Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Posiadam odtwarzacz mp4 Creative Zen x-fi 16GB wi-fi. chcę zakupić do niego jakieś słuchawki nauszne (najlepiej chyba żeby były zamknięte lub półotwarte.)

 

Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na ten szczytny cel to maksymalnie 400zł. (fajnie jakby ktoś polecił coś tańszego a wcale nie gorszego).

Poszukuję słuchawek, które fajnie ogarnie moja mp4. Głównie słucham rapu/hip-hopu a więc lubię dobry, wyrazisty bas.

Interesują mnie tylko słuchawki nauszne (posiadam dokanałowe jays a-jays 2). W słuchawkach tych chcę chodzić po ulicy jak i korzystać z nich w domu.

Sprawdzałem ostatnio Aeriale 7 Tank , jakościowo bez zarzutu, ale to co mnie boli, to to że są one bardzo duże i wyglądam w nich jak UFO biggrin.png także podejrzewam, że będzie trochę niewygodnie w nich jeździć w busie czy spacerować.

Słyszałem także dobre opinie o AKG K518 i K618, ATH - sj55 może ktoś ma ? Polecacie ? Może jakieś inne firmy ?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc !

Edytowane przez Marcl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może creative aurvana live, bardzo fajne słcuhaweczki, sam niedawno kupiłem :)Wysyłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk 2

 

Albo k518 powinny spełnić twoje wymaganiaWysyłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś się zdarzyło, ja mimo to kupiłem miesiąc temu, użytkuję intensywnie i na razie nic nie pęka, a grają nieprzeciętnie w swojej kategorii. Być może to poprawili...

 

Ok, nie poprawili, właśnie zauważyłem pꫮęknięcie. Nie kupuj zatem K618...:(

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie, posłuchałem sobie K518 i i Sony mdr-v55, fajnie grają, Soniaczami jestem zachwycony, no ale k518 cena zdecydowanie mniejsza, nie mam niestety możliwości sprawdzenia tych SJ55, szkoda bo najprawdopodobniej między tymi trzema modelami będę wybierał.

Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym się różnią AKG K518 od AKG K518 DJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził je najpierw przymierzyć, bo nie każdemu pasują, a to co mówił kieko to prawda. Na początku dla mnie była tragedia jeśli chodzi o ucisk, teraz już jest spoko ;) Co do sklepów, to agito jest raczej porządne, pozostałych nie znam

Edytowane przez bkx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oferta Agito by mi najbardziej pasowała, a ta końcówka BK, co oznacza?

Kurde ale nie mam gdzie ich niestety przymierzyć, jestem z Sosnowca, byłem w Media Markt (Czeladź), Saturn (Kato), Rock n roll (kato) i niestety nie posiadają ich, więcej sklepów z takim sprzętem w pobliżu nie mam raczej ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ATH jest tak, że mocno trzymają się głowy i przez pierwsze kilka dni mają strasznie twarde pady, ale z czasem to ustępuje i są wygodne.

 

Btw ktoś pisał, że po 13 dniach mu pękły ;)

Sj55 to słuchawki, w których podkreślony jest bas i wokal, średnica trochę w tle, do rapu bardzo dobre :)

 

Nie miałeś ich, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak staram się korzystać głównie z opinii posiadaczy, więc myślę, że jakieś w miarę zetelne info mam.

 

Btw wiesz gdzie je dorwać na odsłuch ?(jakaś sieciowka, czy coś)

 

Ale spoko, z tego co kojarze, to je miałeś, więc pojęcie jakieś masz i skoro masz obiekcje, to Cię posłucham i przystopuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności