Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] jakie słuchawki nauszne do telefonu HTC One X.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Mam teraz Beats by dr. Dre no i one jakoś tam poprzeczkę zawiesiły, choćby pod względem mocy, basu oraz wygody noszenia. Nie będę ukrywać, że zwracam również uwagę na estetykę słuchawek. Zainteresowały mnie logitech ue 6000 ale chyba w Polsce ich raczej nie dostane wiec cenowo leżę ale szukam czegoś w ten deseń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma sensu wydawać 800-900zł jak ma się zamiar słuchać z dziurki z komy 0-o

Jak mimo wszystko chcesz tyle wydać to w komisie jest ciekawa oferta, którą sam bym wyrwał, ale brak pełnej kwoty - http://forum.mp3store.pl/topic/101875-jvc-ha-fx700/page-2

Zainteresuj się też thinksound ms01 może.

 

Chłopaki, jakieś drogie, basowe doki ... pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2053587.m570.l1313.TR0.TRC0.Xxb-1000&_nkw=xb-1000&_sacat=0&_from=R40 + http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=xb-1000&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.Xe07k&_nkw=e07k&_sacat=0 i usłyszysz techno jakiego nie słyszałeś xD

 

Z takich, które zagrają na poziomie bitsów i mają dobry bas to polecam akg k450 (przy okazji wyglądają normalnie) lub noontec zoro



przy okazji nie potrzebują też ampa koniecznie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.... słuchawki bez wewnętrznego wzmacniacza jakoś mnie nie przekonują. Rozumiem jakieś kino domowe czy coś w tym stylu ale nie fon czy mp3. Tu jest recenzja słuchawek, które mnie interesują... Warto zainwestować w to? Polecam subskrybcje bo koleś prezentuje sporo słuchawek.

Edytowane przez old_star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wysoko" to już Twoje słowo, ja napisałem jakoś i pod jakim względem. Słucham muzyki przede wszystkim w plenerze i zależy mi na tym aby słuchawki grały głośno oraz mocno. Z pewnością przez wasze ręce przewinęło się o wiele więcej słuchawek niż przez moje, z tond pytam Was o zdanie. A co myślicie o modelu AH-D1100? ładnie wyglądają. Tylko czy mój tel da im radę. Bądź słuchawki kolegi Fidelio L1, też ładnie się prezentują może trochę opowiesz o ich zaletach i wadach jeżeli jakieś dostrzegłeś.

 

edit.

Spotkał się ktoś może z tymi słuchawkami ? http://www.saturn.pl/produkt,id-682799?utm_source=porownywarki&utm_medium=skapiec&utm_term=skapiec&utm_campaign=xml

Edytowane przez old_star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wysoko" to już Twoje słowo, ja napisałem jakoś i pod jakim względem. Słucham muzyki przede wszystkim w plenerze i zależy mi na tym aby słuchawki grały głośno oraz mocno. Z pewnością przez wasze ręce przewinęło się o wiele więcej słuchawek niż przez moje, z tond pytam Was o zdanie. A co myślicie o modelu AH-D1100? ładnie wyglądają. Tylko czy mój tel da im radę. Bądź słuchawki kolegi Fidelio L1, też ładnie się prezentują może trochę opowiesz o ich zaletach i wadach jeżeli jakieś dostrzegłeś.

 

facet jest tu tyle recenzji i tyle osób przewertowało temat słuchawek do różnych gatunków muzycznych. Jeśli nauszne masz możliwość przesłuchania ich w sklepie na swoim "grajku"... Podobają Ci się beatsy, bardzo funowe słuchawki, bierz. Recenzji multum, informacji aż za i masz problem :D nie chce Ci się szukać, czytać tylko łapiesz po łebkach nazwę i chcesz odpowiedzi.. Cokolwiek tutaj Ci nie polecimy to i tak dla Ciebie beatsy będą najlepsze, a to nie wina słuchawek lecz twojego słuchu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby były najlepsze to bym poszedł do sklepu i sobie je kupił a nie zawracał komukolwiek gitarę. Nie jestem oblatany w temacie słuchawek, nie wiem jakie są teraz na topie, jakie marki są godne uwagi, modele. Jeżeli uważasz, że czczę tylko jedną markę to ok odpuść sobie ten temat i już. Jeżeli komuś się będzie chciało mi doradzić to to zrobi. A na marginesie jakby mi się nie chciało szukać to nie pytałbym o wcześniej wymienione modele.

Edytowane przez old_star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem je chyba dziś w sklepie właśnie. A wcześniej polecałeś jakieś dokanałowe słuchawki, dzisiaj sobie trochę posłuchałem takowych no i powiem bylem mile zaskoczony. Tylko u mnie jest ten minus, że wypadają mi z uszu więc jakieś z uchwytami może. Poczytałem też trochę i są zamiast tych gumek jakieś piankowe te wtyczki, zdają one egzamin? No i może jakieś takie do granicy 400 zł mógłbyś mi polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie bitsy są wciąż wolne i to takie do biegania (nie wypadają), podobno niezła jakość dźwięku, normalnie są znacznie droższe, za użytkowanika ręczę, same oryginały ^^

http://forum.mp3store.pl/topic/108009-cmoy-ie8-ath-ckn70-ah-c300-c751/page-2#entry983199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności