Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie z Azji 2


Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę/niedziele zamawiam u Azjatów uzupełnienie magazynów, może ktoś coś przygarnie dla siebie.

 

 

1. Wtyki 3,5, 4pin w mikro małej i zgrabnej obudowie. Cena za sztukę 5,00 złotych. Minimalna ilość 3 sztuki.

SeClybZ.jpg

 

2. Wtyki 3,5, 4pin bez obudowy. Cena za sztukę 1 złotych. Minimalna ilość 5 sztuki.

yVd6j8o.jpg

 

3. Wtyki 3,5, 4pin w małej i zgrabnej obudowie. Cena za sztukę 9 złotych. Minimalna ilość 3 sztuki.

4sCdR2K.jpg

 

4. Wtyki 3,5 stereo w zgrabnej małej obudowie. Cena za sztukę 7 złotych. Minimalna ilość 2 sztuki.

VNrSE5p.jpg

 

5. Dock Ipod, 30pin. Cena 9,50 sztuka. Minimalna ilość 5 sztuk.

ZacAyi8.jpg

 

6. Miedź OCC 5N 27AWG 10,50 za mb minimum 5m

7. Miedź OCC 5N 30AWG 11 za mb minimum 15m

8. Posrebrzana miedź OFHC 30AWG 11 za mb minimum 10m

9. Posrebrzana miedź OFHC 25AWG 13 za mb minimum 10m

 

Im większa ilość zamówionego przedmioty tym mniejsza cena.

 

Jeżeli ktoś czegoś jeszcze potrzebuje w miarę tanio(pady, obicia słuchawek,miedź OC i inne różne ******ły pytać na PM).

W cenie jest już wliczona przesyłka do kraju, jedyna dodatkowa opłata to przesyłka w kraju.

 

Zamykam w piątek o godzinie 0:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A same obudowy też da radę zamówić?

 

Co do wariantów kolorystycznych to losowo/w komplecie, czy można wybrać?

 

Interesują mnie pozycje 1 (czarna) 3szt. i 4 (czarna lub srebrna - zależy z której łatwiej schodzi napis ze wskazaniem na czarną jeśli nie schodzi) 2szt.

 

PS. Czy Takstary TS671 to "ciężki" przedmiot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy są losowo dawane, najczęściej są to w pierwszej pozycji niebieska i srebrna.

Dwója i trójka również losowo, czarne rzadko się zdarzają, ale z czarnych znalazłem coś takiego, cena za sztukę 14 złotych

7TO5VfI.jpg

 

Choć mogę trochę pomęczyć sprzedawcę i rzucą więcej czarnych. Napisy ze wszystkich schodzą bardzo łatwo.

 

TS671 to bardzo ciężki przedmiot, jedyne co to mogę zamówić na indywidualny adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wpisać się przy zastosowaniu wozru,

nick - numer przedmiotu - ilość(trzeba pamiętać iż jedna ilość to minimum którą podałem),

przykład

 

Bad and Quiet - 1 - x2(czyli sześć sztuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jeszcze się podpiąć ?

jeżeli tak to:

te czarne za 14 zł 2 sztuki

3. Wtyki 3,5, 4pin w małej i zgrabnej obudowie 3 sztuki (jak się da to czarne / srebrne / stalowe)

4. Wtyki 3,5 stereo w zgrabnej małej obudowie 2 sztuki (jak się da to czarne / srebrne / stalowe)

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili jestem nad morzem i nie dam rady przelać, ale jak możesz za mnie założyć to na pewno wezmę.

 

Wystukane z pralki Frani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności