Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Miły bas i czyste wokale do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem k518, sj55 i teraz Cal. Za to kolejność jeśli chodzi jakość dźwięku jest odwrotna do tej. K518 nie lubiłem i wiem, ze juz nigdy bym ich nie polecił, sj55 bardzo lubiłem, ale oprocz basu liczyłem na delikatnie lepsza resztę, cal za to najwygodniejsze z tych i najlepiej grające.

 

Po modzie i zrekablowaniu dla mnie bezkonkurencyjna słuchawki.

 

Jak juz doszło do tematu zx600 to od razu mówię, ze darmo wydane pieniądze. Wrzeszczaca góra, dosyć fajny ale natarczywy bas, przeciętna średnica i do tego prawie zerowa scena.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL! nie kupię z tego względu, że to loteria jakie się trafią i nie nadają się na słuchawki portable. Co do ATH to nigdy nie słuchałem i nie wiem jak one grają, ale wnioskując co do ilości opinii to chyba są od nich lepsze w tej kategorii cenowej. AKG podobają mi się i czytając różne opinie to chyba jedyny minus tych słuchawek to wygoda więc zdecydowałem się na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG podobają mi się i czytając różne opinie to chyba jedyny minus tych słuchawek to wygoda więc zdecydowałem się na nie.

To tak jakbyś kupił Ferrari FXX na polskie drogi. Tylną część ciała urywa, ale jak tu w nim wytrzymać. Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Shure 240 Kupiłem - średnica, góra idealne, wszystko ładnie wybrzmiewało, tylko musiałem się doszukiwać stopy w nagraniach.
Po modzie, problem zniknął, będę je polecał, bo trafiłem ze słuchawkami - nadają się do każdego gatunku. Jedyny minus, jest taki, że trochę skubane trzeszczą, ale da się z tym żyć.
Mogę nawet stwierdzić, że fajniej grają od 440, które ma mój kumpel i dla mnie są troszkę przymulone - aczkolwiek lepiej wykonane. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure odpadają bo mi nie odpowiada ich styl grania. Co do akg to czytałem recenzje w której było napisane, że problem dużego nacisku można rozwiązać poprzez wygięcie słuchawek i pozostawienie ich w tej pozycji na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym rozciąganiem na poduszce? Przecież w K518 w pałąku jest stalowa taśma, wystarczy w dłoniach nieco rozgiąć - 10 sekund i po sprawie, a nie całą noc trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności