Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym torze może. Pytanie czy na każdym, bo kiedyś czytałem że on tam ma/miał z tą ręką że nie mógłby skręcić kierownica do oporu w ciasnych zakrętach które są na niektórych torach.

Edytowane przez Spawn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na tym torze może. Pytanie czy na każdym, bo kiedyś czytałem że on tam ma/miał z tą ręką że nie mógłby skręcić kierownica do oporu w ciasnych zakrętach które są na niektórych torach.

Jest szansa, że to już nieaktualne.

http://powrotroberta.blogspot.com/2017/06/hughes-kubica-odkry-ze-nie-ma-juz.html?m=1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Kubica  wróci do wyscigów F1 to znowu bede siedział przed TV w niedziele. teraz to nawet nie wiem czy pokazują wyscigi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robert jesteś i tak mistrzem ale czekamy na wisienkę na torcie... cokolwiek to znaczy (forza..)

Na marginesie Orlen zrobił interes życia .. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, hibi napisał:

Robert jesteś i tak mistrzem ale czekamy na wisienkę na torcie... cokolwiek to znaczy (forza..)

Na marginesie Orlen zrobił interes życia .. 

A co jest nie tak z założonym przez Ciebie, poprzednim tematem?

😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku byłem na Węgrzech, na przyszły bilety zakupione na GP Austrii :)

To będzie najciekawszy sezon od ładnych paru lat. Dwóch topowych kierowców wchodzi w środek stawki (RAI i RIC) i oby trzeci, najważniejszy dla Nas, też wszedł do tego środka. To gwarantuje walkę i emocje, nie tylko między VET i HAM.  Do tego Leclerc, powinien być bardzo szybki, więc presja na ambitnym Vettelu. No i może w końcu Verstappen zacznie się liczyć w walce o mistrzostwo, bo to jest raczej nieuniknione. No i czuję i wierzę, że dla Roba to tylko kolejny etap w drodze do mistrzostwa. Wiem, że teraz to jego cel. To będzie dobry sezon 

Aaa, no i Russell, który może być dobrym i wymagającym partnerem dla KUB. Właśnie zdobył mistrzostwo F2, a rok temu GP3. Wydaje się być inteligentnym kierowcą, będzie chłonął jak gąbka.

Edytowane przez all999
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze szukałem, :) podepnijcie proszę moderatorzy 

(odrazy takie złości?) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, hibi napisał:

Szczerze szukałem, :) podepnijcie proszę moderatorzy 

(odrazy takie złości?) 

Przecież jest uśmiech na końcu. Myślałem, że zapomniałeś, bo w końcu dawno tu nie pisaliśmy o F1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no to luz ;) #robertkubica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Williams jest tu ograniczeniem i tego Kubica nie przeskoczy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś na Węgry jedzie ? ma 3 miejsca ? ;) 

Just now, sp5it said:

Williams jest tu ograniczeniem i tego Kubica nie przeskoczy.

Myślę że to nie jest cel Roberta :) ( koleś jeździ od 4 roku życia ponoć :) ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minutes ago, all999 said:

Mogę się poszczycić że cały dzień oglądałem na fejsie (miałem wolne w pracy ;) ) testy w 'reno' na Węgrzech, kibiców ma mega... z wielką wiarą .. albo cos wiedzieli ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszcie tu, mamy już wątek o F1, ten został zgłoszony do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe no to jedziem, ile mamy czasu ? ;) 

Mówisz Austria, ładne tereny i klimat lepciejszy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złota era F1 skończyła się wraz z odejściem mp4/4 :) To były emocje...

M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądam F1 od ponad 30 lat. F1 z MP4/4, manulane skrzynie, brak wspomagania, kontroli trakcji i abs to była czysta esencja ścigania się i umiejętności kierowcy. To se ne vrati.

Michał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, all999 napisał:

To będzie najciekawszy sezon od ładnych paru lat. Dwóch topowych kierowców wchodzi w środek stawki (RAI i RIC) i oby trzeci, najważniejszy dla Nas, też wszedł do tego środka. To gwarantuje walkę i emocje, nie tylko między VET i HAM.  Do tego Leclerc, powinien być bardzo szybki, więc presja na ambitnym Vettelu. No i może w końcu Verstappen zacznie się liczyć w walce o mistrzostwo, bo to jest raczej nieuniknione. No i czuję i wierzę, że dla Roba to tylko kolejny etap w drodze do mistrzostwa. Wiem, że teraz to jego cel. To będzie dobry sezon 

Aaa, no i Russell, który może być dobrym i wymagającym partnerem dla KUB. Właśnie zdobył mistrzostwo F2, a rok temu GP3. Wydaje się być inteligentnym kierowcą, będzie chłonął jak gąbka.

Jakie to mniej więcej są koszta? Myślałem, czy by się nie wybrać na Węgry 2019.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Jakie to mniej więcej są koszta? Myślałem, czy by się nie wybrać na Węgry 2019.

Budzetowo to kilkaset zlotych, tak powiedzmy z 800zl ze wszystkim. Z biurem podrozy to to tak z 1300-1500zl. 

Edytowane przez Spawn
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co myślicie?

52368350_2610380705692567_3753810302991335424_o.jpg

51818495_2610447355685902_8685361377973370880_o.jpg

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paskudne malowanie, tak okrutnie nijakie. Ciuchy jeszcze spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eee tam ... ważne że będzie jeździł. Inaczej się będzie oglądać F1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Karmazynowy napisał:

Paskudne malowanie, tak okrutnie nijakie. Ciuchy jeszcze spoko.

Takie było moje pierwsze wrażenie. Ale im częściej oglądam zdjęcia, tym bardziej zaczyna mi się podobać. Zupełnie inne wrażenie będzie na asfalcie, a na pewno będzie łatwiej zlokalizować Williamsa w pierwszym zakręcie. W zeszłym sezonie często nie miałem pojęcia czy oglądam Williamsa, czy Saubera. Oczywiście w TV, bo na żywo różnice były lepiej widoczne. A bluzę i czapeczkę sobie pewnie sprawię przed GP Austrii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem... To może być najbrzydsze malowanie w stawce.

Ja w tym roku wybieram się pierwszy raz na wyścig F1. Padło na Circuit de Barcelona-Catalunya, jak zobaczę na żywo to wydam werdykt. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda że w tym crap teamie i tak Robcio nic nie ugra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi