku, znowu chcesz wsadzić kij w mrowisko... Nie lubimy tu Monsterów, słuchawek by Dr Dre... Dlaczego ? Bo są złe...

 

To już lepiej idź do sklepu i posłuchaj tych Sony. Pamietaj też aby kupić w dobrym sklepie - trafiają się podróbki.

Edit:

Obiecuję że jak wpadną tu hejterzy bitsów i zaczną jechać po Autorze tematu to osobiście i bez skrupułów wystrzelam warnami bo to dziecinada. <_<

 

;)

 

A ja popieram głos za Zoro HD bo w sumie sam mam na nie ochotę. Ewentualnie Beyery Custom One Pro się nadadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w Twoim mieście jest sklep - salon Denona czy TopHiFI z Yamahą - idź posłuchaj. Noontec gorzej - tu musisz czytać recenzje np. Maciuxa i wypowiedzi forumowiczów w wątku o którym wspominałem.

 

Custom One Pro - możesz posłuchać w salonikach MP3store. Ale nie każdemu się one podobają i przypominają wyglądem studyjne słuchawki. A więc niekonieczne "modne" czy "ładne".

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i salony Denona w Galeriach są. TopHiFi to sieć osobnych sklepów.

 

http://salonydenon.pl/184.htm

Top HiFi :

Bydgoszcz, ul. Gdańska 69

Katowice, ul. Warszawska 34

Kielce, ul. IX Wieków Kielc 16/9

Kraków, ul. Chodkiewicza 4

Łódź, Al. Kościuszki 49/51

Poznań, ul. Garbary 26

Sopot, Al. Niepodległości 677/4

Warszawa, ul. Gen. Andersa 12

Warszawa, ul. Nowogrodzka 44

Wrocław, ul. Widok 2/4

 

W salonie iPhone popytaj o Sennheiser Momentum i Momentum On-Ear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czego wymagasz od słuchawek?

2) Jakie masz źródło?

3) Jaka muzyka?

4) Outdoor czy do domu?

5) Jaki graniczny budżet?

 

Edit:

Obiecuję że jak wpadną tu hejterzy bitsów i zaczną jechać po Autorze tematu to osobiście i bez skrupułów wystrzelam warnami bo to dziecinada. <_<

 

Jak chyba kazdy muszą mieć dobre brzmienie , wygoda i wyglad z tego co wiem kazdy ma inną głowe i nie kazde slcuhawki sobie z tym racza ;D chodzi o wygode widzialem ze pałąki te male w MIXR moga cisnąc w głowe i gąbki sa za sztywne .

 

i tak na boku nie mogą byc za duze słuchawki maja sluzyc praktycznie wszedzie na miasto i w pokoju

 

Slucham muzyki klubowej mocny bass to podstawa lecz tez nie moze byc za duzy by nie przytlaczał tonów srednich i wysokich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności