Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Sony MDR-ZX600 czy AKG K518? (Ipod Classic)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów w moim pierwszym temacie na tym forum. Nie będę się rozdrabniał i od razu przejdę do sedna sprawy. Moim odtwarzaczem jest ipod classic, z którego ze względu na dużą pamięć i nie najgorsze brzmienie jestem zadowolony (od kilku dni używam przy nim wzmacniacza fiio e1). Aktualnie moimi słuchawkami są Akg K540 których brzmienie strasznie mi się podoba, niestety ze względu na ich półotwartą konstrukcję nijak nie nadają się one do miasta. Szukam słuchawek zamkniętych, o brzmieniu podobnym do akg k540 które dobrze sparowały by się z classiciem i fiio e1, a przy tym miały by dobrą izolację od poznańskiego ruchu ulicznego ;-) Głównie skupiłem się na soniaczach ZX-600 i akg k518 wymienionych w temacie, ze względu na kilka pozytywnych postów i opinii na ich temat, a także przedział cenowy (180-250). Jestem też otwarty na wszelkie inne modele. Liczę, że pomożecie dokonać mi słusznego wyboru, gdyż do tego forum mam ogromne zaufanie przy planowaniu audio zakupów, gdyż śledzę je już od kilku ładnych lat ;-) Pozdrawiam!

Edytowane przez flyingfish705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"lepiej grają"

co osoba to inny gust, jak ktoś lubi bas wylewający się na średnice to czemu nie

Zawsze można zrekablować i zmodować - wtedy jest spora poprawa.

 

PS. Jedne takie niedawno wstawiłem do komisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również te zx600 nie mają czym się pochwalić... nie to co xb500 które tłumią genialnie i mają fajny bas.. k518 to dobry wybór. ja bym się nad nimi zastanowił szczególnie tymi od Perula ... on tu znany jest z tego co widzę że z każdych słuchawek wyciągnie co się da i poprawi producenta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności