Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Miałem iść do kina, ale kobieta wolała jakieś spacery no i teraz czekam aż gdzieś wypłynie w/w film.

na e-kino super jakość. www.ekino-tv.pl

Edytowane przez marco-polo
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2023 o 15:09, ronald napisał(a):

Gdzieś niedawno przeczytałem, że przymierzają się do J.Wick V. Czyli  zostawili sobie furtkę na końcu. Jednak  Keanu nie bardzo już chce to ciągnąć. Ciekawe czy się skusi czy kogoś innego sprytnie scenariuszem wciągną na jego miejsce? 

Nie. Tak Keanu jak i Chad stwierdzili, że nie będą tego ciągnąć dalej, stąd taki a nie inny koniec "czwórki". Natomiast będą powstawały spin-offy ("Continental", "Ballerina").

Wyobraźcie sobie taki typowy, wakacyjny, głupi "teen slasher" ale podlany sosem z "Back to the future".

 

 

 

I stąd to moje 6/10. Bo fajnie się to oglądało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Thomm napisał(a):

Wyobraźcie sobie taki typowy, wakacyjny, głupi "teen slasher" ale podlany sosem z "Back to the future".

Kurcze, "Back to the future" działa na mnie jak płachta na byka tylko w dobrym znaczeniu. Bo to mój ulubiony film w ogóle, traktując trylogię jako całość. Widziałem niezliczoną ilość razy, odkąd kiedyś pewnego niedzielnego wieczora na jedynce zobaczyłem pierwszy raz pod koniec lat 90-tych, zawsze jak gdzieś leciał to oglądałem, nawet z niemieckim lektorem na satelicie na RTL-u 2. Zostało to do teraz mimo upływu lat. Choć oczywiście mam taką listę ulubionych filmów, do których chętnie wracam to BTTF to tak jak dla ciebie Star Wars.

Więc obejrzałem "Totally killer" z lekką przyjemnością  i mogę 5,5/10 . Widać trochę że to produkcja streamingowa, i najgorsze jest to, że boomerzy jak nie są już docelowym gronem odbiorców. Także już nawet nie wypada mówić, że jakaś bohaterka się podoba 😪.

 

A od siebie dodam film OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA. , chociaż pewnie już większość widziała. Lubię Carrey Mulligan od czasów "Drive" gdzie też fajnie zagrała u boku Ryana Goslinga.

https://www.filmweb.pl/film/Obiecująca.+Młoda.+Kobieta.-2020-835486

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mrbudyn napisał(a):

Historia kapitalistyczno  komunistyczna praw do gry  Tetris. Jeżeli faktycznie na faktach, to była niezła akcja 😅.

 

 

Dramat akcyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrbudyn napisał(a):

Nie mogę nazwać filmu dramatem. Happy end ✌

No i po co ta cała dziecinna otoczka z elementami komedii skoro gimbazy nie było w tamtych latach na świecie i kompletnie nie mają pojęcia co to komunizm, gameboy i tetris. Pokolenie tiktoka ma w dupie jak powstawały gry komputerowe. Tylko pokolenie lat 80tych wie co to tetris i rozumie jaki to był szczyt technologii na ówczesne czasy hehe  cytat z e-kino.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzzle 2023

Podobno świetny

W dniu 11.10.2023 o 01:02, jacmiszcz92 napisał(a):

Ten Totally Killer 100 razy lepszy od głupot typu Krzyk. Miał jednak jakąś fabułę, kilka ciekawych pomysłów i ogólnie lepiej odegrany

Hmm. Będę musiał luknąć

 

Walizka 2022 thriller/dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 22:41, BarteqW napisał(a):

 

 

A od siebie dodam film OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA. , chociaż pewnie już większość widziała. Lubię Carrey Mulligan od czasów "Drive" gdzie też fajnie zagrała u boku Ryana Goslinga.

https://www.filmweb.pl/film/Obiecująca.+Młoda.+Kobieta.-2020-835486

 

 

Promising. Young. Woman.

 

Oglądałem to... rok? Dwa lata temu? I tak... 8/10.

W dniu 8.10.2023 o 22:41, BarteqW napisał(a):

. Choć oczywiście mam taką listę ulubionych filmów, do których chętnie wracam to BTTF to tak jak dla ciebie Star Wars.

 

 

 

Bartek, wiesz dobrze, że dla mnie "Star Wars" (to pierwsze, epy. IV-VI, "lucasowe") to dla mnie prawie jak religia.

 

I dzięki, że mi o tym przypomniałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.11.2023 o 19:39, mrbudyn napisał(a):

Last Night In Soho 2021

Historia pewnej dziewczyny i jej wyobraźni z świetną muzyką lat 60 ✌.

 

 

Obejrzałem i jest git.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2023 o 10:47, NuYam napisał(a):

Chłopi. 

Piękny, intensywny artystyczny obraz(dosłownie🙂), pełen emocjii i życia. Arcydzieło.chlopi.jpg.4aeb1bde4474f716adfab093407f2292.jpg

Obejrzałem dziś. Warto. Choć to trochę bajka na motywach niż ekranizacja, ale przez to strawniejsza dla przeciętnego/współczesnego widza.

Edytowane przez Marius Magnus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności