Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałówki >200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję dokanałówek które będą w miare dobre do biegania i na rower( ale nie muszą być do tego przeznaczone). Słucham Hip-hop, rap sporadycznie inne rodzaje muzyki. Mam Pioneer'y se-m290( nauszne) i jestem z nich bardzo zadowolony. Mam je ponad 4 lata. Kupiłem niedawno Sennheiser'y CX 215 i oprócz niezłego designu, ergonomii i jakości wszystko było masakryczne. Basów prawie w ogóle nie miał, średnie tony były nienaturalne, a wysokie tony drażniły. Chciałbym, żeby średnie tony były naturalne, niskie-zdecydowane, a wysokie mogą być przeciętne. Ostatnio w sklepie sprzedawca strasznie wychwalał Creative EP-630. Kupiłem bo były w miare tanie( a mówił, że to to samo co za 200zł) i okazało się, że kompletna kicha... Cała muzyka jakby za mgłą i co mówić dalej. Zwykłe tanie słuchawki;/. Bardzo częst słucham muzyki, na pewno dziennie. Słuchawki będą podłączone przeważnie do Sony Ericcson Xperia Neo V.

Przez wyżej wymienione słuchawki uważam, że Pioneer to bdb firma. Czy w tym przedziale cenowym dostałbym porządne dokanałówki Pioneera?

P.S. Wiem, że to całkiem inny temat ale czy jakbym miał zamontowaną zaawansowaną kartę muzyczną w kompie to odczułbym różnicę w porównaniu do wbudowanej w płytę?

Edytowane przez extremekid98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jako świeżak powinnam zajmować stanowisko w tej kwestii, ale ja jestem oczarowana graniem słuchawek NuForce ne-600x, na all znajdziesz w okolicach stówki. Ciemne, głęboki bas, dosyć dokładna góra i środek - do 'okołoelektronicznej' jak znalazł, myślę, że od rapu oczekujesz podobnego podbicia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz naturalne tony srednie to ne600x napewno nie beda tu dobrym wyborem. moglbys tez opisac co masz na mysli mowiac naturalne tony srednie bo niektorzy przykladowo piszac dobry bass maja na mysli jego ilosc a nie jakosc i wez wtedy wiedz jak doradzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o średnich tonach mam na myśli np. głos. Na sennheiserach był taki nienaturalny. Przedłużał się, był strasznie wysoki. Dla mnie dźwięk Pioneer'ów jest prawie idealny. Ale czy dokanałówki do 200zł mogą mieć podobny? Basów nie musi być dużo ale fajnie by było jakby były wyraźne i słyszalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się trochę zmieniła. Za około miesiąc-dwa dostałbym od rodziców z 200zł na słuchawki. Mógłbym dołożyć do tego jeszcze ze 100zł bo słuchawki za ponad 300zł to moim zdaniem przesada i szkoda by mi było tyle na nie wydawać. Warto tyle zainwestować czy nawet nie odczuję większej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności