Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki do pracy na hali produkcyjnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ponieważ szukam słuchawek do pracy na hali produkcyjnej które wytłumią dźwięk maszyn . Do teraz miałem przerobione zwykłe pracownicze słuchawki (włożone do środka głośniczki ze słuchawek Koss Porta Pro) Ale od marca wchodzi przepis że nie można mieć zwisających kabli ze słuchawek . I potrzebuje dobrych słuchawek nadających się do pracy które są bezprzewodowe. Proszę podać przykłady pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K830BT? Tyle że z tego co czytałem dość przeciętnie izolują..

Najlepsze byłby jakieś dobre doki, ale znowu:
a) długi brak wentylacji kanału słuchowego może powodować powikłania laryngologiczne..

b ) kable muszą być, choć na pewno będzie je łatwiej ogarnąć niż przy nausznych.

Edytowane przez david11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalinkuję do siebie: http://zabrzmij.wordpress.com/2012/02/06/ralphtx7-pomysl-na-mobilne-audio/ ;) Tak możesz na przykład zrobić. Izolują bardzo dobrze. Ipoda shuffle i sanse też pewnie można tak przyczepić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie może coś takiego?

 

http://www.plantronics.com/uk/product/backbeat-903-plus

 

Od razu uprzedzam - nie mam zielonego pojęcia jak grają, natknąłem się na nie przypadkiem sprawdzająć czy produkują jescze m50 - świetna słuchawka tak na marginesie, w sobotę raczyła polec pod kołem mojego busa, ale to już OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma wyboru, to może się pogodzi ze słabszym dźwiękiem. Izolacja to inna sprawa.

Może coś jak Sony NWZ-W252 ? czyli odtwarzacz w słuchawkach. Wtedy nie ma straty jakości jak w BT. Nie wiem jaki model tłumi dobrze niestety.

Edytowane przez rhalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w pracy czepiają się zwisających kabelków to będą się też czepiać słuchania muzyki w ogóle, bo może to być niebezpieczne dla używającego słuchawek jak i dla współpracujących. Nauszniki ochronne chronią przed szkodliwością przede wszystkim wysokich częstotliwości, a głos ludzki jest słyszalny prawie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności