Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Douszne SUPER ! Ale czy orginalne ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :P

Mam zamiar sobie kupić słuchawki douszne.Błądze po Allegro,a tu patrze, WOW ale pewnie podróby...Ale pisze nr seryjny..

LINK: http://allegro.pl/luchawki-monster-beats-tour-numer-seryjny-black-i3481357879.html

Nie wiem czy to podróby czy orginały ale cena powalająca...Nie wiem zdaje sie na was

 

Znalazłem u niego też inny model słuchawek

 

LINK http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-mp3-htc-one-beats-sale-i3479059895.html

Ale czy te są podróbami ? Bo z tego co wiem to leprze są Urbeats(Czy jakoś tak ) '

Działajcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKT NIC NIE PISZE !!!!!! JEST NAPISANE !!

 

w aukcji nie pada ani razu slowo "oryginalny" w zadnej formie...

Nawet gdyby padało to za tę cenę nie oczekiwałbym oryginałów. Ogólnie nie rozumiem jak ludzie mogą być tak głupi i głusi, że kupują Beatsy ! Toć to czy oryginał czy podróba gra jak ****o ! (bynajmniej SOLO HD)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alle jezeli gosc napisalby, ze sa oryginalne, a po zakupie wyszloby, ze nie sa to mozna wyciagnac wobec niego konsekwencje prawne ;)

 

Jednak mi nie chodzi o to, chodzi mi o to, ze skoro nawet nie napisal, ze sa oryginalne, to chyba logiczne, ze nie sa oryginalne.

 

//tapnięte z x8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane oryginały są droższe.... Poza tym za tą cenę kupisz coś lepszego niż magiczne b, którego fenomenu nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKT NIC NIE PISZE !!!!!! JEST NAPISANE !!

 

w aukcji nie pada ani razu slowo "oryginalny" w zadnej formie...

Nawet gdyby padało to za tę cenę nie oczekiwałbym oryginałów. Ogólnie nie rozumiem jak ludzie mogą być tak głupi i głusi, że kupują Beatsy ! Toć to czy oryginał czy podróba gra jak ****o ! (bynajmniej SOLO HD)

 

Czyli SOLO HD grają dobrze?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie maksymy CIA którym hołduję w życiu:

- nie ufaj nikomu

- nic nie jest takim jakim się wydaje.

 

Jeśli nigdzie nie zostało napisane, że to oryginał, to bezpiecznie można założyć najbardziej pesymistyczną wersję. A nawet jeśli nie założymy takiej wersji i będziemy udawali że to oryginały, to nie wiem osobiście kto trzeźwy, myślący i nieubezwłasnowolniony kupiłby te "słuchawki".

Jak widzę młodzika w beatsach na ulicy to łapię się za głowę, kiedyś dostanę za to w mordę, ale co tam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sekcji statusów ostrzegali, że nie warto pić, a potem pisać :D
Co do Beats: nawet jak są oryginalne (a nie są i żadne lewe numery seryjne tu nic nie zmienią) to jest MASA LEPSZYCH opcji. No chyba, że priorytetem jest lans wśród "murzynolubnych" małolatów. ;)

 

Dobra, sprawa snuffa jest w toku. Proszę o koniec offtopu i powrót do tematu /// 4ndr3

Edytowane przez 4ndr3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności