Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte lub dokanałowe do 150zł(basowe)


Rekomendowane odpowiedzi

Na możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedz twierdząc że grają -,,inaczej''?

Wiem że każdy chwali swoje ale chyba mnie przekonałeś do Brainwavz M5 tylko czy te słuchawki dobrze zgrają się z sansą clip plus czy sansa jest odtwarzaczem który potrafi dobrze zagrać przestrzennie i basowo?

 

Acha i zapomniałem o najważniejszej rzeczy jak jest z tłumieniem dźwięków z otoczenia,bo bardzo mi na tym zależy?

Edytowane przez Yamakasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie inaczej. Po pierwsze ze słuchawek nausznych przyjmujesz dźwięk całą małżowiną uszną, nie prosto w kanał jak jest w przypadku dokanałowych.

Całkiem inaczej odczuwa się dźwięk. To takie kwestie oczywiste.

 

Co do Sansy to nie znam jej za dobrze, ale z tego co mi wiadomo nie jest to DAP grający jakoś super przestrzennie. Jest polecana ze względu na świetny stosunek cena/jakość.

Źródło jest ważne, ale to słuchawki głównie wpływają na dźwięk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie osobiście jaki tym odbioru dźwięków odpowiada,czy to na dokach czy na dokanałowych lepiej można wyłapywać i odkryć głębie niektórych dźwięki?

 

Tak po za tym jestem już chyba w 100%przekonany na tego Brainwavz M5 (przeczytałem jedną recenzję,która potwierdziła twoje zdanie).Co do sansy to w tej cenie chyba lepszego odtwarza nie znajdę(może być używany,ale musi być z ekranem)

 

No i 2 pytania które nie dają mi żyć:

1.Jak dobrze izolują te słuchawki

2.Czy sansa jest w stanie wydobyć tę potężny bas z tych słuchawek?

Edytowane przez Yamakasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauszne garaja po prostu inaczej ni dokanalowe, ale czy lepiej. Jak w kadym razie wole dzwiek wiekszych przetwronikow.

 

Cal! Choc swietne suchawki graj raczej gleboka niz szeroka scena chyba, ze zrobi sie moda perula wtedy to co innego ( sam mam ). Nie powala tez izolacja, ale jest ok. Bas jest miꫫekki czasem brakuje najniszych rejestrow za to bardzo przyjemny w odbiorze. Dzwiekowo postawibym je najwyzej do tego sa sluchawkami przyszlosciowymi bo wystarczy dokupienie wzmaka, aby polepszyc jakosc dzwieku.

 

Hd668b bardzo malo basu raczej muzyka klasyczna.

 

Brainwavz hm3 to to samo co maxell retro dj w innej obudowie. Charakter cieply, ale basu bez modowania za duzo nie ma. Ja je lubie.

 

Hd 205 chyba najbardziej uniwersalne, ale tu musiabym popytac Perula bo ja ich nie suchaem.

 

 

Z wymienionych odrzucilbym senki, nuforce, pl10 i alphy ( ze wzgledu na mozliwosci budzetowe ).

 

Na zakupek.pl masz recenzje m5 i r1 bardzo szczegolowe, wiec mozesz wybrac co ci pasuje.

 

Sory za literowki, ale tapatalk strasznie ucina.

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Słuchałem trzech różnych par i grały identycznie.

A co do ich przeciętności to nieodczułem na tle doków w tej cenie. Ogólnie bardzo mnie zaskoczyły swoją głębią, ale już się powtarzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,czyli już jestem przekonany na m5,zapomniałem dodać do poprzedniej listy SoundMagic PL11 ,które według recenzji pasowałby do mnie idealnie,ale mam nadzieję że różnica w cenie robi dużą różnicę i te m5 są w stanie lepiej zagrać od SoundMagic PL11?

Edytowane przez Yamakasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M5 odradzam, jest z nimi jakiś problem fabryczny, jedne egzemplarze są przebasowione a inne wręcz przeciwnie, loteria... poza tym to przeciętne słuchawki w porównaniu do M1, M2, ProAlpha...

 

Pl11 sa przebasowione i juz alphy graja lepiej od nich.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - widziałeś ich budowę? Niektórym to nie odpowiada.

Fajne słuchawki, rzeczywiście basowe. Przeczytaj jakąś recenzję, dowiesz się to i owo, a później pytaj.

Choć z tego co pamiętam to tam raczej wielkiej sceny nie zaznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, bo ten sam problem co autor tematu, tylko, że ja jeszcze czytałem sporo o BW R1, jak one się mają do M5? Więcej basu? Mniej? Jaka scena?
I jeszcze alternatywa: jakbym miał więcej kaski, to czy warto dokładać do NuForce'ów 700X? Czy BW nadal lepiej wypadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal. Przecież masz recenzje z porownaniem na zakupek.pl

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuforce na allegro znajdziesz za 150 Nowki ,na zakupek.pl m5 zostaly okreslone jako lepsze od nuforcow.Minicomp a Ty co myslisz o m5 bo ciekawi mnie twoja opinia,bedzie to jedna z najlepszych opcji zakupu Sluchawek?Oraz czy bedzie do nich pasowala sansa clip plus?Moze opisac swoje wrazenia ,bo widze ze miales tą mp3.

Edytowane przez Yamakasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest trochę średnio miarodajna bo ich niesłuchałem, ale wiem, że ogólnie słuchawki bw są warte swojej ceny i czy byś wybrał r1 czy m5 to i tak będzie dobry wybór. M5 na pewno będą wygodniejsze choć dźwięk 2 przetworników kusi ciężki wybór ja wybrałbym te o bardziej odpowiadającej mi barwie. Do sansy pasują każde doki nie ma dużego wpływu na barwę. Clip to clip bezkonkurencyjny grajek do 150zł, ale ja jednak wole dźwięk zabawek apple :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności