Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Lekkie nauszne, ok. 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuję lekkich i wygodnych słuchawek nausznych (nie wokółusznych), takich które nie cisną mocno małżowin, i w których można spokojnie wysiedzieć z pół dnia bez żadnych bólów, a najlepiej i cały dzień :P

 

Będą służyć głównie do elektroniki, popu, jazzu. Dźwięk raczej ciepły, "funowy". Tony niskie możliwie poprawne, wyraźne (super, gdyby były podobne np. do Xkdunów CK-700, czyli imo takie muskularne i jędrne basy, nieźle kontrolowane, nie zalewające reszty pasm - ale to chyba niemożliwe w otwartych za tę cenę?), góra raczej umiarkowana, niekrzykliwa. Miłe by było też minimum przestrzenności, ale już nie będę się tak rozpędzał z wymaganiami xD Ogólnie, taki muzykalny, relaksujący dźwięk (wiele Wam to mówi, co? :D)

 

Mój odtwarzacz - Clip+ z Rockboxem.

 

PX100 mogą być dobre? Może PX100II? V-Jays? Czy jacyś inni pretendenci jeszcze się znajdą?

Edytowane przez Mleko_w_proszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ciekawe słuchawki, poczytam o nich więcej. Tylko nasuwa się pytanie, czy to oryginały tam na allegro :P Może ktoś wie, dlaczego tak tanio?^^

 

edit:

Problem z tymi SHL9700 jest taki, że dosyć trudno mi wyguglać o jakieś obszerniejsze info o nich, recenzje. Rhalf, mógłbyś może coś podrzucić? W angielskim też by mogło być, jak coś.

Edytowane przez Mleko_w_proszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to oryginały od dystrybutora/serwisu Philipsa. Kupowałem u nich, dostałem fabryczną nową sztukę i gwarancję.

 

Nie ma recenzji na razie, ale serio ten model to nie żarty. Z tych modeli, które podałeś te są po prostu najlepsze. Ich oryginalna cena jest wg mnie bardzo adekwatna do jakości, nie mówiąc już o designie. Za 100zł to jest prawdziwa okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K520 wydają się idealne do wymagań - na pewno lepsze od PX100/PX100 II. Jedyny ich mankament to pękający pałąk, czego można uniknąć nie rozginając zbytnio pałąka przy zakładaniu/zdejmowaniu. Poza tym dystrybutor (nie sklep) wymienia na nowe w przypadku tej usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności