Skocz do zawartości

F1


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

8 minut temu, Spawn napisał:

A swoja droga polecam (choc jeszcze nie ogladnalem calego sezonu) Formula 1 na netflixie. Co prawda to poprzedni sezon ale pokazany od kuchni.

 

no widziałem 3 odcinki - sprawny montaż i narracja, są emocje, krew i pot...

 

może pierwszy raz w życiu zerknę jak się ganiają tymi bolidami na żywo - mam jednak szacunek jak facet po 8 latach wraca z półtorej ręki do F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial na netflixie niezły, dużo fajnych smaczków których nie bylo nigdzie wcześniej. Mnie tylko wkurzaja okrutnie te podkręcone i podstawione efekty dźwiękowe albo wklejane teksty kierowców w momentach, w których nie padły w rzeczywistości. Typowo po amerykańsku, heh. Ale ujęcia super.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na razie Mercedesy ścigają się tylko ze sobą, ciekawe jak będzie z tempem wyścigowym.

Ale reszta stawki fajnie się do siebie zbliżyła, więc zapowiada się ciekawie.

 

A Kubica chyba jednak ma jakiś problem z kontrolą bolidu - najpierw uszkodził bolid na zjeździe, później zdjął oponę o bandę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Karmazynowy napisał:

Od 45 minuty wyścigu... co za cyrk.

Dobrze ze nie Do 45 minuty ;) Na bank bedzie tez ze 30 minut reklam w trakcie. 

36 minut temu, vonBaron napisał:

Niech tego Williamsa usną siłą bo przecież to wstyd...

 

Zastanawiam sie czy oni juz nie sa w trybie przetrzymania byle taniej do 2021 roku z zapowiadanymi zmianami ograniczonych budzetow, innego podzialu zyskow i nowych silnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Palpatine napisał:

Jak na Australię to był całkiem ciekawy wyścig. Szkoda Kubicy, ciężko ocenić czyj to był błąd ze stracił przednie skrzydło. Wstyd, ze zespół nie miał zapasowego tylko założyli jakieś zupełnie inne dotąd nietestowane

 

Nie nietestowane tylko uzywane "w nie najlepszej kondycji"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że pierwszy wyścig przejechany bez większych problemów technicznych. A w drugiej części Robert posklejanym bolidem trzymał tempo młodego. Piękny start Bottasa i bardzo dobry wyścig Leclerca. Mam nadzieję, że za kilka GP będzie regularnie szybszy od Vettela. No i szkoda Dany'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Spawn napisał:

 

Nie nietestowane tylko uzywane "w nie najlepszej kondycji"

Fakt, najpierw Cezary Gutowski podał informację, że skrzydło było w innej specyfikacji, w wywiadzie Robert uściślił, że to jakieś skrzydło w nienajlepszej kondycji.

Team orders w Ferrari? Tak to wyglądało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, najpierw Cezary Gutowski podał informację, że skrzydło było w innej specyfikacji, w wywiadzie Robert uściślił, że to jakieś skrzydło w nienajlepszej kondycji.
Team orders w Ferrari? Tak to wyglądało.
Co do Ferrari, takie odniosłem wrażenie.
 
Źle napisałeś słowo Trening. xD
No tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, all999 said:

Najważniejsze, że pierwszy wyścig przejechany bez większych problemów technicznych. A w drugiej części Robert posklejanym bolidem trzymał tempo młodego. Piękny start Bottasa i bardzo dobry wyścig Leclerca. Mam nadzieję, że za kilka GP będzie regularnie szybszy od Vettela. No i szkoda Dany'ego.

No Vettel może po dzisiejszym wyścigu koledze z zespołu buty czyścić bo dobrą pozycję i utrzymanie w wyścigu mu zawdzięcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności