Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do biegania, dokanałowe do 120zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Niedawno zacząłem regularnie biegać, a każdy kto urawiał ten rodzaj sportu wie że bieganie bez muzyki jest jak naleśnik bez sera (lub dżemora, co kto lubi).
Do biegania chciałbym kupić oddzielne słuchawki, mają one być w miare możliwości solidne, z kablem prowadzonym za uchem, wygodne (małe?).
Słucham wielu odmian rocka i metalu, słuchawki będą podłączane do sgsa i vedii.

Pozdrawiam Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z własnego doświadczenia polecam senka z adidasem seria 860 i nowsza 865. Osobiście przesiadłem się ostatnio z omx860 na ocx865. Stare mi bardziej pasowały ze względu na długość kabla. Ale słuchawki ze względu na użyte materiały są niezniszczalne. Omx860 służyły mi przez dwa lata biegania 3x w tygodniu, i nie ma na nich śladów używania. Zmieniłem tylko dlatego że przy bieganiu po lesie nie muszę słyszeć otoczenia.

Edytowane przez Mercury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście 685 i 680. Ale pisałem o całej serii a o omx wspomniałem bo sam je miałem. A co do ceny ostatnio widziałem powystawowe cx680 za 100zł z gwarancją... więc jak się poszuka czasami można coś trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności