Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Awei ES-120i czy warto wydac na nie 50zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

jednak nie kupie awei. prawdopodobnie żadnych. niestety poleciłem 800m koledze. dostał je tydzień temu i po 2-3 dniach mu padła prawa słuchawka. Kolega jest dość ,,przykości'' więc ani nie biega z nimi a chodzi powoli jak żółw. ponad to zalecałem mu dbanie o nie i dbał, tak mi przynajmniej mówił.

Czuje się do dupy bo sam je poleciłem i kolega jest 6 dyszek w plecy.

więc temat ponawiam, teraz tylko bez żadnych awei, priorytetem jest WYTRZYMAŁOŚĆ i dobre granie. kabel nie musi być makaronem

Ja tęż miałem z nimi taki problem i tez przez chwile niestety :)

Teraz zakupiłem JBM mj800 nie dużo drozsze od awei ale jest róznica choć widze że z jackiem moze być też problem ;)

ale w tych pieniadzach to najlepszy chyba wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potwierdzę reguły. Moja dziewczyna używała ES800m zupełnie o nie nie dbając (kosztowały 10 zł) przez jakieś dwa miesiące. Nic im się nie stało. Teraz już jej brzmieniowo nie pasują, leżą i się kurzą - chociaż dostały też Comply T-200, podobno brzmią lepiej (dla mnie T200 M są za małe, więc nie sprawdzę).

 

swiezak018: Co z gwarancją? I gdzie chcą za nie 60 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kupował 35 za słuchawki, dyszka za przesyłkę i 15 za wysyłkę na GW (niewiem jakim cudem naliczył 15zł za wysyłkę słuchawek)

mogę zwiększyć budżet do 80zł ale to wtedy musi byc już wliczona przesyłka

może coś z tego :

Cresyn C230E

SoundMagic ES18

HF SONY ERICSSON MH1 LIVE SOUND

JBM MJ800

Edytowane przez swiezak018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności