Skocz do zawartości

Zamowienie na Cube C30/Nationite Nanite N2


djmarco83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem mlody starzem na forum i zapewnie nic z tego nie wyjdzie ale jak nie sprawdze to sie nie przekonam ;)

 

Moge zajac sie zamowieniem i zorganizowaniem zbiorowki na Cube C30. Przy doliczenia Vatu i cla koszt jednego plajerka wyjdzie w przyblizeniu 170PLN (wiadomo, cena uzalezniona od aktualnego kursu na chwile zamowienia no i US ostatnio 1$ policzyl mi po 3,8PLN)

 

Jesli ktos jest zainteresowany, lub jakas bardziej znana osoba z forum mogla by zorganizowac zbiorowke to ja sie pisze na 1szt. Jak chcecie jakies dowody na to, ze jestem zaufana osoba to mozecie sobie sprawdzic moj profil na allegro (nick taki sam jak tu na forum). Jesli chcecie jeszcze jakies dowody na moja uczciwosc to prosze pisac do mnie na PM lub najlepiej w tym watku.

 

Lista na Cube C30:

1. djmarco - 1szt

 

http://www.aliexpress.com/item/10pcs-lot-Brand-New-Cube-C30-HIFI-MP3-Player-Media-Player-4GB-Fast-Shipping/451782175.html

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez djmarco83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy, aż może znajdzie się jakiś inny zaufany użytkownik, który będzie zamawiał też dla siebie. Ja jak coś to mogę zamawiać a ktoś np. to rozsyłać. Zobaczymy. Tymczasowo możesz wpisać w pierwszym poście że jak się zbierze odpowiednia ilość osób to wtedy będę mógł się zająć zamówieniem jak nie będzie innych zaufanych ochotników.

 

Cube C30 nie miałem, ale miałem N2. Fajny grajek, przeszkadzała mi lekko cofnięta średnica i jakaś taka metaliczność w barwie czasami, za to miał bardzo fajną szczegółowość i dobry wzmak wbudowany, gra bardzo czysto, z drivem na basie, twardym konturowanym. Ogólnie za tą kasę to bardzo ciekawa propozycja.

 

Tylko trzeba mieć na względzie że to typowo chiński wyrób.

 

Ja sprawę przegapiłem bo za 70 dolarów był fajny PMP cube też z fajnym wzmakiem i świetnym ekranem. Ale jakoś tak momentalnie go wykupili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczną opcją jest wystawienie tych przedmiotów na allegro, ktoś to kupuje, wpłaca kasę, a wtedy Ty zamawiasz zaznaczając, że czas realizacji to tam 3 tygodnie... Jedyny minus to prowizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności