Skocz do zawartości

SM E10 strzelajaca membrana


v1rooz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow, po przeanalizowaniu wszystkich za I przeciw kupilem owe sluchawki (nowa wersja twisted cable). Otrzymalem je dzisiaj i w prawej sluchawce wystepuje owe strzelanie (tylko w prawej przy wkladaniu do ucha oraz poruszaniu) testowalem na wszystkie sposoby to na 100% wina sluchawki. Nawet przy delikatnym dmuchaniu w br sluchawki od spodu w prawej slychac owe klikanie a w lewej wszystko OK. Czy ma to wplyw na jakosc dzwieku? juz sam nie wiem, na poczatku mialem wrazenie, ze prawa gra inaczej plycej I delikatnie ciszej ale teraz nie wiem, (moze gra troche ciszej) ciezko juz mi powiedziec. I teraz pytanie co z tym fantem zrobic. Moze juz ktos spotkal sie z problemem i moglby pomoc. Gdyby owe klikanie (jak nakretka frugo wystepowalo w obu sluchawkach pewnie bym sie tym nie przejal ale jedna odbiega niestety od normy a druga jest ok. Pozdrawiam forumowiczow v1rooz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to chińszczyzna i wcale tak dobrze nie gra ktoś sie dobrze wziął za marketing i wypromował te przeciętne słuchawki

proszę cię nie pisz bzdur.... Przeciętne to są może alphy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to chińszczyzna i wcale tak dobrze nie gra ktoś sie dobrze wziął za marketing i wypromował te przeciętne słuchawki

proszę cię nie pisz bzdur.... Przeciętne to są może alphy.

 

 

 

mam porównanie do np sony za ok 100 paru innych.... i wcale nie grają lepiej te e10 a już na pewno jak za 300zł bo tak piszą co poniektórzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi, oczywiscie gientara szanuje twoje zdanie ale marketing to jedno a prywatne recenzje i opinie to drugie, zreszta sluchawki kazdy dobiera pod swoje upodobania, ja jestem bassheadem i mi odpowiadaja :>, z jakosci wykonania jestem rowniez mega zadowolony. Po całonocnym wygrzewaniu jest ok, obie graja rowno, pozostaje fant tego klikania, ktory wystepuje tylko w prawej sluchawce i juz sam nie wiem czy odsylac na gwarancje z tego powodu czy tez jest to niegrozne i moge smialo uzywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SM E10 mają otwory w obudowach, które mają zapobiegać naciskaniu powietrza na membrane. Upewnij się czy nie są zatkane. Zdejmij gumkę, wyczyść, załóż jeszcze raz, tak żeby nic nie zatykały. Od tego mi jeszcze żadna słuchawka nie padła, ale w razie czego warto oddać na gwarancję, bo ta słuchawka w ten sposób nie powinna działać.

 

Gientara, możesz napisać jakieś konkrety wreszcie, bo na razie tylko piszesz, ze wszyscy dookoła się nie znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie Panowie, własnie moje E10 wróciły z gwarancji, (dostałem nową parę) i jest bajecznie, nic nie strzela, dźwięk jest świetny, wszystko ok, ponadto dostałem nawet zwrot za wysyłkę. Serdecznie polecam sprzedającego na allegro wrig, 0 problemów bardzo miła obsługa, zdecydowanie najlepszy sklep internetowy z jakim miałem doczynienia. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam to samo w nowych sm e10 ;/ Kupilem je dzisiaj w euro rtv agd. Reklamowac, czy po wygrzaniu powinno sie naprawic? Jak widze odeslales je sprzedajacemu z allegro i dostales nowa pare, ja dajac do gwarancji w euro rtv raczej pozegnam sie z nimi na miesiac? Co o tym sadzicie? Jakosciowo raczej graja tak samo, z tym ze jest to bardzo irytujace, ze jedna sluchawka strzela przy poruszaniu nia i wkladaniu :( Co powiedziec w sklepie? Ze membrana mi strzela? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie moge; tylko jesli jest to sprzedaz internetowa. W tym wypadku musze je normalnie reklamowac, oni je wysla do producenta i potrwa to co najmniej 3 miesiace, czytajac komentarze co do reklamacji w euro rtv na internecie nawet dluzej. Zastanawiam sie, czy wogole warto sie uzerac, tracic nerwy i rozstawac ze sluchawkami, skoro graja bardzo dobrze. Jedynie przy wkladaniu trzeszczy membrana prawej, po wlozeniu nie ma problemow, graja identycznie. Moze po wygrzaniu i dluzszym uzytkowaniu problem zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, na każdy zwrot masz 10 czy 7 dni, jeżeli oddasz im w nienaruszonym stanie to muszą ci zwrócić kasę. Tak samo muszą ci zwrócić kasę z braku zgodności towaru z umową (miał być nowy, sprawny). Jeżeli będą chcieli odesłać na gwarancję bij się z nimi o zwrot kasy, nie żartuje. Jak nie jesteś pewny do idź do rzecznika praw konsumenta w swoim mieście, on ci pomoże za darmo rozwiązać problem lub podpowie co zrobić. Chyba że dalej wolisz siedzieć na dupie i pisać na forum ;)

Edytowane przez Avantu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W nienaruszonym stanie=> czy rozerwane opakowanie tego nie neguje?

2. W FAQ Euro RTV AGD =>

Czy mogę zwrócić produkty zamówione w sklepie internetowym?

Przy sprzedaży internetowej (z wyłączeniem rezerwacji w sklepie internetowym i zakupu zarezerwowanego sprzętu w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD) możesz zrezygnować z zakupionego produktu bez podania przyczyny składając oświadczenie o odstąpieniu w terminie 10 dni od daty otrzymania produktu. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.



Źródło: http://www.euro.com.pl/pomoc.xml#ixzz2MndeSqFl

 

Ja wlasnie kupilem w sposob podany w nawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem na forach i w internecie, to pozostaje mi tyle oddanie na gwarancje. Po oddaniu na gwarancje chodza po internecie opinie, ze sklep bedzie to przedluzal maksymalnie (najpierw sluchawki poczekaja na magazynie, az sie uzbierac wieksza ilosc produktow do wysylki do producenta, ogolnie ze caly proces sie przedluza i srednio trwa 3 miesiaca). Dlatego chcialbym, zebyscie mi poradzili. Oplaca sie rozstawac ze sluchawkami na 3 miesiace, skoro jakosc dzwieku jest taka sama w obu sluchawkach, a tym samym bardzo dobra. Jedynie przy zakladaniu prawej i poruszaniu nia w uchu (nie podczas chodzenia, albo ruszania glowa, tylko podczas ruszania reka sluchawki) slychac jak membrana klika, trzaska, czy cos. Ogolnie gwarancja trwa 2 lata, wiec mam jeszcze troche czasu, jakby zaczela sie psuc.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dla jasności 10 dniowy termin na odstąpienie od umowy dotyczy umów zawartych na odległość np. przez Internet. Jeżeli więc kupuje się fizycznie w sklepie to nie ma opcji zwrotu/wymiany sprawnego sprzętu - to jest tylko dobra wola sklepu. oczywiście co innego reklamacja - a fachowo zgłoszenie niezgodności towaru z umową (coś na styl starej rękojmi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności