Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Mocny Bas i Szeroka scena - słuchawki do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie już bas w shp2700 jest zbyt mocny, bo musiałem go zredukować EQ, gdyż po dłuższym słuchaniu zaczęły mnie po prostu boleć uszy :lol: Nie wiem jak inni wytrzymują słuchanie choćby takich Sony XB500 :woot:

SHP2700 lepiej sobie zmoduj (banalne) - eq lubi nieco psuć dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamakasi, jak chcesz mieć mocny bas i izolacje, to nie ma wyjścia, słuchawki muszą ściskać, bo stąd się te właściwości biorą. http://headbeat.pl/produkt/awei-es400i proszę. Możesz spytać o ES500, ale podejrzewam, ze ES400 Ci się bardziej spodobają. Jeśli wygodniejsze, to pozostają tylko takie hełmofony jak Vic Firth, lub SL HD662

 

Btw ja nadal nie słyszałem stockowych XB500, ale w Krakowie zapraszam na słuchanie moich. Myślę, że na prawdę nie ma się czego bać jeślli chodzi o bas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od własnych preferencji. Ja nie trawię dokow ani douchów, a moj brat tylko takich używa.

Pisanie komuś, że doki, czy nauchy będą złe dla niego, bo nam nie odpowiadają jest trochę bezsensowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności