Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wytrzymałe słuchawki nauszne zamknięte klasy CAL!


Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakieś wyjątkowo pancerne nauszne zamknięte słuchawki? Takie, żeby pałąk nie połamał się przy noszeniu w torbie.

Jakiś czas temu rozwaliły mi się CALe, a wczoraj poszedł pałąk w KPP i zostałam bez żadnych nausznych.

Dźwięk nie gra jakieś wielkiej roli, coś na poziomie CAL! byłoby ok, może być gorzej.

Ważne, żeby były wytrzymałe i najlepiej wygodne, cenowo do 200 zł.

 

Edit:

Coś składanego w tym stopniu co Creative HN700 byłoby zaj***ste, tylko żeby dało się to gdzieś kupić.

Edytowane przez Moon-Flower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połamałeś metalowy pałąk w KPP :blink: . Sj55 były moim zdaniem dosyć wytrzymałe dopiero jak ktoś na imprezie usiadł mi na plecaku przygniótł czymś twardym słuchawki i na muszli było wgniecenie. ( ewentualnie to byłem ja, ale nie pamiętam ) Jeśli muszą być wokółuszne to będzie cud jak takie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połamałam to plastikowe przedłużenie pałąka, na którym osadzona jest słuchawka (możnaby to w sumie nazwać już częścią słuchawki).

Na dodatek 2 razy w dokładnie tym samym miejscu (wcześniej oddawałam na gwarancję dożywotnią). Przy okazji, wie ktoś czy gwarancja dożywotnia KPP obowiązuje dowolną ilość razy? ;)

 

Sj55 fajne, z tego co czytam dźwiękowo też w moim typie, właśnie czegoś takiego szukalam.

a właśnie wydawało mi się, że k518 mają zastraszająco dużo plastikowych zawiasów, pod względem wytrzymałości (bo nad nimi najbardziej się zastanawiałam)

ws55 za drogo

 

Zastanawiam się jak z wytrzymałością pałąkow takiego typu jak w Brainwavz HM3, tam nie ma tylu zawiasów czy drobnych/cienkich plastikowych elementów, które mogłyby się ukruszyć i największa siła działa chyba na te metalowe pręciki, które wyglądają dość solidnie. Wie ktoś coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell Retro DJ (to samo co Brainwavz HM3) czy Panasonic RP-HTX7 to wytrzymałe konstrukcje. Raczej się drut w pałąku pognie (można wyprostować) niż coś połamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perul chyba właśnie namówiłeś mnie na Panasonic RP-HTX7, pozostaje najgorsze czyli wybór koloru... :P Swoją drogą ciekawe czemu białe (przynajmniej na Amazonie) są najdroższe.

Edytowane przez Moon-Flower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe nie są białe tylko lekko ecru z tego co pamiętam. Hmm, w Polsce jakiś czas temu czarne były najdroższe. Ale wyglądają najmniej jak zlewozmywak na drutach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności