Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Greenland. Średniak, absurdalny film, dobry dla nastolatków. Żonie się podobał (nie, żona nie jest już nastolatnią dziewczyną :D ) i oceniła na 7/10, ja natomiast dałem 5/10 co wg. mojej drugiej połówki jest zaniżoną oceną. Jako, że w małżeństwie musi być zachowany kompromis, to przyjmijmy zatem ocenę 6/10 ;)

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MichalZZZ napisał:

Greenland. Średniak, absurdalny film, dobry dla nastolatków. Żonie się podobał (nie, żona nie jest już nastolatnią dziewczyną :D ) i oceniła na 7/10, ja natomiast dałem 5/10 co wg. mojej drugiej połówki jest zaniżoną oceną. Jako, że w małżeństwie musi być zachowany kompromis, to przyjmijmy zatem ocenę 6/10 ;)

 

 

Mi ta tematyka się już przejadła, ale mimo wszystko 5'ki nie dałem (7), bo tą wręczam badziewiakom, a tutaj jednak coś się podziało i klimat dobry. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MichalZZZ napisał:

Może rzeczywiście byłem nieco zbyt krytyczny co do tego filmu :) Tak czy owak do zapomnienia. 

Każdy ocenia według swojego gustu, ale fakt faktem jest, że sam spodziewałem się czegoś z większym rozmachem, a tutaj akcja była dynamiczna, tylko nic ponad to. I tak, jak wspomniałeś, młodsza widownia byłaby oczarowana, ale czas nie stoi w miejscu, więc. 😏😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz. Polski film z 2020 (bo był też Mistrz/The Champ z 1979, ktory był zdaje się jednym z pierwszych filmów, oprócz takich produkcji jak Niekończąca się opowieść/The Never Ending Story i Far From Home: The Adventures of Yellow Dog/Daleko od domu Przygody żółtego psa z 1995 roku, który dobrowadzil mnie do łez będąc dzieciakiem ;) ) Nie przepadam za pl. produkcjami, ale to się bardzo dobrze oglądało. Banalny, prosty, ale zarazem przyjemny w odbiorze. Polecam. 8/10.

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MichalZZZ napisał:

@neonlight widziałem już jakiś czas temu. Moja ocena 7/10.

Też bym gdzieś koło siódemki mu dał, a przyznam, że liczyłem na coś lepszego, po zachwalaniu go przez mojego kumpla, który lubi przede wszystkim ambitne kino, a takiemu Greenland dałby pewnie 2/10. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight bo to świetny aktor jest, większość z nim filmów jest dobrych, bądź bardzo dobrych. 

 

Muszę się w końcu zabrać za film pt. Na Rauszu, gdzie on również występuje. Widziałes? Polecasz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten film mu nie wyszedł moim zdaniem. 

 

 

 

 

Niewybaczalne/The Unforgivable. Film nie dla każdego, ale jak ktoś lubi dramaty, to powinien być zadowolony. Ja lubię takie filmy i ten akurat mi sie bardzo podobał. Polecam. Mocne 8/10. 

 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MichalZZZ napisał:

Akurat ten film mu nie wyszedł moim zdaniem. 

Według mnie może nie tyle, co "mu nie wyszedł", a jest po prostu.. poprawny. ;) Gran Torino też jakiś super nie jest, jednak ma swój klimat i chętnie do niego wrócę za jakiś czas, do Cry Macho pewnie też. 😉

 

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichalZZZ napisał:

Gran Torino to akurat moim zdaniem rewelacyjny film, klasyka, wybitny na swój sposób :) 9/10.

O tak, to był moim zdaniem jeden z najlepszych filmów Eastwood'a, a dla mnie na pewno najlepszy z ostatnich, jeśli tak można w tym wypadku powiedzieć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tommir napisał:

O tak, to był moim zdaniem jeden z najlepszych filmów Eastwood'a, a dla mnie na pewno najlepszy z ostatnich, jeśli tak można w tym wypadku powiedzieć.

Zgadzam się w 100% :) Uwielbiam go jako aktora.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MichalZZZ napisał:

Gran Torino to akurat moim zdaniem rewelacyjny film, klasyka, wybitny na swój sposób :) 9/10.

Świetne kino. Oglądałem dawno temu, a cały czas gdzieś we mnie ten film siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności