Skocz do zawartości

[imp-xxx] Polski Firmware?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Pomimo wakacji nie dopusccie to utraty tlumaczenia to by byla dla Was nie mala strata, takich ludzi jak CyberDe@th nalezy szanowac tymbardziej ze robi to za friko a ze mu to odpowiada to juz inna sprawa...... Oczywiscie nie chodzi mi w tym momencie o rezygnowanie z wakacji ale mozna znalezc innych uzytkownikow 350-tek i zaproponowac testy a w ostatecznosci zaczac od tlumaczenia innego modelu, wszystko zalezy od CyberDe@th`a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo dostałem odtwarzacz w łapki a już go rozkręciłem (pilot) celem policzenia rozdzielczości. W rzeczywistości ciężko policzyć rozdzielczość, ale po przeskanowaniu i powiększeniu nie było większych problemów 144*66 (chyba), a wszystko napędzane chęcią posiadania polskiego firmware, a po za tym na pilota już gwarancji nie mam. :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość wiecie co...

a moze byscie tak napisali do tej firmy i zapytali sie czy moglibyscie cos takiego zrpobic..oni napewno nie beda mieli nic za zle jesli im sie wytrluamczy o co biega..bo chodzi tylko o przetluamczenie softu..moze nawet udostepnia wam jakeis programy ulatwiajace to itp:)..moze warto sprobowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze byscie tak napisali do tej firmy i zapytali sie czy moglibyscie cos takiego zrpobic..oni napewno nie beda mieli nic za zle jesli im sie wytrluamczy o co biega..bo chodzi tylko o przetluamczenie softu..moze nawet udostepnia wam jakeis programy ulatwiajace to itp:)..moze warto sprobowac..

Wlasnie wpadlem na znakomity pomysl - czytajace tego posta - fajnie by bylo jakby Firma iRiver udostepnila taki program, ktory generuje pliki HEX lecz ma jedna fajna funkcje ;] - a teraz o niej

Ma pola Combo, ktore odpowiadaja za wszystkie napisy w menu czy np. [sound] i my tam w tym polu zmazujemy napis Sound i wpisujemy cokolwiek - Dźwięk, pupa, cokolwiek. Po takim przeedytowaniu - klikamy na 1 przycisk i generuje nam HEXa juz ze zmienionymi wszystkimi napisami - fajny gadzet, a sadze ze na calym swiecie przyjal by sie ten program z entuzjazmem - bo kazdy moze sobie przetlumaczyc i nazwac opcje w swoim iRiverku tak jak chce, poza Tym fajnie by bylo gdyby przy tych polach Combo byly pola typu CheckBox, gdzie mozemy zaznaczac i odznaczac te funkcje, ktorych nie uzywamy w naszym IMP czy innym odtwarzaczu, przez to nasze meniu robi sie przejrzyste i ma tylko to czego uzywamy :]

 

Co sadzicie o takim pomysle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek pomysł super

 

 

poza Tym fajnie by bylo gdyby przy tych polach Combo byly pola typu CheckBox, gdzie mozemy zaznaczac i odznaczac te funkcje, ktorych nie uzywamy w naszym IMP czy innym odtwarzaczu, przez to nasze meniu robi sie przejrzyste i ma tylko to czego uzywamy :]

 

O tym juz gdzies pisalem, bo snakebit mi sie znudzil juz dawno i nie uzywam, nie wspominając o innych funkcjach.

 

Co do dalszej czesci spolszczania ja jesem gotowy z tym, że 4 sierpnia znowu wyjeżdżam tym razem nie w gory tylko na morze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy... ale prawdopodobieństwo jego zrealizowania jest bliskie zeru. Firma, wypuszczając generator naraziłaby się na złamanie szyfrowania firmware'u. Oczywiście - mogłaby wypuścić do tych modeli, do których szyfrowanie już zostało złamane (iMP <= 400 oraz seria H100), ale zapewne wywołałoby to niezadowolenie wśród uzytkowników innych playerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda .... bo jaknarazie to nie widac ani nie slychac nic o nowym Firmware do jakiego kolwiek IMP'ka a szkoda - tyle mozliwosci a 0 rezultatow :/ . Jestem zdegustowany tym wszystkim, szkoda ze nie ma FirmWare'u przynajmniej raz na kwartal, skoro nie moze byc czesciej. Ehhhhhhh...... ile mozna czekac .... ? (pyt. retoryczne)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jak program - pomarzyć dobra rzecz, ale ja bym wolał, żeby jednak iRiver wypuścił w końcu nie jakąś bete tylko normalny nie za bardzo zbugowany firmware (of koz do 550-tki :D:D .................. no i do innych modeli też rzecz jasna :P:P:D )

No wlasnie bo ja niby jade na 1.60N ale przydalo by sie cos typu EU a nie KOREA :P bo radia nei moge sluchac -joke :D ale co 0.05 wole jak mi pprzestakuje czestotliwosc niz co 0.1 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności